Auto tárgy szedés

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Auto tárgy szedés

Autómata tárgy felszedés avagy legális spambot

Hasonló képen képzelem, mint a harmadik kezet, viszont a tárgyakat gyűjtené, amíg meg nem telik a raktár. Illetve az egymásba rakhatókat a raktár teltsége után is szedné egymásba.
    Ha már kaptunk autó támadást, ami autó potizik és használ skilleket, valamint évek óta létezik az autó yang szedés (3. kéz), miért ne lehetne autómatán farmolni is akár :)

Teljes mértékben egyet értek azzal is, akinek nem tetszik, viszont akinek nincs ideje játszani- farmolni, annak hasznos lenne.
    Pl: ékkőre van szükséged, beállítod a 25-35 körüli karid map2-re és farmol. Átokkönyv kellene: beállitod a 40-55 közti karid ork középre és csapja a deszkákat, gyűjti a droppot.
    Imádom az idiótákat. Nélkülük unalmas lenne a világ :)
  • Sziasztok!

Szilke. wrote:

akinek nem tetszik, viszont akinek nincs ideje játszani- farmolni, annak hasznos lenne.
    Na ez már röhejes. A főnöködet nem nyaggatod a munkahelyeden, hogy rakjon egy robotot a helyedre, mert nem érsz rá dolgozni? De azért a fizetésed megkapd? :pillepalle: Ha valakinek nincs ideje valamire, azt nem csinálja. :thumbdown:

Szeder wrote:

droppot szedni se kell leülni a géphez
    Az ember már lusta leülni a géphez, és nyomkodni az Y-t vagy 0-t. Ezt az auto támadást is ellenzem, nemhogy ez... Hát ne haragudjon a világ.. Ennyire nem kellene lustának lenni. :thumbdown:

A következő mi lesz? Teljesen automatizálni szeretnétek a játékot? Ennek már semmi értelme nincsen. Mindenki panaszkodik a játékélményre. Ez mitől játékélmény? Azt nem szeretnéd, hogy auto átpakoljon a boltosodra, és még nyisson is boltot?
    Nem hogy nem támogatom.. KIFEJEZETTEN ELLENZEM a javaslatod. X(

Üdv: Kissbb
  • Osztom KissBB Véleményét..
    Ha nincs időd játszani minek játszol??? Akkor nem kell leülni a gép elé és kész.. Tényleg lassan már elvárjátok h automatikusan is pvpzen a kari, sőőt ami érdemi tevékenység van a játékba minden automatikus legyen.. Akkor te mint felhasználó mire kellenél? :pillepalle:
    Borzalmas ötlet. Tudjátok ti mit hozna ez?
    Vegyük az én szemszögemből: Van 2 gépem. Lazán elindítok rajta 20 ablakot. Belépkedek velük és anélkül h hozzá kellene érjek csapkod ott nekem.Tudom hogy SÉbe kerülne. Dehát akkor is nevetséges:D Foci/HF eventek alkalmával ha minden kari óránként ütne 5-10et.. az 100-200db ugy h nekem meg se kell mozdulni :O Akkor minek játszom?
    NEM TÁMOGATOM!!!
  • Kissbb! Minden szakma részben gépesítve van. Pl sofőrök sem lovas kocsival szállítanak. Ha annyira kifejezetten ellenzed, miért nem tettél még javaslatot az auto támadás kivétele ellen? Azért le merném fogadni, legalább 1x az életben volt 3. kezed ;)
    "A következő mi lesz? Teljesen automatizálni szeretnétek a játékot?"
    Mi a fura ebben? Tesiként megszokhattad volna már, a legtöbb auto pvp-s a lejátszott meccsek legalább harmadánál (tisztelet a kivételnek )

RbS2! Ha Te 20 karira egyszerre vennél ilyet, na az nem semmi lenne, szívesen megnézném :D Viszont most is megteheted, hogy elinditod akármelyik karid auto támadásba és teszel rá 3. kezet és szedi a yangot. Az nem zavar?

The post was edited 1 time, last by Szilke. ().

• Sokat érek azzal a 10k yangal amit összeszed pl map2 vagy kazikba:D Több sé-t dobok ki mint amit nyerek vele.
    De ha HFről vagy Fociról lenne szó... Hidd el megérné a belefektetett pénzt :)

NEMTÁMOGATOM!!!
  • Többnyire két fajta játékos van: az egyik aki naponta órákat tud gép előtt lenni, játszani és farmol rengeteget. A másik: aki sés tárgyakat eladva próbál yangot szerezni, ezzel kompenzálva a játék/farm idő hiányát. Ez utóbbi mostanában nem igazán tud megélni, mivel eladhatatlanok lettek az 5 optos cuccok. Nem igazán van rá kereslet. Ha viszont azok a játékosok, akik költenek a játékra, mégsem tudnak valahogy érvényesülni, akkor valóban le fogja húzni a gf a rolót, mert az fog kiszállni aki fizet.

The post was edited 1 time, last by Szilke. ().

• Nem támogatom!
    Sok 50 alatti kari él orkfog,átokkönyv,ékkő eladásból.Ha bárki megtehetné,hogy amíg naggyal fejlődik,addig pár kiskari farmol neki,akkor a ténylegesen kicsik számára élhetetlen lenne a játék.Rengeteg fejlesztős cuccnak menne le az ára vagy csak egyszerűen nem vennék,mert idő és energia befektetése nélkül ütnének maguknak.Így is a legnagyobb baja a játéknak,hogy nincsenek új játékosok,ezzel a lehetőséggel még kevesebb lenne.
  • Támogatom, de csak azért mert ha van elég régóta harmadik kéz, akkor ez miért ne lehetne?! Továbbá az autotámadás után már-már természetesnek kellene lennie!
    ÚJRAKEZDVE: '15. 06. 20.
    Szerver: Altair [R.I.P.]; Szint: 80; Kaszt: BM;
    Skillek: Láng lelke: G9 (22), Sötét kő: G2 (3), Sötét csapás: G1, Sötét védelem: G1

Nem tudom feladni. Nem tudom, hogy kell!
  • Ez egy jatek, amit jatszani kell. Ha nincs idod, akkor nem kell jatszani.

Fordits annyi idot a jatekra, amennyi telik. Eleve a javaslatot nem ertem, hogy szulethet meg egy ilyen dolog egy online mmo jatekot jatszo ember fejeben... Mi lesz a kovetkezo? Offline modban is online lenni? Ja, nem, arra mar volt pelda...

Szilke. wrote:

valamint évek óta létezik az autó yang szedés (3. kéz)

Ne keverjuk ide. A yang nem targy-drop. A jatekosok 95%-a fel sem veszi a mobok altal adott yangot.

Egyebkent Halloween eventkor ott volt a denever pet, abbol be lehetett tarazni aki akart, mivel dobozos volt. Eventek idejen elmegy... de gondolj bele, azt sem tudtak megcsinalni rendesen, hat meg ezt... Kerjunk megint honapokig tarto bugokat a jatekba...

A javaslatot kifejezetten ellenzem!
    "Love me, hate me, say what you want about me...
    but all of the boys and all of the girls begging to If U Seek Amy!"

Autodidakta provokativ szemelyiseg
    :rolleyes:
  • Már mindent leírtak előttem... Ne haragudjon meg senki, de örülök mint majom a farkának, hogy csak jövőre érettségizem, és időm mint tenger ahoz képest ami jövőre lesz... És kihasználom ohgy random 3ig 4ig fennmaradok,f armolok, csinálom. Ha mindenki auto beállítaná a kariját így éjjelre ütni, akkor megint hátrányba lennék, mert annyi zsebpénzem nincs, hogy belepengessem nem tudom hány naponta a játékba, hogy nekem is farmoljon éjjel.

Na akkor ott tartanánk, hogy aki dolgozik és nincs ideje az egy robotot lerak, fizet, zsír sokat farmol. Van az az ember aki mondjuk nem dolgozik, tömérdek ideje van, de éjjel ő is alszik, de nincs pénze ilyesmire... Akkor ott vagyunk, hogy kilóméteres árkot ástunk a sése és nem sések közé..

Nem TÁmogatom!

I'm a gamer. Not because I don't have a life, but because I choose to have many. <3
    Újra a harcmezőn.. egyedül :|
  • legyunk emberek es ne robotok....maga az hogy oda sem kell ulni....map2re jarok minden nap es elvezem a farmolast a kiskarimmal! nem akarok belole semmilyen auto dolgot csinalni az autofarmot meg sem neztem meg peldaul:) nem tetszik az otlet,nem tamogatom.
  • Lassan már odáig fajul ez az egész, hogy 1000 SÉ-ért rendelhetünk egy pattanásos kockát az is-ból aki játszik helyettünk 7 napon át nonstop 0-24ben.
    Nem támogatom. Elég az automatizálásból, így is sok!

| ChakramPunk - Tőrninja | Lv 65 | Jinno - PvPClan |
  • Szilike a spambot az amelyik a hívásba 1000-el hirdetett, megállás nélkül. (spammelni: kéretlen szöveggel bombázni valakiket, vagy csak egy valakit.)

Maga a javaslat aranyos, de a GF-nek van rá kisállat megoldása, denevér. Megvehető, plusz szolgáltatásként. Persze nem sokszor, időközönként. De dobozban van ami tárolható.

Nem támogatom.
    Hannna | Villámsámán | 116 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok
  • Támogatom.Egészen 75. szintig rengeteg ember jövedelmét kurtítaná meg.Nem lenne értelme játszani a játékot, elkezdeni(igaz most se sok van), mivel 75. szintig(lb 70 es fegyverek) semmi olyant nem tudna farmolni senki a köveken kívül, aminek értéke lenne.Így kövekre még több ember jutna, több szenvedés lenne, többen hagynák itt a játékot..Én csak azt nem értem, hogy miért nem lett az autó farm teljesen fizetős...Ha fizetőssé tették volna, úgy hogy ha megveszed akkor yangtól elkezdve mindent szedjen, és metinköveket is farmoljon, akkor lett volna tökéletes...Így sajnos még mindig akad néhány ember, aki meg tud élni fejlesztési tárgyak eladásából..:=(
    “A türelem azt jelenti, hogy megtartóztatod magad a hét érzelemtől: a gyűlölettől, a rajongástól, az örömtől, a nyugtalanságtól, a dühtől, a bánattól és a félelemtől.”

James Clavell: A Sógun
  • Nem támogatom!

Nekem már ez is bőven sok, ami most bent van.
    Auto támadás, auto poti, auto skillek, auto Yang felszedés és emellé még auto tárgy felszedés? Azért ennyire ne legyünk lusták :) Aki szeretne játszani, az mindig tud szakítani legalább egy-másfél órácskát az életéből a játékra. Szerintem ez már túl sok lenne. Tessék leülni, és csinálni, ha valamit el akarsz érni.

"Nézz csak fel, az ég magas.
    Bár azt mondják, hogy nem igaz.
    Ott jártak ők, a repülők."
  • Ez egy teljesen vicc javaslat!
    Saját példám. Nem ma kezdtem,ellenben jó régen. Egy sosem húzott sárkánysámánom van,nem kis szinttel,főleg,hogy 2014 óta tegnap nyitottam meg először a játékot,mert mikor megszületett a fiam,sem időm,sem energiám nem maradt a játékra. No meg nem is érdekelt:)
    Tegnap,mikor letöltöttem,előtte olvasgattam is. Ez az auto farm nálam ki is csapta a biztosítékot. Lehetnék most 10 szinttel feljebb is ezek szerint,csak pénz kérdése? De nemááár! Minden szintem minden státuszgömbjét a saját ujjaimmal tettem a játékba,és erre lehet is az ember büszke akár,vagy mi. És akkor még most tárgyat se szedjek magamtól?

Na de objektíven. Tegyük fel lenne ilyen lehetőség. Leteszem a karaktert. Dob 10 kardot,meg két kétkezest,5 vértet,tele a raktár. Ebből mennyi esélye van,hogy egy elpiacolható tárgyad lesz?
    Ha bemegyek barlangba,minden tárgyat felveszek,hátha van köztük egy egy jó bónuszú,amit betörhet a kovács. De ez azt jelenti,hogy 5-7 percenként lehet menni a sarokba eldobálni a gagyi tárgyakat,ami a vegyesbe sem megy.
    Akkor mégis megéné szerinted? Vagy 10 percenként ránézel a tárgyakra? Akkor meg mégis ott kell ülnöd,nem? Vagy tudom! Válogassa neked ki,és dobálja el a szemetet! De persze úgy legyen programozva,hogy amit egyszer eldobott,azt többet ne akarja felvenni! És ha tényleg tele van értékessel,akkor dobjon rád a játék egy mailt,smst,meg csörgessen is meg!

Ne hatagudj,de ha nincs kedved játszani,akkor ne legyen belőle előnyöd sem...
    Küzdj meg a szintedért,yangodért,igenis se...eld végig azt a pár évet,mert ennek a játéknak ez is velejárója!!!

Nem támogatom,egyrészt mert ellene vagyoj az automatizálásnak,másrészt meg nem lenne hasznos értelme a fent leírtak alapján.

Sárkánysámán; Szint: 91; Céh: ---
    Ordítás P; Lövés P; Segítség G6; Áldás P
    ; Talizmán P
  • Nekem tetszik az autótámadás is bevallom , de a sámival csak a nem fizetős változatot érdemes használni, mert a sáminak olyan gyorsan töltenek a skilljei, hogy mást se csinál csak dobálja a buffot magára értelmetlenül, és közben nem üt. Mindegy kifizettem a tanulópénzt egyszer . Nyertem a keréken denevért ami tulajdonképpen ugye ezt csinálja ami a javaslatban van . Nos ha megfelelő helyen , megfelelő karival használod akkor kifejezetten hasznos tud lenni, csak arra kell figyelni, hogy a szemetet időben meg kell etetni a kis állattal . Na persze meg a nem etethető szemetet is ki kell dobálni addig kikapcsoltam a denevért. Nem azt mondom hogy ezzel órákra ott lehet , hagyni a karit, de azért nem is vagy a gép elé szögezve ami azért hasznos tud lenni időnként. Event tárgyak ütésére szerintem alkalmatlan, mert ahol kényelmesen otthagyod a karit ott neked már nem esik event tárgy. Szóval ez a javaslat szerintem egy tetszőleges időpontban megvásárolható denevérről szól és így ebben a formában nekem tetszik és támogatom :)