Fórummal kapcsolatos kérdések

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Üdv.
    Az új imidzs mellett elképzelhető, hogy magyarodik kicsit a felület?
    Mintha régi felületen nem lett volna ennyi (vagy ilyen szembetűnő) az angol gomb, stb. felirat-megnevezés.

Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P
  • L3g0las wrote:

Nekem bejön az új fórum, főleg hogy végre kilehet nyilvánítani azt, ha valakinek a hozzászólása tetszik anélkül, hogy be idézgetném. Kérdés : ha van like funkció, dislike miért nincsen?
    Dislike nincs, ahhoz előbb lájkolni kell egy hozzászólást. ^^

Swann wrote:

Üdv.
    Az új imidzs mellett elképzelhető, hogy magyarodik kicsit a felület?
    Mintha régi felületen nem lett volna ennyi (vagy ilyen szembetűnő) az angol gomb, stb. felirat-megnevezés.

Sw
    A fórum egyelőre csak angol vagy német nyelven érhető el. A későbbiekben várható egy nyelvi frissítés; erre azonban még nem kaptunk pontos időtartamot.

• A profilnál lehet látni bizonyos pontokat. Ezeknek a pontoknak pontosan mi a funkciójuk? A másik, hogy felhasználók bizonyos "rangot" kaptak (pl. Mu-rang, Ezerharcos). Ezeket a rangokat ki, miért kapta, esetleg majd valamilyen módon változtathatóak/kiérdemelhetőek más rangok is?
  • A pontszám a fórumrangot növeli, ami témanyitásból és hozzászólásból tevődik össze.
    Jelenleg 10 külön felhasználói rang van, ezek pontszámonként változnak.

1. Mu-Rang
    2. Jeti
    3. Ezerharcos
    4. Setaou Látnok
    5. Uriel
    6. Yon-I-Walker
    7. Azrael
    8. Gigantikus Mészáros
    9. Brutális Vörös Főnök
    10. Nemere

• Miért tartott ez a frissítés majd nem 1 hétig? Ezen felül milyen funkcíó maradt ki? és hogy még várható-e majd egyéb változtatás is esetleg? és mi alapján változik meg a rang (azért mert hirtelen ezerharcosból Mu-Rang lettem pedig nőt a pontom :) )
    Új szerver új lehetőség :sk08
    Bibor: M6
    Indigo: m4
  • őszintén szólva a kinézettel nincs baj, nagyon hiányoznak a sig-ek, az áttetsző avatarok. ezek nélkül igénytelenebbül néz ki az egész. a lájk gomb jó ötlet volt, a fejléc kifejezetten tetszik.

Night wrote:

Üdv!
    Az első kérdésem az új fórummal kapcsolatban hogy miért tartott 7 napig a frissítés mikor mindenhol 1 nap alatt meglett?
    A második kérdés: Közkívánatra vissza lehet kapni a régit?
    erre én is kváncsi lennék, mert mindent összesítve a régi jobban tetszett. :stick:

edit: most nézem, a sigem megmaradt, csak az avatarom volt igénytelen, így lecseréltem...:D

I'm a gamer. Not because I don't have a life, but because I choose to have many. <3
    Újra a harcmezőn.. egyedül :|
  • Nekem tetszik az új kinézet, de igazából a régivel se volt gondom. Perculia, a kérdésem az lenne, hogy úgy gondoljátok hogy az új kinézetnek lesz hatása a csekély számú fórumozó létszám emelkedésére? Nagyjából mindig annak a 10 fórumozónak a hsz-eit olvasom. A Team tagjai kicsit sűrűbben változnak.
  • Szerintem ez csak megszokás kérdése. Elsőre persze hogy szokatlan, de ettől még nem feltétlen rossz. Az első pár alkalom, nap, esetleg hét, még ilyen lesz aztán már fel sem tűnik. :) Egy ekkora dolog pedig sosem volt szerintem szavazásra téve... (szerintem érthető okok miatt). Valaki akarj a változást, valaki pedig nem. Ezt nem lehet igazságosan megcsinálni úgy, hogy az mindenkinek jó legyen.
    Nekem tetszik, főleg a stílus. Apróbb változások amik pedig még nem tetszenek (avatar) biztos később majd csiszolódnak. :)
  • Nem rossz az új kinézet, bár még szokatlan, de engem is érdekelne, miért kellett erre egy hetet várni.
    NÉV: RASSILON
    SZERVER: ORION
    BIRODALOM: JINNO

SKILLEK: ELV. PENGE P, FÉLELEM P, ELV. VÉRTEZÉS P, ÖRVÉNY G2, UJJCSAPÁS 13
    CÉH: TimeLords

• betegsraac wrote:

Tetszik, hogy a "Remain Logged In" azaz "Maradjon bejelentkezve" gomb csak esztétikai célokat szolgál, mert hiába van kipipálva minden alkalommal újra be kell jelentkezni.
    Akkor nem csak nekem van ilyen problémám ezek szerint ? Sűrűn nézegetem a fórumot, de szinte minden alkalommal be kell újra jelentkezni, mert nem marad bejelentkezve nekem sem.
  • Az új fórum bár furcsa, feltűnt több újítás van benne. Interaktív, modernebb CSS , bár ahogy nézem van 1-2 betegsége, de szerintem ezeket javítani fogják.
    Megvallom őszintén amennyire nem jött be az új kinézet, most már elvagyok vele. (Amúgy várható volt a design csere, hiszen ez a design szinte a tárgypiac hasonmása.)

A kép alatti "rang" név úgy tűnik a postok számából alakul ki, van erről valami leírás? (a poszt írásakor jeti vagyok, picit sem gáz ugye?) :)
    Potroha, azért nem lehet a régi fórumot visszasírni, mert ez a kinézet most GF standard lett? (kötelező elem?)
    Ha igen, lesz skin választás lehetőség? (szinek, stb?)
    Hannna | Villámsámán | 100 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa P | Karcol G | Ló,Nyelvek M | Vezet P
    Stáblista: szijartozoli - 87 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok
  • egy olyan kérdésem lenne hogy mikor előszőr beléptem az új fórumra feldobta hogy megjegyezze a bejelentkezést rámentem hogy nem azóta mindig mikor 1-2 órára elmegyek kijelentkezik magától a fórumból és mindig be kell lépnem újra, ez ellen lehet valamit tenni vagy így lett megcsinálva? köszönöm

áthelyeztem. dreamy

The post was edited 1 time, last by dreamy ().