UEFA - Bajnokok ligája 2017

• Játék event

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• UEFA - Bajnokok ligája 2017

Kedves Fórumozók/Játékosok!

A múlt heti szavazás eredményeként a Több mint tíz gól tipp nyert 71%-kal, ugyanis összesen 12 gól született a mérkőzéseken. Így április 15-én szombaton, 16:30-18:30h között aktiváljuk a foci dobást.

Éppen ezért a Holdfény láda dobást ezen a napon 10:00-16:00 óra közé fogjuk tenni.

Kibeszélő ITT.

Metin2 HU Csapat

• UEFA - Bajnokok ligája 2017 - #2 kör

A múlt heti szavazás eredményeként az 1 otthoni győzelem opció nyert. És, mivel 50%-ban a 3-mas győzelemre szavaztatok, így április 22-én szombaton, 16:30-18:30h között a kagyló dobást fogjuk aktiválni.

Továbbá, ne feledjétek, hogy a jövő heti karbantartásig a meglévő focilabdákat be kell váltanotok, mivel már a középdöntős eventre készülünk. Az arany focilabda megmarad.

Kibeszélő ITT.

Metin2 HU Csapat

• UEFA - Bajnokok ligája 2017 - #3 kör

Az előző szavazásban 51% tippelt helyesen arra, hogy nem lesz döntetlen meccs május 2-án és 3-án. Így jutalomként május 6-án szombaton, 16:30-18:30h között a foci dobást fogjuk aktiválni.

Továbbá, a fehér labdák a következő karbantartáskor eltűnnek.

Kibeszélő ITT.

Metin2 HU Csapat

• UEFA - Bajnokok ligája 2017 - #4 kör

Az előző szavazásban 52% tippelt helyesen arra, hogy páros számú gól születik majd a meccseken május 9-én és 10-én.
      Mivel összesen 6 lett, így jutalomként május 13-án szombaton, 16:30-18:30h között a foci dobást fogjuk aktiválni.

Továbbá, a fehér labdák a következő karbantartáskor eltűnnek.

Kibeszélő ITT.

Metin2 HU Csapat