Fontos kérdés: Malacka fiú vagy lány?

• Intellektuális

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Fontos kérdés: Malacka fiú vagy lány?

Pár héttel ez előtt komoly, nagy horderejű vitát folytattunk a csapatban. Aimend tette fel nekünk a kérdést. Mivel azóta sem sikerült dűlőre jutnunk ebben a mély horderejű kérdésben, elétek tárom, és a segítségeteket kérem.

Tehát: Malacka fiú vagy lány?

Kérem, vegyétek a kérdést komolyan, hiszen generációk nőttek fel abban a tudatban, malacka biztosan fiú/lány. Komoly lelki törést is okozhat, ha nem a kellő tapintattal vitatjuk meg a kérdést..

• DAS!(Semleges :D)

Azért lehet lány mert a szinkronhangja is nő,de viszont elvileg az angol könyvben és a filmben fiú.
    Szóval ez egy elég érdekes kérdés :D
    Images
    • malackakepe.jpg

18.63 kB, 239×504, viewed 59 times
  • Szerintem fiú. Csak olyan más :)))
    Hogy rózsaszín? Aha, mert sertés, am meg BPparádén egyéb színekben is pompázhat a jónép.
    A sertés nem sértés, egyik nagy kedvencem a Malacka és a Tao. :)

Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P Fokozás P
  • Az eredeti angol könyvben angolul mikor rá hivatkoznak, akkor mindig a "he" = "ő" szóval teszik. Ebből egyértelműen adódik a neme. Az eredeti rajzfilmes szinkronhangjai is férfiak voltak. Bár ez mondjuk nem jelentene feltétlen bizonyítékot, mert pld magyarban Vuk egy fiú róka, mégis a hangja az Pogány Judit.

SC.
  • Sziasztok!

Én személyszerint Malackát és micimackót se fiúnak, se lánynak nem tartottam.
    Jó nekem úgy, ahogy van, nem törtem a fejem azon, fiúk-e vagy lányok.
    Felnőttként sem dönteném el, hisz maga a barátság a lényeg.

Maradjon az író örök titka, fiú vagy lány malacka.

Minato85
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!
  • Szerintem fiú, de szerintem az alap kérdés az kéne hogy legyen hogy Mici Mackó fiú vagy lány ? A nevéből adódóan inkább lány név a Mici mint fiú. Na de viselkedését tekintve fiú :D mert hát melyik lánynak jutna eszébe lufikkal felrepülni a kaptárig ? Na meg ugye egy lány nem indul el sehova valami táska szerűség vagy legalább nagy zsebek nélkül :)