[KIBESZÉLŐ 1.0] Változások jegyzéke 16.3 - átalakítás, szörnykártya

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nekiálltam a szörnykártyáknak, de a leírásban az szerepel, hogy az újrakeverő jegy a tárgypiacról szerezhető be, de ott nem találom. Az lenne a kérdésem, hogy akkor most hol tudom megvenni?

áthelyeztem. dreamy
    "Nem adom fel, tudjátok
    Láthatatlan, lapos sumákok
    Istenem, de sokan vagytok, rosszak!"

• Sziasztok.
    Hol található ez a "küldetés"?
    Mert hogy nekem nincs se a küldetések, se a tekercsek között.

áthelyeztem. dreamy

lv 91-Gömbvillám P/31-Fény P/36-Tűzkő P/31-Mennykőcsapás P/35-Mennydörgés M
    Lv 76-Krit P/31 Áldás P/32-Sikoly P/34 -Visszaverés M8
    Lv 70-Lesi-Táncoló tőr G2/2-Felhő M7-Villám M5
  • csao
    egy olyan fegyvert, amit minden kaszt tud hordani csak olyan skinre lehet módosítani, amit szintén mindenki fel tud venni?
    teszem azt fms-ek vannak rúnává alakítva.
    de ha én fms-t szeretnék surafegyverré, az lehetséges ?
    avagy nem lehetséges? vagy lehetséges, csak más kasztú játékosok nem tudják felvenni?

Áthelyeztem.
    Yareniel
    Lv. 22

+9

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().

• Csak így mellékesen megjegyzem, NINCS OLYAN FEGYVER, AMIT MINDEN KASZT TUD HASZNÁLNI. A farkasok karmokat használnak, míg a sámánok harangokat és legyezőket. Ergo a kardot csak három kaszt használhatja: ninja, sura és harcos.

Ha tippelnem kell ugye az számít, ami a fegyver, nem a külső. De nem tudom, hogy grafikában meg van-e, mondjuk egy ninja egy szellemfog pengével...

Ha viszont azt nézzük, hogy elvileg íjnak, íjat lehet, kardnak kardot, két kezesnek kétkezest, akkor mivel az speciálisan sura kasztos, ezért csak speciálisan sura kasztos kardnak adhatod külsőként.

6 éves ava + sig, de a lustaság mindig előhozza :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • A válasz benne van GYIK-ben:

"Korlátozások
    Vannak bizonyos korlátozások ennél a rendszernél:
    · Csak azonos típusú tárgyak használhatók.
    o Kétkezes fegyverek csak másik kétkezes fegyverekké vagy Fegyver-kinézetekké
    alakíthatók át.
    · A tárgy csak akkor alakítható át, ha mindkét tárgy egyazon osztály és nem számára
    készült.
    o Női öltözékkel felszerelt vértet csak női karakterek használhatnak.
    o A harcosoknak való fegyvert csak harcosok szerelhetik fel.
    · Ha időkorlátos tárgy van átalakítva, az időkorlát megmarad az átalakítás után is.
    · Ha időkorlátos tárgy van használva egy végleges tárgyon, az időkorlát törlődik."
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Egész egyszerűen szerintem nagyon sokan abbahagytuk . Egyik ok az , hogy a sárkányfigyelő idalt akárhogy is ölöd le , nem adja meg . Amikor már a 14. szinten vagy nincs kedved újra indítani és hopp már áll is az egész . Másik ok túl hosszadalmas és egyenlőre mivel kevés az info nem igazán látjuk értelmét . Az első sorozatnál vígan megcsináltam egymás után háromszor a kaszást is , most például dt 7-nél nem jutok tovább akkora a lagg úgy hogy egyedül megyek . Szóval ezért nincs infó, mert tuti nem vagyok ezzel egyedül.
  • Szeder wrote:

Egész egyszerűen szerintem nagyon sokan abbahagytuk . Egyik ok az , hogy a sárkányfigyelő idalt akárhogy is ölöd le , nem adja meg . Amikor már a 14. szinten vagy nincs kedved újra indítani és hopp már áll is az egész . Másik ok túl hosszadalmas és egyenlőre mivel kevés az info nem igazán látjuk értelmét . Az első sorozatnál vígan megcsináltam egymás után háromszor a kaszást is , most például dt 7-nél nem jutok tovább akkora a lagg úgy hogy egyedül megyek . Szóval ezért nincs infó, mert tuti nem vagyok ezzel egyedül.

Egyetértek. Túl fárasztó is azért, hogy később megidézhessem vagy átalakuljak, tuti ennek is van valami határa, végtelenségig nem lehetne beidézni őket, szal felejtős számomra.
  • Kíváncsi lennék van e valaki aki már előrehaladt a szörnykártyában és tudna tapasztalatot megosztani másokkal az átváltozásról.
    Esetleg valami hivatalos a GF felől, hogy mi lesz, hogy lesz vagy lehet, lehetne?
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • Szerintem az a pár megszállott is abbahagyta aki hozzákezdett. Hónapokig nem számolta a sárkányfigyelő idalt, ez kb. mindenkinek az utolsó szinten volt, ezért nem akart újat kezdeni ott már. Mire kijavították elment a kedve tőle szerintem mindenkinek. Ugyan egy accon levő karakterekkel bármelyikkel csinálhatod a feladatokat, de szerintem kevesen váltogatják, hogy most akkor melyikkel is.
    Én a kaszásnál sokaltam be. Lazán felmentem egyedül egész a harci övezet bekerüléséig, azóta 7-en egész egyszerűen befagy az egész. A kari nem igazán haldoklik, mert azért már túl nagy , de kénytelen vagyok lelökni saját magam egy idő után , mert el is feketedik, és nem látom mit hova vett fel.
  • sziasztok most kezdtem csak neki csinálni ezt a szörnykártyás dolgot és ha megvan mind3 boss és rámegyek hogy gyujt szornykártyákat akkor mindig csak random 1et fog adni a 3 közül? mert nekem az elsőnél ezt csinálta, azthittem mind3at be lehet gyűjteni vagyis adott 1 kártyát és akkor 1 random bosst adott a gyujteménybe a 3 közül
  • Ha végigcsinálod, akkor is 1-ről kezdi :)
    Szörnykártya és Átalakítás rendszer - FAQ

wiki.metin2.hu/index.php/Sz%C3%B6rnyk%C3%A1rtya_rendszer

Szerintem nagyon kevés olyan ember van aki végigveri az összes szintet. Érdemesebb szerintem a kis szinteket csinálgatni csak, én pl általában a főorkig megyek, ha azt adja, akkor máris váltom vissza és kezdem előről. Napi egyszer ingyenes a váltás.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• Szörnykártya a mindennapokban, avagy akcióban egy Főork )

Duplapostra engedélyt kértem.