Aprócska textúra hiba?

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Aprócska textúra hiba?

Egy harcos lány kezében megpillantottam az új kétkezes kardot, miközben egy röfin csücsült, és észrevettem, hogy a fegyver nem a karakter kezében van, hanem a kézfejen, vagyis inkább a csukló fölött.
    Hogy ez mennyire számit hibának, azt majd a GF eldönti, meg gondolom, kisebb gondjuk is nagyobb ennél, hogy ezt korrigálják. csak azért mégis esztétikusabb lenne, ha kézben lenne az a fegyver, s nem a csukló fölött.
    Én mindenstre, szóltam... Más fegyverekkel nem próbáltam, hogy csak ennél áll-e fönn ez a jelenség, vagy a többi fegyvernél is.
    Im egy kép is róla:
  • Szia kedves FONYTON!

Sajnos ez nagyon sok fegyvernél előfordul, plusz a hátasnál sem a kantárt fogja és ezeknek társai. Nem túl esztétikus szerintem sem. De ez időtlen idők óta így van, gondolom tudnak róla, csak... (fejezze be mindenki úgy, ahogyan szeretné.)

Ailbhe :red:
    "Csak hasonlók társaságában nem állunk egyedül."

"Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet."

• Rengeteg fegyvernél ez van, sőt még a csillogás se a fegyveren van/nem terjed ki rá. Előbb azt javítsák ki, hogy a sámik kezében a legyező picit messzebbről nézve ne a lábuk előtt legyen.
    ~(*-*)~ | Bibor: P | Széttépés: P | Átváltozás: P | \(*-*)/