Teleport-gyűrű eltűnése

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Teleport-gyűrű eltűnése

Rendszerint 3, 4 teleport gyűrűt is tartok a karakteremnél, hogy ne kelljen kivárnom a 30 perces időkorlátot. Általában figyelek arra, hogy azonos számú portálás legyen mindenikről lefogyva, így egyszerűbb követni, hogy mikor kell újakat előkészíteni. Map2-re portáltam át a mai napon. A gyűrűn még 40 portálás maradt (volna), de az egyszerűen eltűnt a leltáramból portálás után.
    Másnál is tűnt el már port gyűrű?

Elég érdekesnek tartom, mivel ez a tárgy át sem adható, nem kereskedhető, ki sem dobható.
    Az is ki van zárva, hogy nem látszik a leltáramban. Megpróbáltam, de más tárgy behelyezhető a helyére.
    Karakter cserén, ki- és bejelentkezésen túl vagyok.
    Érdekes eset.....

Kb. fél óra után eltűnt a 2. is. Óvatosan a gyűrűkkel. :)
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"

The post was edited 2 times, last by Lacrimosa ().

• Szia,

ugyanez van nálam is. Óvatosnak meg nehéz lenni, ha használom akkor eltűnik. Nemrég töröltem egy egész karaktert tele gyűrűvel, holnapra pedig már egy sem lesz :) Lehet hogy a nyuszi vitte el?

The post was edited 2 times, last by kismetines: Elmúlt 1 óra fejleménye: Razadornál esett gyűrűvel 2x teleportáltam és megmaradt. Lehet hogy akkor mégsem a nyuszi, hanem valakinek elveszett a számok felett az uralma és random módon kopik el a gyűrű. vagy 1 használattal vagy 50-el, ez biztos egy megkésett áprilisi tréfa. ().