16.4 bemutató, 16.4 verzió kibeszélője (harci övezet)

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szerintem is a hibák javítását és a mobos tartalom megújítását kéne erőltetni, nem pedig valami N-edik céhes vagy pvp-s dolgot behozni, Ameddig a defek és a kasztok nincsenek balanszolva addig könnyedén 2 olyan ember fog ezen a mapon életükvégéig verekedni, akiknek egymásra 100%+ defük van.

Amúgy az is érdekelne, miért vannak erek a mapon? lesz aki bányászni megy oda? :)

Inkább jönne a meley beígért könnyítése pld...

SC.
  • Most tényleg erre van szükség, hogy a boltoknak új csicsát adjuk ? Nincsen ennél fontosabb fejleszteni való, ami esetleg nem fog újabb bugokat, és lagg tengert szülni? Mert ha a jelenlegi több száz boltból, a fele ilyen animált csicsát ölt magára, mennyire lesz laggos map 1 ? Ja tudom semennyire, mert ha valaki végig tud szaladni rajta 200 al láthatatlanban lagg nélkül(bár ez elképzelhetetlen számomra, hogy hogyan sikerült megcsinálni úgy, hogy nem állt meg a karakter egy másodpercre sem) ,akkor semmi baj nincsen a szerverrel, mert nem laggol...Ez kell a népnek
    .
  • ShaoKahn wrote:

16.4 bemutató....

Újabb sok sületlenség....
    Na pontosan itt hibádzik a rendszer... Még véletlenül sem azt csinálják, amit a játékos akar, hanem, ami éppen eszükbe jut...

youtube.com/watch?v=xD6M1QtWGvM&feature=share

Nekem amúgy a boltos rész nagyon bejön. Csak az mondjuk érdekes mekkora laggot fog okozni, ha map1 tele lesz ilyenekkel. Bár attól nem félek. De azt kb biztosra veszem, hogy nem ingyenes lesz a cucc és legfőképp nem hiszem, hogy kereskedhető. Most akkor kezdjen el mindenki sét tölteni még egy nyavajás boltos karira is? nagyon rossz irányban haladunk :(

SC.
  • ShaoKahn wrote:

Még véletlenül sem azt csinálják, amit a játékos akar

ezt azért most egy picit cáfolnám... hiszen:
    Játék : Selyem köteg+

tessék egy megvalósult javaslat ;)

Új pvp rész: kérdéseket vet fel: csak ranglista lesz? Lesz valami jutalom? Lesz értelme?

Halloween event: hmhm, remélem nem csak egy dísz lesz

Videó vége: fejdísz, vajon akkor javítva lesz? (ugye jól láttam , h az van a karakteren)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • megnéztem a videót. (pont felnéztem a fórumra és látom, hogy van ez a fórumrész. )

Engem annyira nem hoz lázba, igazság szerint.
    - új pvp-s pálya: én alapból nem vagyok pvp-s. Ércek azon a pályán? Ja, xy nyugodtan csákányozna, majd leverik.:D
    - bolt kinézet: jó lenne, de tlnyleg van, akinek laggol a gépe map1-en...(+ miért lenne ez ingyenes? )
    - hátasok: sé-ért lehet majd megvenni?
    - halowenn event: egy kicsit gondolkodnom kellett. Már ennyi az idő? Remélhetőleg nem csak dísz lesz, de gondolom ennél is lesz változtatás...mondjuk az, hogy csak 30-astól lehet majd részt venni benne.

Pvp dolog: gondolom csak egy új hely lesz, ennyi. :D

Hiba javítás az viszont kéne...mert a hetekben eggyel bővült azon személyek száma, akiknek kb. csak egy metint nyit meg a gép, a másodikat meg sokadik próbálkozásra csak....(de tudom, gép kidob, venni újat)
    És hiába van olyan, akinek jól megy, van akinek rosszul megy a játék...egy szoftvernél nem egyetlen egy gépre kell letesztelni, hanem a lehető legtöbbre...
    Webfejlesztőknek se egy böngészőre érdemes letesztelni és megírni a weboldal kinézetét, hanem a lehető legtöbbre, plussz bejönnek a különféle méretű tabletek, okostelók. Ha több felhasználónak rosszul jelenik meg az oldal, akkor talán el is felejtik örökre a rosszul megjelenő weboldalt...
    itt is valami hasonló lehet. Akinek elromlik a metin ilyen-olyan okok miatt, az lehet, itt is hagyja. Ha fizetős játékos volt, akkor egyértelmű, hogy ez bevétel kiesést jelent.

Na, de majd meglátjuk, hogy milyen is lesz ez a 16.4 verzió.
    Engem nem hozott lázba, igaz ehhez hozzá kapcsolódik az, hogy talán kezdek olyan lenni, aki vígan megvan eventek nélkül is...(múltkor bányász event volt, azon részt szoktam venni, hát most nem vettem részt...)
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^
  • dreamy wrote:

ezt azért most egy picit cáfolnám... hiszen:
    Játék : Selyem köteg+

tessék egy megvalósult javaslat
    Igazad van teljesen! ;)
    Nyilván Te azért jobban átlátod az egész fórumot, mint én.
    De valljuk be, nem a leghasznosabb és izgalmasabb változások jönnek...
    Legalábbis magamon nem érzem azt, hogy játszanom kell és kipróbálnom..
    A szörnykártyás dolog is sokkal többet rejt magában, mint, amit mutat, de kb halott fejlesztés, ha így marad.
    Nem kell kertelni. Pofon egyszerű az egész:

Nem jól csinálják és kész...

• Nagyon remélem , hogy ez a verzió is később kerül be hozzánk mint máshova. Nem hiszem el hogy a dekor boltokat letesztelték 50-100 ilyen bolttal 1 mapon mellette aktívan mozgó játékosokkal akik különböző konfigurációjú gépekkel próbálnak játszani. Abban biztos vagyok, hogy mindez persze SÉ alapú , de a GF-et ismerve átadhatóvá fogja tenni, csak azért , hogy a pár pénz nem számít csak a többieket zavarjam valamivel tipusú emberke megfogja venni. A pvp maphoz nincs hozzáfűzni valóm, ahogy map2-ön sincs használva a gyakorló harc ez se nagyon lesz , főleg ha okosan nem map1-re tették a bejáratát. A halloween event már tavaly is el lett tolva az ott maradó szörnyekkel , csak az lepne meg ha ezt véletlenül javították volna. Végül is így is lehet csökkenteni a laggot, ha a játékos állomány csökken a felesleges fejlesztések miatt.
  • Egy hetes lesz az az izé. Szóval valszinu se és nem lesz minden Bolton.
    Belegondolsz 20-30 se / egy hét 80-120/hónap aki ilyet akar.
    Megveszed a freemium kütyü 120 se/hó.
    Ezt hívják free to playnek.
    Amikor a szolgáltató nem kér pénzt a játék letolteseert / megszerzéseert annak reményében hogy a jatekkozi vasarlasokbol nyereséges lesz. Ez van.

De legalább a jelmezek jól néznek ki.
  • én előszőr azthittem hogy ez a boltos megoldás valami jó lesz meg hogy talán valami aukciós ház féleség vagy olyan bolt hogy lerakod és közbe tudsz játszani ugyanazzal a karival is mert ugye volt ilyen javaslat, aztán nézem hogy ez megint ilyen csicsás dolog mint a a felszerelés kinézet megváltoztatás.. semmi de semmi értelme énnek megint, én gépem bírja nem aggodom de megint egy semmirevaló fejlesztés, ha ezt lennek annak nevezni, a jelmezek jók, hw event jöhet remélem a mobok eltűnnek mostmár
  • Sziasztok!

Nem nyitok új témát, gondolom ez a 16.4 kibeszélője... Nekem a boltos dolog nagyon tetszik, bár akinek eddig se bírta a gépe, az most még inkább elfogja kerülni ch1-et, pedig ott van a legtöbb tárgy, és a legjobb tárgyak többsége. Ha nem drága, még az is lehet, hogy kihasználom. Az a mount egész mutatós, de lesz valami értelme? Lesz erősítő bónusza, vagy megint csak valami vizuális ...? Nem mondok csúnyát. A halloween eventet várom, mint mindenki. Őszintén nem tudom már akkora izgalommal várni, mint régen az eventeket, de majd meglátjuk mi sül ki belőle. Ezen kívül, még a denevért várom, és nagyon remélem, hogy nem lesz olyan nehéz megszerezni, hogy ládát kell nyitogatni, és közben zen-babokat kapok sorra... Tavaly hogy volt? Felvilágosítana valaki, ha nem is itt, akkor privát üzenetben? (Editálom, ha privátban kapok választ). Hogy idén hogy lesz, vagy lesz-e, az még a jövő zenéje. Nos, a hibajavítások többsége számomra ismeretlen volt, de ettől függetlenül örülök hogy legalább próbálják visszaszorítani a bugok számát, ha véglegesen nem is lehet megszüntetni azokat. A harc arénáról, - vagy hogy hívják - csak annyit, hogy úgy is kifogják használni... Levetkőztetett karaktereket fognak bevinni sokan, vagy csak buffereket, akiket simán leölnek, ezáltal rengeteg jutalmat bezsebelve... Egyelőre ennyi a hozzáfűzni valóm. :doofy:

Youtube channel: Kevinwq23 ~ Keep calm, and play basketball.

• A bányáazati könyveket ha jól értelmeztem eltávolították. Akkor ezentúl mindenki P bányával rohangál majd, vagy akinek P annak is le lesz nullázva? És miként befolyásolja ez a kapott ércek mennyiségét bányászat során?
    ~GLAEDR~ :saman:
    Lvl: 84 Gyógyító sámán, Céh: Singlary
    Atombomba: P, Orvososdi: P, Labda: P, Nyúlcipő: P, Parancsnok: G2, :ylw: : M1, :red: : M1, Bestia: P

• Na, akkor elsőként mondanám el a véleményem erről a harci bugyutaságról. Legalább szintekre fel lenne osztva.. Még hogy ki van egyenlítve? Hahaha jó vicc. :thumbdown: Ugyanúgy ledarálnak a nagyobbak, és ugyanúgy ők viszik el az egészet. Laggos, 600 méterről visszarántanak, de persze az én gépem, és internetem a ludas biztosan. (óriási kacaj) Nem, hogy kieresztheti a fáradt gőzt a játékos, csak még inkább bosszús lesz, hogy: hurrá van egy pontom nagy nehezen, és még azt is el kell veszítsem, hogy kiléphessek ebből a szánalmas mini játékból. Most már 10% kedvem van ehhez a játékhoz. Remélem karácsonyra hoznak valami olyan újítást, ami még jobban lerombolja az újak játékát, és egyben a régiekét, mert ha így lesz, 100% biztos, hogy én is itt hagyom ezt a ...-ot. Utolsó esélyt adok még ennek, mert anno imádtam. No, de ne kanyarodjunk el, a halloween event még hátha hoz egy kis meglepetést, - amit ugyancsak nem hiszek.

• Ez szokás szerint ügyesre sikeredett. Ahelyett, hogy előbb megoldottátok volna a kasztok kiegyenlítését bekerült ez a valami. Nem véletlen, hogy a németeknél már a kutya se használja. Jó szórakozást annak a kb 5 embernek akinek van értelme bemenni..
    Egyébként csak nálunk titok a harci övezet nyitva tartása?

Már alig várom a termékigazgató levelét a 2017-es ígérgetésekkel:)
  • Gratula, szerencsétlen uj frissités..
    Nagyon szuper ,uj ital elvileg ad támadót, tpt, meg védelmet, BM el sebzésre nem igazán érzem hogy adna bármi sebzést, de igazából más sem nagyon sebez, kivéve 1 kasztot bent, na igen melyik lehet az? persze hogy a farkaska, 50% karomdeffbe, 75k tpvel, leszed simán mint 1 60as játékost? 1 nyomi +8as zöldagyarral? Na ne már..
    De egyébként lényegtelen mert az 1000éve ismert AMD bug miatt, jópár játékosnak ez a map megközelíthetetlen, 10perc alatt 5x remegett be a kép, gratulálok, p szerver szint.

Új kliensel , pontjaim 0, ital lemegy szuperjó:DD

Összevontam - Áthelyeztem.
    Yareniel

The post was edited 2 times, last by Yareniel ().

• A roham léptekben haladó szenzációs frissítés kb 10 percig tartott fent a játékban engem... ebből 2 percet bírtam ki ezen a pvp térképen...
    Az 5 különböző láda tartalma természetesen titok ( de szerintem inkább az van, hogy az sem tudja mi van benne, aki csinálta.... ezért inkább szépen csendben maradnak és azt mondják, hogy tapasztald ki... hát nem fogom)
    Sőt nem is érdekel, el tudom képzelni milyen ócskaságok nyithatóak ezekből is, minden vacak, csak tuti az nem, ami előre vinné a játékost a fejlődésben..

Sajnálom, hogy ezt a játékot:
    - hozzá nem értők fejlesztik
    - pénzéhesek adják el az újításokat
    - még éhesebbek veszik meg
    - és bizony néhányan azt akarjátok elhitetni velünk totál agymosottan, hogy ez jó...

Mindenkinek azt javaslom, hogy hagyjon fel ezzel a játékkal. Egyszerűen nem figyelnek arra, hogy mi mit szeretnénk, nem az történik és sosem fog az történni, amit kívánunk.. Tényleg kellett egy pvp map? tényleg? Miért ? Mikor 5 éves húsvét eventben még mindig nem volt szintnek megfelelő tojás... de nagyon fontos volt egy 5 perc alatt összedobott mapot lemodellezni némi nyomi ládával megfűszerezve és aztán dicsekedni, hogy micsoda fejlesztések érkeznek? Hagyjuk már a süket dumát...
    120 a maximum szint.. már réges régen jönni kellett volna a sötét sárkányok 2. részének, hogy haladjunk is... nem ilyen egy helyben toporgó, idegesítő, unalmas SÉ központú meley runokat meg dizájn boltokat csinálgatni... Egyiknek sincs az ég világon semmi értelme, se haszna...
    Már a kutya sem veszi a meley-es alkatrészeket sem... és ne merjétek azt mondani, hogy azért mert könnyű a run... de nem ám... kérlek szépen azért mert az új sapka egy nagy határ szarvasbogár... Semmit nem ér ! Rossz ! haszontalan ! Felesleges. Mindez a fejlesztők hibája ismételten...
    Szörnykártyák... csinálja még valaki?. halott ügy...
    De tudjátok mit most már nem lesz egyhangú az amúgy bedöglött piac... most már csilli villi bedöglött piac lesz...
    Nagy taps. Rosszul végzitek a dolgotokat. Ennyi az egész. El kell ismerni.

• Potroha wrote:

A harci zónába való belépés után használtál Harci italt?
    Természetesen használtam, :huh: de ha egy kisebb emberre rámegy élből három 90+ karakter, (mert szerettem volna kijutni valahogy 1 ponttal legalább), azok 1-1 képességgel földre terítenek. Én azt hittem, hogy itt teljesen ki lesz egyensúlyozva, és nem számít majd kinek mennyire "fullos" a karaktere. Mellesleg ugyanúgy használhatnak azok is +50.000 tp-s itókát nem? Akkor meg már teljesen mindegy, mert megint csak nem lesz egyenlő a küzdelem. Bár oly mindegy mit össze panaszkodunk, akkor se lesz itt balansz, mert nem tudják megoldani. (Legalábbis ez tapasztalható már egy jó ideje).