Új boss lvl 15

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Új boss lvl 15

++++++++++TÖRÖLHETŐ RÉSZ++++++++++
    "Kérünk, hogy új javaslatot csak a Nem realizálható ötletek téma elolvasása után nyiss!"
    ++++++++++TÖRÖLHETŐ RÉSZ++++++++++

- Javaslat címe: új boss az új játékosoknak

- Javaslat lényege: map1-re kerüljön be egy új boss lvl15-ös szinttel, hogy a 25alatti új játékosok is erőlködjenek egy bossal.

- A javaslat részletes kifejtése: Arra gondoltam, hogy egy 15ös szintű főszörny kerüljön be map1-re a most kezdő piciknek.
    Ez a főszörny nem sebezne nagyobbat egy pl Fehér Tigrisnél vagy Barna Medvénél, viszont
    egyik skillnél hátra lökné a játékost
    másik skillel levenne 10%támadó sebességet
    harmadik skill egyszerű támadás.

Hogy legyen kihívás a mester képességgel rendelkező és nem rendelkezőknek is a boss TP-je elég magas lenne (pl 10-15ezer TP), ha sok akkor csopiba is ölhető.

Dropja nem lenne olyan nagy szám, hogy a veteránok felpakolják rakisukat .
    -csatapajzs +6
    -alap ruházat +6
    -alap cipő+6
    Hátas dobáskor Hátas tanúsítvány
    Ritka esetben dobhat lvl40alatti fegyvereken és vérteken használható optolót/forgatót (ugy mint más boss lélekkövet.

Kinézetéhez nem szükséges új mobot megalkotni , én egy Kőgólemre gondoltam.
    Esetleg a kapitány egy küldivel felhívná rá a figyelmet .

Köszi, hogy végig olvastad, a kritikák érdekelnek :)
    ~(*-*)~ | Bibor: P | Széttépés: P | Átváltozás: P | \(*-*)/
  • Nem rossz gondolat, viszont azt a bónusz hozzáadót/ cserélőt nem hinném, hogy a zsákmányhoz csapnák. Mellesleg ez így azt hiszem túl könnyű lenne, ha a kicsik felcuccolhatnák magukat +6-os cuccokkal, és nem kéne szenvedniük a fejlesztésekkel, vagy a yang farmolással. Így is könnyítve van már a kisebbek dolga, mert anno, még ennyi segítségünk se volt ahhoz, hogy elkezdjünk építeni egy karaktert. Mind ezek ellenére, én támogatom, bármi újdonság is legyen az, ami egy kicsit bővíti a játékot, és növeli azt a bizonyos élményfaktort...

Youtube channel: Kevinwq23 ~ Keep calm, and play basketball.

The post was edited 2 times, last by SiLveRCruShR ().

• Igazából nem lennének tele szórva 6os cuccokkal, a fent említett cuccok lennének droplistán, de ha kb minden második ilyen boss dobna 1 cuccot, vagy esetleg egy Ládát amiből nyithatóak lennének, akkor nem lennének elárasztva 6os cuccal szerintem. Pláne, ha a dropp listát megtoldanánk barackvirággal, potival, meg esetleg fejlesztős tárgyal. :)
    ~(*-*)~ | Bibor: P | Széttépés: P | Átváltozás: P | \(*-*)/
  • Próbáljuk megközelíteni abból a szemszögből ezt a javaslatot, mintha csak most kezdenénk felfedezni a Metin2 világát, leginkább map1-et. Nekem az elején elég volt elmenekülni egy Bera vagy egy Lykos elől is, amik csak 4. szintű mobok, nem hogy valami boss elől. Mai viszonylatokban pedig a kezdő +6 cuccok dropjának se látom értelmét. SD2-ben potyognak a pajzsok, sisakok; vértet, cipőt, hasonlót pedig 'aprópénzből' csinálhatsz, vehetsz, de az ilyen holmikat földön is találni elég gyakran. Másrészt mire le tudnál ütni egy bosst, addigra azért valamilyen szintű felszerelést össze kell bugázni, már pedig ha van használható vérted, fegyvered, stb, akkor már nem nagyon igényelsz alap +6 cucckat (ne keverjük ide a 90-es mapokon üthető dolgokat). Végül pedig alacsony szintű boss.. Lv 20-as karakterek ütik a Kőmajmot. Ennél alacsonyabb szinten nem látom értelmét főszörnynek, pláne nem kezdő térképen, ahonnan az egész játék indul.
  • Van egy olyan sejtésem, hogy itt a maximum 40-es szintű fegyverek, vértek bónuszoló, bónuszcserélőjének könnyebb beszerezhetőségére ment ki a játék. Elvégre ahhoz, hogy egy jó beforgatott fms-ed, vagy ribed, esetleg páncélod legyen, bizony meg kell küzdeni, és addig kell felhúzni 20-ra a karaktereket. Igaz, fél, maximum 1 órából meg is van, csak hát, ha egy 10 percenként respawnoló boss-t raknának be emiatt, nyilván gyorsabb lenne, pláne 6 ch-val.

Na igen, ott vannak a +6-os holmik, sőt már a +9-es alap fegyverek is... Akkor már több értelme lenne annak, hogy minden szintre új főszörnyet betenni 10-120, és ezektől olyan tárgyakat beszerezni, amelyek valamelyest fejlesztik, erősítik a karaktert, esetleg a védelmen javítanak, vagy egyéb passzív képességet fejlesztenek. Én ebben több lehetőséget látnék, mint hogy a már amúgy is felhalmozott tárgyak számát még további lehetőségekkel növeljük. Pont ez az ami miatt minden elértéktelenedik. A játék fejlesztői is ezt próbálják meg elkerülni, csak sajnos rossz oldalról közelítik meg a dolgot. De mit is tudhat egy mezei játékos a fejlesztésekről igaz?... (szarkazmus).

Ettől függetlenül a frissítést, hogy újabb szörnyek jelenjenek meg a porondon minden szinten, támogatom, csak más hasznosabb alapot kellene hozzájuk kitalálni. :thumbup:

Youtube channel: Kevinwq23 ~ Keep calm, and play basketball.

• Ebben a formában nem támogatom. Map1-en van egy halom boss, csak a droppjuk olyan amilyen azaz semmilyen, de attól még ott vannak. Bera, Lykos, Scrofa, Kagán ( azaz nem tudom most milyen névre hallgat) . Ja és a Jin-hee, Se-Rang, stb is mind mini bossok elvileg. Szóval készen vannak csak a dropp kell hozzájuk.
  • Szeder egyetértenék veled, de mindegyik üres és értéktelen. A 35-ös arany tigrisért nagyon értékes ám a tigriskarom, ami egy fölösleges kacat, vagy Scrofaért egy újabb vadkan agyar, csak mert jó halmozni... néha kidobnak egy +0 - +2-es tárgyat. Wow! Örülnék én is, ha azokat fejlesztenék, de még is mennyi esélyt látsz erre?

Szóval sokak kifejtése miatt én is érzem, hogy kilóg a lóláb, még is inkább támogatom.

"Just according to keikaku" :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Nem látom értelmét egy ilyen kis szintű bossnak.
    Nem sok időt töltenek el a játékosok azon a szinten, hogy értelme legyen egy ilyen pici szintű főnököt betenni.

Az sem lehet véletlen, hogy igazi főnök először a sziklamajom 30-as szinten.

Nem támogatom a javaslatot.

Téma inaktív, zártam, archiváltam. Dreamy

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"