[KIBESZÉLŐ 1.0] Változások jegyzéke 16.3 - átalakítás, szörnykártya

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• "Új, magas szintű Missziókönyvek
    Új Missziókönyvek érhetők el könnyű, közepes és nehéz elvégzendő feladatokkal. Ezen küldetések olyan különböző érdekes jutalmakkal járnak, mint tekercsek érc telérekhez, házikedvenc-tárgy láda, Yang, EXP és még sok más tárgy."

Ezek mekkora karaktereknek fognak esni?
    A könyvek új kinézetet kapnak?
  • "Mennyibe kerül egy tárgy átalakítása?
    Minden egyes átalakítás 50.000.000 Yang-ba kerül. ":
    én meg azt hittem, hogy itt valaki azért írja az 50 milliót, merthogy annyiba kerül egy adott 9-es tárgy. :D
    Hát, én ezzel akkor nem fogok élni. Tudok ám másra is költeni 50m yangot... :D
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^
  • Ahogy olvastam a leírását a kártyás dolognak, nem igazán úgy van, ahogy feltételezték egyes emberek.Ha egyszer eljut az ember teleportálásig, akkor is csak az adott mapra rakja be az illetőt, és nem konkrétan a boss elé.Ahogy olvastam, 60 kártya kel ehhez, és 1 kártyát akkor kapsz, ha leütötted a játék által felsorolt kártyákat.Na mind1, valószínű idő igényes lesz ez is, de hogy megéri-e... Majd ha valaki megcsinálgatta, érdekelne, mennyi idő kb akár 9 akár 21 kártya begyűjtése.
  • Traxdata wrote:

visszaállitó tekit honnan lehet szerezni? ami visszaállítja 1es szintre napi 1 ingyenes de leírva sehol nem láttam mit adja dobja stb
    és az ujrakeverő jegy azt is honnan lehet szerezni?
    Ezek a tárgyak a Tárgypiacról lesznek elérhetőek hamarosan.
  • Sanda gyanúm, hogy napi1 ingyenes, a többit meg tárgypiacon megtalálhatod majd mind a visszaállító jegyet,és az ujra keverő jegyet is.De idővel biztos lesz róla infó.(edit) most látom, potroha felettem már le is irta ugyan ezt, hogy tárgypiacról szerezhető be)
  • Kedvenc Metines karakter, mint Mikulás 37
    1.  
      dreamy3 (9) 24%
    2.  
      Buja1 (6) 16%
    3.  
      HerQlacs2 (6) 16%
    4.  
      Sefirah (5) 14%
    5.  
      eliteprogrammer (4) 11%
    6.  
      nyomelem (3) 8%
    7.  
      Babeky (2) 5%
    8.  
      Elena (1) 3%
    9.  
      Petrus (1) 3%
    10.  
      dreamy2 (0) 0%
    11.  
      dreamy1 (0) 0%
    12.  
      kegyetlen06 (0) 0%
    13.  
      Sütemény1 (0) 0%
    14.  
      Sütemény2 (0) 0%
    15.  
      HerQlacs1 (0) 0%
    16.  
      Buja2 (0) 0%
    17.  
      Krtek (0) 0%
    18.  
      ninnalany1 (0) 0%
    19.  
      ninnalany2 (0) 0%
    20.  
      ninnalany3 (0) 0%
    21.  
      mogyi1997 (0) 0%
    Ha komolyan 50 millió egy átalakítás, akkor egy nagy pofon annak a bizonyos barna dolognak yang hiány terén. Páran tuti kipróbálják, de akiknek amúgy sincs yangja és a piac fellendülését várnák, tuti, hogy nem erre szórják a péznüket.

És van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez a kártyás dolog is pár hét után az érdektelenség tengerébe fullad... :D

Szerk.: '"Imádom" a kovács új törős szövegét... "elhibáztuk". Ezt a királyi többest el lehetne felejteni, egyedül szerencsétlenkedik.

6 éves ava + sig, de a lustaság mindig előhozza :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:

The post was edited 1 time, last by Nuttika ().

• Úgy tűnik sokmindent megfogadtak, ami az utóbbi időben kritika volt. Lett rendes leírás, látszik hogy foglalkoztak vele! Egyenlőre ez is előrelépés, részemről most nincs mit leszólni... csak így tovább!
    Ez már nem egy játék, kínzókamra! Az igazán machohisták és végtelenségig kitartóak küzdelme a mindennapokkal, amiből köszönöm, többé nem kérek!

Game Over!
  • Már egy ideje csendben vagyok megszólalok most én is.
    Kártyáról azt monom jó.
    Átalakítás egy felesleges dolog sose fogom használni, úgy ahogyan a kk-kat sem váltottam még soha Tahokánál.
    Ami kiverte a biztosítékot az a 24 órás várakozás karitörlés után. Eddig mindig mindenki így zoknizott, bevallom a medált is így szándékoztam megcsinálni. Elvettek mégegy kiskaput azoktól akik türelemmel kihasználják az eventeket, és saját maguk készítik a cuccaikat úgy, hogy nem költenek a játékra. Ezzel a GF maga alatt vágja a fát. Én nem költöttem a játlkra de a GF aljas frissítései után mostmár azért sem fogok. És merem állítani, hogy a játékosok 90%-a sem fog emiatt sét tölteni inkább abbahagyja.
    Örülök viszont a hibajavításoknak, rengeteg dolog megvalósult amit javasoltunk, aránylag hamar. De hiába javítottak évezredes hibákat ha tesznek egy a fentihez hasonló érvágást..
    "Sic gorgiamus allos subjectatos nunc"
  • GLAEDR wrote:

Ami kiverte a biztosítékot az a 24 órás várakozás karitörlés után. Eddig mindig mindenki így zoknizott, bevallom a medált is így szándékoztam megcsinálni. Elvettek mégegy kiskaput azoktól akik türelemmel kihasználják az eventeket, és saját maguk készítik a cuccaikat úgy, hogy nem költenek a játékra. Ezzel a GF maga alatt vágja a fát. Én nem költöttem a játlkra de a GF aljas frissítései után mostmár azért sem fogok.
    A Metin2 projekten több, mint tíz éve több tucat ember dolgozik naponta (az önkéntes segítőket nem számolva), és természetesen számítanak arra, hogy akik szeretik ezzel tölteni a szabadidejüket, idővel támogatni fogják a játékot és a fennmaradását - de nem köteleznek rá. Egyszerűen nem veheted semmibe ezt a mennyiségű munkát, és nem lehetsz dühös azért, mert többé nem szerezhetsz szinte korlátlan mennyiségű prémium tárgyat - a te szóhasználatod szerint is - kiskapukat kihasználva. :whistling:

LadyL wrote:

Ezek mekkora karaktereknek fognak esni?
    80. szint felettieknek.

Üvegszilánk wrote:

én meg azt hittem, hogy itt valaki azért írja az 50 milliót, merthogy annyiba kerül egy adott 9-es tárgy. :D
    Hát, én ezzel akkor nem fogok élni. Tudok ám másra is költeni 50m yangot... :D
    Kétségkívül igazad van, nem olcsó, kis felszereléseknél drágább is lehet, mint maga a felszerelés, ugyanakkor a hatása végleges, és akár kosztümöket vagy fegyver kinézeteket is felhasználhatsz az átalakításhoz. ;)
  • Átalakitás ..xD
    Április1 elmúlt rég, le lehet állni... Hova p szerósitják már ezt......
    Lv20as karakterek, ördögszarvvértbe runával a kézbe...
    Sok értelme van az egésznek, minden játékba ahogy fejlödsz ugy látszik a felszereléseden hogy milyen kemény , mennyivel erősebb a karektered mint 1 kisebb szintű.
    Miért KELL EZT A RENDET FELBORITANI?????????? ÉRTELMETLEN AZ EGÉSZ
  • Szerinted lvl 20-as karakterek 200 milliókat fognak költeni, hogy rúnakarddal járhassanak? Vagy fordítva, a nagyok arra fognak költeni, hogy a boltosuk jól nézzen ki? Nem tudom mi ez a népfelháborodás ennél az átalakításosnál. Értelmetlen neked? Ne használd. Ártottak neked azzal, hogy beraktak egy NPC-nek egy plusz funkciót? Nem hiszem.
  • Nem azt mondom, hogy jó, de most komolyan, aki ezért fizet 50 millát megérdemli. Értem az álláspontod, és egyet is értek vele, de nem hiszem, hogy ez tömeges lenne. De az a maroknyi ember, aki nem tud 50 milliót jobban elkölteni, az szaladgáljon 20-as szinten Rúnával, én meg elköltöm a pénzem valami értelmesre. :)
  • Potroha wrote:

A Metin2 projekten több, mint tíz éve több tucat ember dolgozik naponta (az önkéntes segítőket nem számolva), és természetesen számítanak arra, hogy akik szeretik ezzel tölteni a szabadidejüket, idővel támogatni fogják a játékot és a fennmaradását - de nem köteleznek rá. Egyszerűen nem veheted semmibe ezt a mennyiségű munkát, és nem lehetsz dühös azért, mert többé nem szerezhetsz szinte korlátlan mennyiségű prémium tárgyat - a te szóhasználatod szerint is - kiskapukat kihasználva.
    Potroha igazad van tényleg vannak olyanok akik kizsákmányolóan csinálták a dolgokat, és remélem így valamennyire a piacra is hatással lesz, azonban engem az bosszantott fel, hogy a régi jól megszokott dolgokat elvették újra. Kicsit arra emlékeztet mikor a tábikat kivették. Kellemetlen a mai napig. Viszont annyira kevés volt az esély a "prémium tárgyakra" így is, hogy több száz kiskarit kellett csinálnod mire egy itemed beforgattad úgy, hogy használható legyen (nem beszélve arról, hogy a sok 10k yang a karácsonyi dobozokban és a szellemkő tekercs elég kiábrándító tudott lenni, és amikor már a 10.-et kapod zsinórban, komolyan elgondolkodsz, hogy inkább mégis töltesz sét, vagy itthagyod a fenébe...). Én elfogadom, hogy a GF bácsi arra hajaz, hogy fizessenek érte, én is így gondolkodnék a helyében, azonban ha a csülköt elhúzzák az orrunk alatt utána már kellemetlen a csont.
    "Sic gorgiamus allos subjectatos nunc"
  • Gyorsan átfutottam a leírást, de mivel nem találtam rá felhívást, osszátok már meg a jónéppel, hogy aki átrendezte a gombokat a játékban és nem ugrik elő a szörnykártya a "J" gombra, annak azért nem megy, mert a játék nem rendelt hozzá semmit és megteheti az alábbi módon: opciók--> Játék opciók --> billentyűzet

6 éves ava + sig, de a lustaság mindig előhozza :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • A kártyás újítás nagyon jó szerintem.
    Talán kissé hosszú móka lesz és bizony sokaknak vége is szakad, mikor jön a SÉ-s része a dolognak
    de sok sok melóval hasznos lesz majd később.

A meley-es ládában lévő 5 db fokozó/elhárító kézikönyv szerintem mellé fogás.
    Nem kézikönyv hanem készségkönyv kellene 5 db .

Nyilván a kártyák miatt kellett szanaszét szórni a bossokat, de akkor a küldetéseken könnyíteni kellett volna...
    Nézzünk egy példát (carapax por)

Kell belőle 3 db... még egyetlen egy darabot is kb minden 1000. homár tábornok dobta... és kell belőle 3 !! úúúúgy, hogy lehet a por rossz is :pillepalle:

Erre most még az is jön, hogy nem is egy helyen vannak a bossok, amiből szerezni lehet, hanem össze-vissza.
    Számomra véget értek a küldetések. Hót ziher, hogy nem fogok wubbát keresgetni azért tizenkétezer alkalommal, hogy aztán ne is adja meg a küldetést...
    Nem gondolták át... nagyon nem. Az igaz, hogy a kártyával összhangban van az, hogy ne egy helyen legyenek, de minden más szempontból nem.

Kinézet még mindig felesleges... 50 milláért meg pláne :D

Szóval van még mit finomítani és nem győzöm hangsúlyozni a küldetések fontosságát !!! Hiszen mindig is az volt a metin 2 alapja, most meg az veszi el a kedvet az egésztől. Tessék ezt átgondolni.

köszönöm a figyelmet!

The post was edited 1 time, last by ShaoKahn ().

• Még csak érintőlegesen néztem meg az újdonságokat, de azért kérdeznék párat:
    • Ha eljut egy szörnykártyád olyan szintre hogy változni is tudj, az menyi ideig tart? Előbb-utóbb ki válthatja az átváltozás skill-t és a gömböket, vagy csak dizájn elem?
    • Hogyhogy ennyi map1-es és map2-es mob van (a köztes mapokon is van 4es alszintű, nem egy) és utána szinte csak bossok kártyái vannak? Várható ebbe az irányba valami fejlesztés?
    Így első ránézésre el lehet majd szöszölni a kártyákkal, csak ugye kérdéses hogy megéri-e. Bár én azért megnéznék egy achievement rendszert ( pl. győzz le párbajban 10,100,1000 x kasztú és x szintű játékost; vagy ellenséges birodalmit semleges mapon, ellenséges birodalomi mapon) tárgyakért, esetleg végleges karakterre ható bónuszokért.
    A kovács nem sikerült szövegét meg kár köríteni, elég ha kivették volna a többes számot vagy legalább bocsánatot kérne:D
    Limitált kiadásban...
  • Sziasztok!

Engem csak az érdekelne, hogy ez a bossos dolog... hogy minden boss más és más helyen jelenik meg ez játszik pl.: sd2 pók királynőnél is? mert sd2 elég nagy és jó sokáig tart végig futni..