Eltünő torták

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Eltünő torták

Sziasztok! Azért nyitottam ezt a theadet, mert valamilyen okból kifolyólag, eltűnnek a torták váltáskor, holott még tart az event. Elvileg nem kéne még tartsanak?
    Név: Orlanda, Kaszt: WP sura LvL: 80, Szerver: Pegazus, Birodalom:Chunjo
    :minus: :sura:
    Ujjcsapás: G1, Penge P,Vért G1, Félelem G1
  • Kedves Aimend,

Elolvastam a hírt, de mindenki váltogatja be a tortákra az érmét valamint zászlót, és tűnnek el... Nem lett volna célszerűbb kivenni akkor a tortákat az NPC-ktől is?
  • Sziasztok!
    Én is besétáltam ebbe a csapdába,beváltás után maradt 7 db érmém,gondoltam hát legyen torta, nem lett :( Nem a 7 érmét sajnálom egyszerűen a módszert tartom gusztustalannak. Miszerint van a boltban valami amiért a fizetőeszközt elfogadják,de nem kapsz érte semmit. Attól,hogy virtuális világ,még nem kell tisztességtelen kereskedelmet folytatni. És lehet jönni itt,hogy:
    "Kérlek olvasd el az alábbi hírt: Itt
    Az event a mai napon 14:00-kor véget ért."
    Én napi szinten itt vagyok a fórumon (bár sokszor felteszem magamnak a kérdést minek?) és nekem sem tűnt fel,hogy a torta ami ott van az még sincs ott! Persze kártérítést ne is merjen kérni senki,mert ugyan kik vagyunk mi ,hogy egyáltalán szóvá mertük tenni,eme újabb behúzását a nagyra becsült GF nek.
    Üdv.:fincsi
  • Ismételten a nemtörődömség... Szép gesztus exp event előtti napon kivenni a tortákat, csak így tovább :thumbsup:
  • az nem magyarazat, hogy olvasd el a... elolvasta mindenki, de az npc elolre ki volt jelentve, hogy meddig lesz ott, a csoki torta rozsa is ki volt jelentve, hogy lejar 6 nap mulva, es mindenki ehhez tartotta magat. jaj megsem, az event szervezok nem. az meg foleg nem jatek, hogy elvesszuk valamire a fizetoeszkozt, es nem adunk semmit erte. vagyis bocsanat, megjelenik, aztan fel masodpercen belul eltelik a 6 nap szavatossag rola, es eltunik.tapstaps.

Témát zártam, kérésre nyitható

WolteN

The post was edited 1 time, last by Wolten ().