UEFA - Bajnokok ligája 2017

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szeretnék egy pontosítást a következő bejelentésre:

"A múltheti szavazás eredményeként a Több mint tíz gól tipp nyert 71%-kal, ugyanis összesen 12 gól született a mérkőzéseken. Így április 15-én szombaton, 16:30-18:30h között aktiváljuk a foci dobást.
    Éppen ezért a Holdfény láda dobást ezen a napon 10:00-16:00 óra közé fogjuk tenni."

A kérdésem a következő lenne: a Holdfény ládák metinekből és bossokból esnek majd, vagy mobokból?

áthelyeztem. dreamy
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"

The post was edited 1 time, last by Lacrimosa: Tudom, hogy jár most egy figyelmeztetés dupla posztolásért...... de már ez nem az első kérdésem, ami válasz nélkül marad, ezért nem a szerkesztésre nyomtam rá. Szerintem az előző kérdésem is több személyt érdekelt, ugyan úgy, mint a mostani. ().

• Szeder wrote:

A meglévő focilabdákat nem tudják beváltani , ha nem lesz aktiválva a foci dobás , mert csak közben váltja át a zenész .
    Vagy esetleg most külön aktiválva lesz , hogy ne vesszenek el a labdák ?
    Sziasztok!
    Látod itt is látszik mennyire nincsenek képben azok akik úgymond a játékot felügyelik! (biztos sokat játszanak, játszottak vele)
    De lehet kagyló dobás időtartama alatt még be lehet váltani a lasztikat :pillepalle:
    Sőt még az is elképzelhető,hogy kapunk addig egy rendes tájékoztatást is róla.
    Üdv.:fincsi
  • Perculia wrote:

Mivel a legutóbbi szavazást nem sikerült eltalálni, így a foci dobás event nem lesz aktiválva, helyette kagyló dobás lesz. Azonban a focikat utána kiveszik a következő event miatt...Ha bárkit megnyugtat, nem vagyunk az egyedüli közösség ezzel a helyzettel.
    Értem , hogy nem találtuk el, de mivel kissé későn érkezett az infó hogy kiveszik azokat a focilabdákat újból amit már egyszer kiszedtek és ugyanolyan esik a következő eventen is akkor valahogy oldják meg, hogy akinél esetleg több is maradt be tudja váltani.
    Egyébként évek óta hiányolom a foci eventek normális kiírását. Körülbelül egyszer volt kiírva , hogy mi hogyan is működik az első alkalommal. Azóta hol bekerül hol nem, de azon kivűl, hogy a foci dobás ekkor és ekkor aktív több infó nincs róla. Elvileg új játékosokra vágyik a GF , akkor mi lenne ha korrekten tájékoztatná is őket és nem az esetlegesen régebben játszó játékosoknak kéne ezt megtennie ? Egyáltalán nem ütöttem focit most , tehát nem is maradt, de tudok róla pont ilyen kezdő játékosról aki a következő nap kérdezte meg, hogy akkor ezt most hol is lehetne beváltani ? Akkor is ha több közösséget érint és nem csak a miénket akkor se tartom ezt így korrektnek.
  • Perculia wrote:

Mivel a legutóbbi szavazást nem sikerült eltalálni, így a foci dobás event nem lesz aktiválva, helyette kagyló dobás lesz. Azonban a focikat utána kiveszik a következő event miatt...Ha bárkit megnyugtat, nem vagyunk az egyedüli közösség ezzel a helyzettel.
    Persze persze értjük mi,hogy jön egy másik csodálatos event, ami miatt ki kell venni a labdát,de azt is meg kéne érteni,hogy vannak játékosok akik eddig gyűjtögették. Lehet csóringer kis kezdő az illető akinek pár darab jött eddig össze,és arra várt mikor lesz lehetőség kiegészítenie hogy be tudja váltani egy számára értékes aranylabdára. Nekem speciel nem sok megy a levesbe,ugyanis javát még az utolsó pillanatban áttudtam váltani. Az meg ha a szomszéd lova kileheli a lelkét,engem nem boldogít. Vagy ha többen vagyunk nyakig a kakiba az nekem miért jó?
    Ismét egy fricska a játékosok orrára!
    Köszönjük, Üdv.:fincsi
  • Nos kagylódobás elkezdődött, természetesen nem lehet beváltani a focilabdákat.
    Hogyan tovább?

Azt hiszem beállok GM-nek, eszembe jutott a jó válasza beváltás megmagyarázására. Nem, itt nem az aranylasztira gondoltak, hanem hogy jobb klikk rá és máris kapsz érte potit, ezzel be is váltottad. Tessék, ezt a választ kérem beírni a Team részéről és meg is oldották a beváltásra felszólítást...

The post was edited 1 time, last by kismetines ().

• Mivel összesen 6 lett, így jutalomként május 13-án szombaton, 16:30-18:30h között a foci dobást fogjuk aktiválni.
    De jó! Ismét lesz. És jön a gondolat: ha ennyire gyakran van ez a bajnokok-ligája event a metinen, akkor nem kell azon gürcölni, hogy 2 órácska alatt meglegyen. Nem baj, ha pl. csak 4 jön össze! Majd a köv. alkalommal lehet a 6-ot összegyűjteni.
    Továbbá, a fehér labdák a következő karbantartáskor eltűnnek.
    ... (=Ennyit erről. :D )

(Ui.: talán mostanság csoda, ha piacoláson, bányászaton kivűl a metinen szörnyeket csápolok.Tehát val.szeg nem fogok itt dekkolni focilabdák után kajtatva 2 órán át.
    De persze sok sikert mindenkinek és kevés más-kari-általi-fegyverrel-való-támogatás témát. :) )
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^