Pinned SÉ rendeléssel kapcsolatos probléma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pénzlopás? Sárkányérme töltési hiba!

Sziasztok, az éjjel úgy döntöttem, beforgatom a méregkardomat valami ******

Szóval töltöttem sét, nem volt elég, gondoltam töltök még. Amikor is, a pénz a számlámról eltűnt, az ellenértéket viszont nem kaptam meg, cserébe egy választ, hogy hát ez a vásarlo vedelmeben van, sajnaljuk, lepjen kapcsolatba az ugyfelszolgalattal.
    Ha ezt probaltam, a kozvetlen link 404 errort jelzett, na sebaj, mindenesetre irtam arra a fura oldalra, es irok ide is, remelem mihamarabb visszakapom a penzem, s a legkevesebb, hogy nem kell ÉRTE küzdenem, amint ez megtortenik, azonnal abbahagyom a jatekot, komolyan, az ingyenes reszevel engem nem erdekel, hogy milyen trukkoket hasznalnak, atlatok en mindenen, de ha mar ott tart a dolog, hogy a Pénzt elvesszuk, cserebe nem adunk SEMMIT csak egy sajnalkozo uzenetet, melynek linkje a 404re vezet, hat.....
    Amit idegemben tudtam lescreenshotoltam, varom a mihamarabbi valaszt, intezkedest.
    Azaz nem. Nem tudok fajlokat megosztani itt. Mert a screenshoot: "the file is too big"

Postot szerkesztettem (trágár tartalom törölve, felesleges hangulatjelek törölve), témákat összevontam.

Figyelmeztetés! Dreamy

Megj: ha a fájl nagy, le kell kicsinyíteni.

I shall be telling this with a sigh
    Somewhere ages and ages hence:

Two roads diverged in a wood, and I-

I took the one less traveled by..

And that has made all the difference

• Szia

ez nem egy új hiba , van már ilyen téma és végül is ez nem lopás hanem a GF pénzért javítja az értékrendedet ...
    én 3x10 ezerért nem kaptam semmit eddig és ezt se itt se a magyar jegybe nem oldja meg senki csak a német pénzkezelő cég ...
    (van hogy csak a bankkártyád tilt le "megfagyaszt" összeget és ezt vissza kapod, bár ilyen volt velem is de utána ismét eltűnt)
    viszont amit kaptam az egy szebb világ nézet most már ha 1-2 ezerért rendelek és megjön tökre örülök neki :D

kár h nincs moderátorom a fórumon szívesen segíteném dreamy munkáját és helyezném át ezt a posztot :)

#roadtojetirankfree3ponthello
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • hahó

ma hajnali 2 kor valaki próbált venni sét ?
    kis karira szerettem volna OTP-s vagyok mastercarddal venni (2 ezer ért mert nem kéne rá több sé...)

most a bankomnál van a kutya elásva vagy ez a remek új dizájn teszi azt h Sajnálja h sikertelen a sé rendelésem ? :D

várom a hozzáértők válaszát :thx:
    105 menta
    38 íjász
  • Nem állt szándékomban írni, pláne nem neked. (Úgy se olvasod el.)

De ha OTP-nél bankolsz, már elég régóta tudnod kéne: hétvégén és ünnepnapokon NEM UTAL A BANK! Ha éjszaka utalsz, az nyitás után, valamikor 7 után megy el, de mivel pünkösd hétfő állami ünnep, a bank zárva van. Én is ezért intézem a banki ügyeimet holnap.

Tudom, hogy nem értél rá ilyet tudni. Én is csak azért tudom, mert csak lvl 70-ig ment fel a karim és volt időm a normális életben ügyeket intézni.

Szerk.: Csak 2007 óta vagyok az OTP-nél, rendeltem már németből is alkatrészt a gépemhez és a diákhitelt is netbankon keresztül törlesztem, de vegyük úgy, hogy nem értek az OTP-hez.

Szerk.2: Hát persze Hurley. Az előbb ment el sikeresen két átutalásom. Az életem nehézségeihez meg mi közöd? A hitel nem az, ha ésszel használod. Tudod, ésszel.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:

The post was edited 2 times, last by Nuttika ().

• Mod megjegyzés:
    a fórumon felesleges az ilyen jellegű szurkálódás, amit itt csináltatok, ezért ez ügyben intézkedtünk.

A megfelelő hangnemű tanácsokat az emberek szívesen fogadják, de akkor az a problémához kapcsolódjon!

@AkiNemVak kártyás és nem utalásos problémát jelzett, így akinek ez idő tájt volt ilyen jellegű gondja szintén jelezheti.
    Az online kártyás vásárlások függetlenek a banki nyitvatartásoktól és ünnepektől általában.

Kérjük ehhez tartsátok magatokat a jövőben!
    Köszönjük!
    Dreamy
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Örömmel tölt el, hogy még hozzá szólhatok a fórumhoz :D

dreamy wrote:

A megfelelő hangnemű tanácsokat az emberek szívesen fogadják

Egy mókás hangvételű tanácsot én is kaptam egyik kedves ismerősömtől, miszerint ne kétezerért már nem áll le velem a gf küldjek nekik 10k és akkor jó lesz ... hát nem különösebben akartam 110 séért 10k tölteni ... viszont a 2ezer forintos opció nem volt jó továbbra sem és megnéztem 5k val azzal elsőre működött ugyanúgy pünkösd hétfőn. :)

nem tudom ez lesz e a jövőben a járható út de bízom benne, hogy nem
    üdvözlettel: Máté :thx:
    105 menta
    38 íjász