[Kibeszélő] Új szerver?

• Kibeszélő
  • fincs wrote:

Miweko wrote:

Remélem sose vonják össze a kettőt tuti befejezném a játékot (és nem csak én) Tetszik ez a családias hangulat és hogy lehet találni metineket meg néha-néha bossokat is a helyükön. Nem nagyon tudom contin mi a helyzet de amikor legutoljára beléptem csurig volt és a felszerelések többsége wonba ment. Na most egy újrakezdő -mint én- mit kezd az ilyen árakkal és helyzettel?
    Ha valaki panaszkodik a létszám miatt mehet contira. Ezért felesleges éltetnie a szerver összevonást. Akik játszunk nagyon jól elvagyunk ha valakinek nem tetszik annak meg ott a másik szerver
    Szia!már ne is haragudj,de mi a jó abban ha egy kihalt szerveren töltöd az időt? Értem én,hogy jól elvagy,de hol marad a kihívás a motiváció. Számomra igen unalmas az ha mindig ott a metin a helyén, ott a boss,nincs versengés. És milyen érzés az,hogy contiról agyon tápolt karakterek uralják a játékot? Én megpróbáltam ott az újrakezdést,aztán beláttam semmi értelme,már az egész metinnek sincs sok értelme,elmúlt felette az idő!
    üdv.:fincsi
    Nincs kihalva,de igen,lehetnének picit többen. Ha úgy gondolod hogy nincs értelme már a játéknak,attól függetlenül mások kedvét ne vedd el a játéktól.
  • davidbutykai wrote:

Az a baj, hogy a Privát Szerverek már sokkal előrébb haladottak, a magyar metines közösség inkább játszik külföldi Gameforge vagy P. szervereken, minthogy itthon tegyék meg ezt hivatalos szervereken, mivel a játékos szám folyamatos csökkenése és az ilyen húzásokból kifolyólag, mint az új szerver, és a nem tiszta indulás, erősen eltántorítja őket, hogy normális közösségre lelnek..

CrAZzY wrote:

fincs wrote:

Miweko wrote:

Remélem sose vonják össze a kettőt tuti befejezném a játékot (és nem csak én) Tetszik ez a családias hangulat és hogy lehet találni metineket meg néha-néha bossokat is a helyükön. Nem nagyon tudom contin mi a helyzet de amikor legutoljára beléptem csurig volt és a felszerelések többsége wonba ment. Na most egy újrakezdő -mint én- mit kezd az ilyen árakkal és helyzettel?
    Ha valaki panaszkodik a létszám miatt mehet contira. Ezért felesleges éltetnie a szerver összevonást. Akik játszunk nagyon jól elvagyunk ha valakinek nem tetszik annak meg ott a másik szerver
    Szia!már ne is haragudj,de mi a jó abban ha egy kihalt szerveren töltöd az időt? Értem én,hogy jól elvagy,de hol marad a kihívás a motiváció. Számomra igen unalmas az ha mindig ott a metin a helyén, ott a boss,nincs versengés. És milyen érzés az,hogy contiról agyon tápolt karakterek uralják a játékot? Én megpróbáltam ott az újrakezdést,aztán beláttam semmi értelme,már az egész metinnek sincs sok értelme,elmúlt felette az idő!üdv.:fincsi
    Nincs kihalva,de igen,lehetnének picit többen. Ha úgy gondolod hogy nincs értelme már a játéknak,attól függetlenül mások kedvét ne vedd el a játéktól.
    Szia!
    Igazad van nincs kihalva,csak épp mindenki nyaral! :) Egyébként te minek nevezed az ha sárga map1 0 bolt, hébe hóba találkozol össze egy játékossal,de piros mapon is pont ugyanez van! Nem veszem én el senki kedvét (főleg nem azt a pár még ide a fórumra fejlátogatóét)
  • fincs wrote:

Miweko wrote:

Szia!már ne is haragudj,de mi a jó abban ha egy kihalt szerveren töltöd az időt? Értem én,hogy jól elvagy,de hol marad a kihívás a motiváció. Számomra igen unalmas az ha mindig ott a metin a helyén, ott a boss,nincs versengés. És milyen érzés az,hogy contiról agyon tápolt karakterek uralják a játékot? Én megpróbáltam ott az újrakezdést,aztán beláttam semmi értelme,már az egész metinnek sincs sok értelme,elmúlt felette az idő!
    Mindenkinek más a fontos meg a játékélmény. Oké te versengeni akarsz. Én mindig is utáltam hogy levernek a metinekről és esélyem sincs még megpróbálni se bosst ölni. Van kivel beszélnem van kivel együtt játszanom, cuccaim is egész jók (ahhoz képest hogy nem sézek) Egyébként motivációm rengeteg van mert még sok mindent elakarok érni és ehhez nem kell hogy tele legyen a szerver
    Nem értem milyen agyontápolt contiról jött játékosokról beszélsz. Lehet egy új játékos is agyontápolt, attól függ ki mennyit költ a játékra. Régen is volt, most is van aki havi 50 ezreket rak bele. Ez ennyi. Nem zavarnak amúgy sem. Ha neked nem tetszik befejezed vagy átmész contira, és kész. Nem kell itt hajtani az összevonást vagy szerver törlést, van aki pont így szeret játszani
  • Szia!
    Látom nem érted miről is beszéltem,ezért csak némi felvilágosítás.
    "Nem értem milyen agyontápolt contiról jött játékosokról beszélsz. Lehet egy új játékos is agyontápolt, attól függ ki mennyit költ a játékra."
    Contiról nem karakterek jöttek,csak épp ott lévő "istenkirályok" ki nem osztott raktárai,benne pettek,italok,gyűrűk,pántok,fejlesztő cuccok,és sorolhatnám még hosszasan. Nos induláskor ezekkel te még akkor sem tudnád felvenni a versenyt ha azonnal költenél is a játékra. Ugyanis hiába a zsíros számla,vannak dolgok amik csak ritkán vagy egyáltalán nem kerülnek itembe! Ezért mint már írtam is, hatalmas hátrányban kezdtek ott sokan. Gondolom neked nem sokat számít,hogy már induláskor sem voltak egyenlő esélyek,én szerettem volna ha kitartásom és szerencsém alakítja a játékom,de nem vagyunk egyformák.
    Üdv.:fincsi