Pinned SÉ rendeléssel kapcsolatos probléma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pénzlopás? Sárkányérme töltési hiba!

Sziasztok, az éjjel úgy döntöttem, beforgatom a méregkardomat valami ******

Szóval töltöttem sét, nem volt elég, gondoltam töltök még. Amikor is, a pénz a számlámról eltűnt, az ellenértéket viszont nem kaptam meg, cserébe egy választ, hogy hát ez a vásarlo vedelmeben van, sajnaljuk, lepjen kapcsolatba az ugyfelszolgalattal.
    Ha ezt probaltam, a kozvetlen link 404 errort jelzett, na sebaj, mindenesetre irtam arra a fura oldalra, es irok ide is, remelem mihamarabb visszakapom a penzem, s a legkevesebb, hogy nem kell ÉRTE küzdenem, amint ez megtortenik, azonnal abbahagyom a jatekot, komolyan, az ingyenes reszevel engem nem erdekel, hogy milyen trukkoket hasznalnak, atlatok en mindenen, de ha mar ott tart a dolog, hogy a Pénzt elvesszuk, cserebe nem adunk SEMMIT csak egy sajnalkozo uzenetet, melynek linkje a 404re vezet, hat.....
    Amit idegemben tudtam lescreenshotoltam, varom a mihamarabbi valaszt, intezkedest.
    Azaz nem. Nem tudok fajlokat megosztani itt. Mert a screenshoot: "the file is too big"

Postot szerkesztettem (trágár tartalom törölve, felesleges hangulatjelek törölve), témákat összevontam.

Figyelmeztetés! Dreamy

Megj: ha a fájl nagy, le kell kicsinyíteni.

I shall be telling this with a sigh
    Somewhere ages and ages hence:

Two roads diverged in a wood, and I-

I took the one less traveled by..

And that has made all the difference

• Szia

ez nem egy új hiba , van már ilyen téma és végül is ez nem lopás hanem a GF pénzért javítja az értékrendedet ...
    én 3x10 ezerért nem kaptam semmit eddig és ezt se itt se a magyar jegybe nem oldja meg senki csak a német pénzkezelő cég ...
    (van hogy csak a bankkártyád tilt le "megfagyaszt" összeget és ezt vissza kapod, bár ilyen volt velem is de utána ismét eltűnt)
    viszont amit kaptam az egy szebb világ nézet most már ha 1-2 ezerért rendelek és megjön tökre örülök neki :D

kár h nincs moderátorom a fórumon szívesen segíteném dreamy munkáját és helyezném át ezt a posztot :)

#roadtojetirankfree3ponthello
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx: