Céhet keresek

• Continuum
    • Beszélgetés

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Céhet keresek

Sziasztok.
      Céhes keresek Chunjo birodalomban.
      Amit rólam tudni kell: 80as szintű Healer (gyógyító) sámán vagyok 3 P-s (gyorsaság, hajítás, könyörgés) és egy G7-el (gyógyítás).
      Cuccaim 80%a barlangozásra van építve, a maradék 20 pvp-re.
      Céhvel szembeni követelményem nincs. Aktívan kiveszem a részem mindenből (már amiben kellek).
      Aktív játékos vagyok, a nap nagy részét a játékon töltöm. Ritkábban akkor vagyok fent, mikor délutános műszakban este 10 után esek haza.
      Aki(k) úgy gondolja / gondolják, hogy hiányzik játékos vagy gyógyító a céhből jelezze nyugodtan.

lv 91-Gömbvillám P/31-Fény P/36-Tűzkő P/31-Mennykőcsapás P/35-Mennydörgés M
      Lv 76-Krit P/31 Áldás P/32-Sikoly P/34 -Visszaverés M8
      Lv 70-Lesi-Táncoló tőr G2/2-Felhő M7-Villám M5
    • Tárgytalan, zárható, köszönöm! :)

Zártam.
      Wolten

The post was edited 1 time, last by Wolten ().

• Céh keresés Chunjoba

Sziasztok!
      81-es 4 P-s, gyógyító sámán céhet keres.
      Sok helyen jártam már, nagyrészt kicsiknél és olyanoknál akik semmibe vették a kasztomat.
      Összetartó céhet keresek, ahol gyógyítóként is aktívan ki tudom venni a részemet.
      Warozni szeretek, de nem elvárásom. Fejlődni b2be járok.
      A játékon aktív vagyok.
      Felkéréseket várok.

Témákat összevontam. Dreamy