Béna ötletek a balanszoláshoz

• Spam

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Béna ötletek a balanszoláshoz

Míg írtam az egyik hozzászólásomat eszembe jutott, hogy miért ne írhatnánk néhány olyan ötletet amelyek teljes mértékben komolytalanok a balanszolás megvalósításához. Tudom már csak napok-hetek kérdése hogy megvalósuljon és milyen régen dolgozik a programozó csapat ezen a fontos dolgon, de talán mégis érdekes lehet.
    Egy kis történelem óra:
    Volt egyszer egy nagyszerű harcos kaszt, amely uralta a harctereket. Gyors volt, nagyot ütött. A mágiás kasztok elnyomásban tengették életüket, a sámánok és a Bm-ek ( ?( ) szinte ki se mertek jönni a körből map1-en. A fényességes GF-hez is eljutott a panaszuk és eldöntötte tenni kell valamit. És tett. Létrehozta a farkas kasztot, kafa skillekkel, hogy csapja le a nagyképű harcosokat. De ez nem volt elég és a sámánoknak adott 50% mágia áttörés követ. Ja, a BM-eknek is 25%ot ( ?( ). Így a legnépesebb kaszt a béka feneke alá került, ami megelégedéssel töltötte el. De ekkor a harcosok lettek az elnyomott kisebbség és ők kezdtek el panaszkodni, amit szintén indokoltnak talált a GF, hiszen az elnyomottakat segíteni kell mindenképpen. Eltelt közben két év és lassan összeáll az újabb mesterterv, a balanszolás.

Akkor az első javaslatom:
    Tudom koppintás, de a zsenialitást csak másolni lehet. Kell egy új kaszt. A neve Sárkány szellem legyen. Mivel a farkasok mind férfiak, így a gender semlegesség jegyében kell egy tisztán női kaszt. A skilljei:
    1.álca+áldás+s. ségítség önbuff egyszerre. A skill 10 percig tart és azonnal ismételhető. Igaz így láthatatlan lesz, de a gondos GF a tárgypiacon elhelyezi a szellemlátó távcsövet, amivel a többi túl hypolt kaszt is láthatja majd. A tárgy nem átadható, aki nem költ az ne sírjon, hanem viselje a következményeket. Bár láthatatlan, de üthet és skillezhet is közben.
    2. skill: ... Várom az ötleteket. De csak szigorúan a fairplay jegyében :fie:

Remélem felkeltettem érdeklődéseteket. Ha nem csak magamat szórakoztatom ezzel, további épületes ötletek is vannak a tarsolyomban.

Áthelyeztem.
    WolteN

The post was edited 1 time, last by Wolten ().

• Dysprosium wrote:

második skillnek egy távskillt javasolnék, p-n 100% tűzkárral és ájulással..:D
    Természetesen, de falon, tereptárgyon keresztül is hat, azért hogy a falon átlövő íjászt is simán eltalálhassa. Lásd kék map1en a Kapitány felől tüzelő íjászok, akiket mini Cooper tesztet lefutva sem sikerült még a tetthelyen találnom. :) A hatótávja lehetne olyan nagy, ha kiszalad a képről és kijelölte a célt akkor is találjon, kövesse az ellent.

A másik ötletem a tőr/nyíl és a kard/kétkezes 25% áttörés kövek bevezetése. Szigorún vértbe és fegyverbe is egy-egy. Karom áttörés nincs, Ivaylo miatt. ;)
    Ezzel újabb súlyos lépést tennénk az igazi balansz felé. Igaz akkor felmerül, hogy minek kellett az egészet betenni, hiszen már mindenkinek lesz. Hát erre a válasz az mint a mágia áttörés kövekre, most más kasztok senyvednek, így azokat kell segíteni. (Tehát nem az okot szüntetjük meg, hanem adunk egy teljesen béna választ azért, hogy lássák ég a kezünk alatt a munka.)
  • A mérgezés, ájulás, vérzés stb. mellé ez a Sárkány szellemnő kapjon laggoltatást. Mármint már ha csak belép map1re fagyjon ki minden, kivéve önmaga. Viszont ha fejlődni akar menni akkor csak bemegy egy terembe pl barlanban és kifagyasztja az aktuál játékost aki éppen odabent van, meg a mobokat, meg mindent, mondjuk bónuszként amint kilaggoltatja a mobokat haljanak is meg, legyen valami haszna is a skillnek.
  • Szerintem a harcosoknak is adjanak anti-kard, illetve kétkéz követ. Mi sámánok és mágikus kasztok hordjuk a mágikus köveket, hát legyen nektek is! Mindenképp javaslom, hogy a szellemnő 2. skillje az egy P ordításhoz hasonló koppintott valami legyen, aminek alap esélye az a 30% krit, 30% mérgezés és természetesen 100% tűzkár. A skill feltöltési ideje alap varázssebesség mellett: 5sec legyen. A fegyvere ennek a csodakasztnak egy kis kéményseprő-bumeráng valami lenne, aminek a támadóértéke lv 1-es fegyvernél is egy 9-es sárkányfog pengével vetekszik, hát a 105-ös fegyója milyen.... :D
    Természetesen, hogy balansz és egyensúly legyen, kelljen optolni külön defet, mondjuk lehetne shiriken-ellenállás, és természetesen legyen külön pajzs is az adott karakterre, mégpedig lehetne Istennőálca pajzs(+1-re már kérjen fejlesztési tárgyakat, 10db pókláb, utána 30db átokkönyv+, ja, arról nem is beszélve, hogy a fejlesztés ára az 400k yanggal indul)
    No, én valahogy így képzeltem el az istennőmet, na de még van 3-4 skill :DD

Inaktív téma, zártam, archiváltam.
    Ninnalany
    ,, Áldozat nélkül nincs győzelem. '' - By Transformers.
    ,, Lassan elmerülök a feneketlen mélységű futóhomokban. Azt kívánom, bárcsak elbújhatnék egy kő alatt. Senki nem ért meg engem ebben a világban. Senki nem fogad el engem. Érzem, hogy Isten szánakozva tekint rám. "
    DragonPvP - Chunjo - Full P - DragonWP - DragonPBlade - DragonPWolf - Segicsraytam - YolOne