Párt keresek játékban

• Keres

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Párt keresek játékban

Sziasztok!Játékbeli társat keresek Jinno birodalomban!30 éves nő vagyok és sokan megijednek a korom miatt pedig nem érzem magam öregnek még a játékhoz sem. :)2 hete kezdtem újra a játékot 36-os farkasom van (még) van 70-es ninjám is de azzal nem foglalkozok :) Kaszt szint nem érdekel engem milyen vagy mert olyan tipus vagyok aki szeret segíteni párjának de el is várom én is tőle ha kérek segítséget vagy event alkalmából segítünk egymásnak szerezni dolgokat! Cuccolni,pénzelni nem kell mert szeretek egyedül megcsinálni mindent meg hát akkor nem is lenne élmény játék nekem!Játékban elértek privátban meg itt is és ne írj olyat én lennék a párod és le van rendezve a dolog majd írok valamit!Írj hány éves vagy milyen kaszt és ha jól elbeszélgetünk akkor majd alakul a dolog! Köszönöm hogy elolvastad és szántál rám időt puszi nektek :) UI: oOTimiOo néven is megtaláltok! :)

Még mindig keres játékbeli "játékbeli párt" a farkas (Galaadriel) meg a ninja (oOTimiOo. Írjatok nyugodtan nem harapok :)

Postokat összevontam. Dreamy