Helyi rendezésű eventek

• Kérdés
  • Csapat

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Helyi rendezésű eventek

Miért ne nyithatnánk egy témát azért, hogy a helyi rendezésű eventeket kibeszéljük? Most nem a meglepetés eventekre gondolok, hanem bányász event, ox verseny és társai.
    Kerestem itt fórumon és google segítségével, azonban nem találtam ilyen témában semmit se, a "bejelentéseken" és a "meglepi eventek" témán kivűl.

Akkor kezdeném én...
    Az jó, hogy a magyar team csinál eventeket hétvégente: birodalmi harc, ox verseny és társai.
    Most, ha minden igaz metineső lesz.

Csak az a gond, hogy már nem olyan jót várok ettől az eventtől, mint mondjuk három hónappal ezelőtt.
    Ugyanis régen milyen volt? Egy ch-n, három különböző helyszínen (orkok, jégföld, sivatag), szintekre osztva. Régen még csináltam is képernyőképet, hogy milyen színes a z orkvölgy, mert annyira tele van kövekkel.
    Azonban ennek vége.
    Az egész a bányász eventtel kezdődött, legalábbis szerintem. Az nagyon jó ötlet, hogy legyen minden ch-n, de...
    Bányász eventnél megszoktuk, hogy egy körzeten belül van x db, most meg amiért minden ch-n van, x-y db van csak, szinte elvétve...
    Aztán bányász event után valamikor a metinesőt is meghirdették: sivatagban, minden ch-n-. Már tudtam, hogy mit várjak: kevés metinkövet.
    És igazam lett.
    Most ismét lesz metineső event (ha jól tudom, most igazság szerint dt-eventnek kellene lennie, de előző héten volt dt-event, emberhiány miatt (forumra ki volt írva)).
    Persze készülök, persze megyek rá, de igazság szerint kevesebb kedvvel. Hiába van minden ch-n, kövek elvétve vannak és összeömlesztve.

Dt-eventen meg kb. sajnálom a gm-eket. Elmondják, hogy fegyvert le, vértet le, de csakazértse veszik le. Én kékek dt-eventjén voltam, még egy sárga is betévedt. (aki egy idő után eltűnt)
    És persze nem egyből indult az event, mert az emberek egy része szétfutkosott pl.

Régen ilyen volt a metinkő eső:
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^
  • Szerintem is sokkal jobb volt a szintekre bontott metin eső és boss event is. Bányász eventet is maximum 2 ch-ra raknám . Úgy lagg se lenne, de azért látványosan lennének erek. Így nem sok értelme van , nem a bányászással , hanem a keresgéléssel megy el az idő. DT eventről én mindig lemaradok , de ez az én egyéni problémám.
  • Szeder wrote:

Bányász eventet is maximum 2 ch-ra raknám . Úgy lagg se lenne, de azért látványosan lennének erek. Így nem sok értelme van , nem a bányászással , hanem a keresgéléssel megy el az idő.

Tervezem a bányász event módosítását, hogy orvosoljuk ezeket a panaszokat. :ninja:
  • Én a mostani DT jutottam fel velük először.
    Eddig vagy időm nem volt, vagy volt csak ledobott, bezáródott, lefagyott.
    Lehet hülén néz ki, hogy egy 91-es megköszöni, de nagy élmény volt, amúgy meg jobb lett mint reméltem, 6-ból 6 siker.

Metinesők nem hatnak meg, ami a szintemnek való az sokáig tart (gyengusz gyógysámli), a laggot és tömeget meg egyébként sem szeretem.

A bányász mókákra, ha tudok megyek, bár legutóbb a nyavalyás P bányászattal kevesebb esett, mintha dt előtt kapirgáltam volna egy órát. Azért kellemes volt, hogy tobzódhattam mit is üssek, pl. új erek ritkán bányászhatóak ilyen nyugisan. (Gránát...stb.)

Úgy gondolom a helyi rendezésű események mindig jobban sülnek el, mint a központi agyon PR-olt lufik.

Részemről köszönöm, hogy, ha tehetik foglalkoznak velünk.

Igen, DT-ben le a kalappal a türelmük előtt. Ennyi gyógyegeret türelemmel és kultúráltan terelgetni... :) (birkákat)

Köszi.
    Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P Fokozás P
  • Igen, el kell ismerni, hogy helyi rendezésű eventek sokkal jobbra sikerednek, mint a GF által megszervezett események.

Azért az sem mellékes, hogy a GF az eventekből pénzt hajt fel, ezzel szemben a helyi rendezésű események a Team tagok szabadidejét emésztik fel.

Köszönet érte. :)
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • Sziasztok!
    Én is szeretem a helyi rendezésű eventeket, és mint előttem írták, valóban eseménydúsabbak, mint a GF központi eseményei. Amikor időm engedi, részt veszek ezeken, bár a DT-t hanyagolom, akkora laggot nem bírnék ki, de ez már egyéni probléma :) A metinkő esőt egyenesen imádom, nem kell vörösben futkároznom órákat 1-2 metinért, mert ha jól csinálom, kiütök egy egész havi kesztyű készletet minden karimra.

Nincs bajom a megrendezésükkel sem. Ezért millió köszönet a magyar Team-nek, akik megadják a lehetőséget!
    NÉV: RASSILON
    SZERVER: ORION
    BIRODALOM: JINNO

SKILLEK: ELV. PENGE P, FÉLELEM P, ELV. VÉRTEZÉS P, ÖRVÉNY G2, UJJCSAPÁS 13
    CÉH: TimeLords

• Most már feltűnően látható módon eltolódott a bevétel irányában a játék és abban minden nagyobb esemény, hozzáfűszerezve az ígérgetés.

Magam részéről csak a team által szervezett eventekben látok már csak fantáziát, mert úgy látom, hogy az összes GF általi eventek, produktumok sok esetben (finoman fogalmazva) nem korrektek a játékosok fele.

Jó ötlet a szintbeni elkülönítés, mindenképp kell. A bányász event még mindig a favoritom és a DT event. Itt ahogy előttem megjegyezném, sok a direkt trollkodó az event közben, hogy ő márpedig nem fogad szót. SGM-kent nyilván rendelkezésedre áll 1-2 extra eszköz, pl. elteleportálod (lenne meglepődés) a sivatagba. :)
    Hannna | Villámsámán | 116 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok
  • Sziasztok. olyan kérdésem lenne, ami a mostani bánya eventhez kapcsolódik. most is,és az ezelőtti eventen is elég mókás volt a dolog.. mert lehet hogy millió ér van megidézve,de valahogy a dropp hatalmas mértékben le is csökken. mondom én ezt P bányászattal, +4 csákánnyal,amikor 10ből 8x "a bányászat sajnos sikertelen volt". akkor mit szóljon az aki még csak elején van?
    vagy ez hogy működik? ha csak 10 bánya lenne idézve,akkor érc is esne?

Áthelyeztem. dreamy
  • Én mondjuk eleve úgy éreztem , hogy sokkal kevesebb ér lett leidézve, mint máskor, vagyis inkább úgy mondanám volt egy 15 perces szünet. Az első adag ér eltűnt és nem volt következő csak éneklés . Lehet hogy összességében a végére le lett rakva az engedélyezett kvóta csak hát sokra nem mentünk vele amikor 15 percig csak futkároztunk és sehol semmi. Szintén P-s bányászattal +4-es csákánnyal nevetségesen kevés ércet tudtam így kiszedni, pedig két karival is kapáltam. Amióta játszom nekem ez volt a legrosszabb bányász event, és nem tegnap kezdtem. (eddig ez volt a egyik kedvenc helyi rendezésű eventem )
  • Phoenixlovag wrote:

Sziasztok. olyan kérdésem lenne, ami a mostani bánya eventhez kapcsolódik. most is,és az ezelőtti eventen is elég mókás volt a dolog.. mert lehet hogy millió ér van megidézve,de valahogy a dropp hatalmas mértékben le is csökken. mondom én ezt P bányászattal, +4 csákánnyal,amikor 10ből 8x "a bányászat sajnos sikertelen volt". akkor mit szóljon az aki még csak elején van?
    vagy ez hogy működik? ha csak 10 bánya lenne idézve,akkor érc is esne?
    Nem kellene, hogy a leidézett erek száma befolyásolja a bányászat sikerességét.

Szeder wrote:

Én mondjuk eleve úgy éreztem , hogy sokkal kevesebb ér lett leidézve, mint máskor, vagyis inkább úgy mondanám volt egy 15 perces szünet. Az első adag ér eltűnt és nem volt következő csak éneklés . Lehet hogy összességében a végére le lett rakva az engedélyezett kvóta csak hát sokra nem mentünk vele amikor 15 percig csak futkároztunk és sehol semmi.
    Ez nem igaz
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Kedves Dalvin!

Lehet nem láttad minden birodalom hívóját , én csak a pirosakét, de nagyon nem voltam egyedül azzal hogy sehol sem volt ér kb 15 percig . Tudom-tudom rossz helyen kerestük és akkor az összes a középső oázis felett volt biztos, mert alul nem volt. Azt elhiszem hogy a végére le lett téve a megengedett mennyiség, de mivel nem volt folyamatosan nem igazán mentünk vele sokra, mert hiába van a végére sok ér ha egyszerre tűnik el. A hívóban is rengetegen írták, hogy sehol semmi, de konkrétan a céhtársaimmal többen is keresgéltük az ereket . Még csak azt se mondhatnám, hogy nekünk csak a lélekkristály és a többi 90-es mapos ér felelt volna meg, hisz nagyon szívesen bányásztam volna akár ezüstöt, de még megkövesedett fát is. Mondjuk a jáde tényleg nem tud lázba hozni , azért nem emelem fel a csákányt, de még azt se láttam . Eddig szerettem a bányász eventet ez nem sikerült. Építőjellegű kritikának szántam a véleményem .