Pinned SÉ rendeléssel kapcsolatos probléma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sziasztok!Nos sokan nyitotak már témákat azért mert nem kapták meg az SÉ-jüket,vagy megkapták csak 2 szeres áron!Na most ha az SMS/telefon vagy bármi egyébb rendszerrel baj van,akkor mért nem javitják ki a fejlesztők?Nem az a dolguk?

Eddig sajnálok mindenkit aki nem kapta meg vagy megkapta de 2x es áron a szükséges SÉ-t.Mint sokan mondták=www.gamepay.de :love:
  • Azért ez tényleg vicces...

Rendeltem SÉ-ttelefonon,erre levett 1440-et,a 720 helyett.Oké mondom,bizti véletlen...Rendelek másik karimnak is,erre ugyanúgy leveszi duplán... :cursing:

Írtam egy "hibajelentő levelet",majd meglátjuk h mit írnak erre... :S
  • Shackallor wrote:

Azért ez tényleg vicces...

Rendeltem SÉ-t telefonon,erre levett 1440-et,a 720 helyett.Oké mondom,bizti véletlen...Rendelek másik karimnak is,erre ugyanúgy leveszi duplán... :cursing:

Írtam egy "hibajelentő levelet",majd meglátjuk h mit írnak erre... :S
    Huh köszi, hogy leírtad. Múltkor én is így jártam pont és ma akartam rendelni hívással. Akkor most inkább kihagyom, mert az előzött se kaptam vissza.
  • Sé vásárlás

Helló az lenen a problémám, hogy rendeltem telefon hívással 30Sé-t ami ugye 720ft meg is jött a 30Sé viszont mikor megjött a számla nem 720 hanem 2200Ft volt 3perc emelt díjas hang valami(nem jut most eszembe) névvel. Ez most mi?Biztos vagyok benne hogy a 720Ft-os számot hívtam.

áthelyeztem. dreamy
  • Szintén SÉ vásárlás...

Hali! Ugyan így jártam én vettem 30-at és 50-et telefonhívással és 1x 600 nettó x 2 perc és még 1 x 600 nettó x 2 perc HUF-ot számláztak azaz 3000 pénzzel húztak le a 720 + 1125 Ft helyett. A T-mobile azt mondta a UPC-t hívjam ők meg azt, hogy a T-mobile-lal beszéljem ezt meg, mert azokkal állnak üzleti kapcsolatban, és T-ék szerint minden rendben van. Az egyik hívás szerintük 63 a másik pedig 95 másodperc volt és 600 Ft-ba kerül / (megkezdett) perc. Véleményem szerint itt valami nincs rendben. :D :cursing: Mit lehet tenni ilyenkor? ?(
  • Ilyen velem is történt. Mi az, hogy percenként kell fizetni? Direkt betették ezt a vissza számlásos dolgot, hogy több idő teljen el. Régen nem volt és mégis működött. Az utána járás is pénzbe van nekem erre meg jóvá se írták. Hívással nem érdemes rendelni max., ha kártyás vagy és pont annyi pénz van rajta amennyibe kerül. De akkor meg tuti megszakad 1perc után -.-
  • SÉ vásárlás

Nem azt mondják a híváskor, h tartsuk a vonalat x ideig, és aztán bontják ők automatikusan? Szóval elvileg nem is számlálhatna tovább. Meg mi az, hogy a T-mobile azt modnja, hogy ez 600 Ft/perc az még áfával is (mert ugye 25%, mint ahogy a számlán is látszik) 750 lenne, és az sehogy se lehet 720 (, mint amennyi a 30 SÉ ára). xD Csak lehet tenni valamit ilyenkor. Kénál lehet reklamálni? Meg, mint ahogy egy előttem szóló is említette, ez nekem is pénzbe van, hogy utánajárok, és még ha nem is lenne abba az időm se ingyen van, nem is beszélve a kellemetlen tapasztalatokról. :)
  • Mint a téma nyitója jártam már hasonlóan én is
    Egyik eset:
    Lejárt az exp gyűrűn van nem volt belépőm nem nem tudom.
    Siettem vissza sd2-be,véletlenül elírtam az sms kódot,úgy mint te.
    90Sé ment kárba,következő sikerült.
    Gondoltam hogy írok a Gf-nem mert miért is én legyek a hibás:)
    webforditas.hu itt beírtam magyarul,és lefordította,néhány szót amit nem fordítótt lev alamiért kicseréltem msá szóra.
    Elküldtem GF-nek és lám pár nap múlva ott volt 90sé.Én hibáztam mert kapkodtam.Semmi angol tudásom nincs az oldalon fordítottam le,lehet nem a legszebb elég furcsa lehetett a levél,de megértették a tartalmát.Leírtam mikor küldtem,melyik kari,milyen számról...
    Aki dolgozik tudja 1000ft-t is meg kell dolgozni,nem hagytam magam.

Másik eset:
    gondoltam rendelek sé-t rámentem a forgó érmére "hiba lépett fel" ezt írta ki.
    felmentem oldalra rendeltem sé-t nem jött meg.
    Írtam Gf-nak,hosszas vita után nem kaptam meg a sé-t.
    Nem a kód elírás volt gond,hanem Szolgáltatónál volt gond.
    Oda nem jött meg azt írták,tőlem elvonta,visszajelzést nem kaptam.
    Erre hivatkozva nem tudnak segíteni.
    Pff zsákutca.
    Ízt írták ki volt nálunk írva fórumra,felmentem és lám persze hogy nem volt.írtam nekik nézzenek fel hogy ki-e van írva.Azóta nem kaptam választ.

Nézzük azt hogy bár amikor én rontottam el a pénzt levonta a szolgáltató,de mivel elrontottam nem is kaptam,írtam és ha azt nézzük ingyen volt:)
    Pótolja a második eset sé-t amit elvesztettem:)
  • Shamany ez azért nem ugyan az. :) Akkor sem így kéne működjön. Én például tudom, hogy nem rontottam el semmit. Most, ha hagyom (, vagy esetleg nem is lehet tenni semmit) ezt már nem adja vissza senki. Meg valóban egy ezres is ezres és ugye ami jár az jár... szerintem legalábbis.
  • dreamy wrote:

Azt szeretném megosztani veletek, hogy az én problémám megoldódott
    (probléma volt: levonta a pénzt, visszaigazolás nem jött, sé se)

A 06 1 371 48 20-as számot kellett felhívni, ez az a bizonyos emelt díjas ügyfélszolgálat, és a hölgy készségesen segített, ráadásul ugye magyarul :)
    Sé megérkezett utána.
    Tehát én javaslom első körben ezt a számot hívjátok.

Én továbbra is ezt a számot javaslom nektek, bár nem a hívásos esetben segítettek, de egy próbát megérne, hogy arra is jó-e.
    Magyarul válaszolnak, nem kell levelezgetni.
    (hétvégén nem dolgoznak).
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Sziasztok!Találtam pár info-t erről!

Amikor kisseb Sé rendeléseket bonyolittok le akkor a szolgáltató 1 kis ÁFÁt levesz a pénzből,magyarul 2x levonja,ugy,hogy ujra kell hivnod,a nagyobb SÉ rendeléseknél meg,ne mveszi le,mert ennek van valami szerződé alapja.És erről bizony senki nem szól... :rolleyes: X(

Még keresek infokat erről,De jó lenne ha leirnátok melyik szolgáltatonál vagytok,mert lehet náluk van a gond

The post was edited 1 time, last by bathorydani ().

• SÉ nem jött meg:S:(

Sziasztok!

már rendeltem pársazor sé-t eddig mnidig meg is jö9tt(mindig sms sel veszek 90SÉ-t), de tegnap hibaüzenet és nem kaptam lóvét de a pnézt levonta:S:(

kérdésem: másoknak is volt ilyen probléma a hétvégén??

vagy ha felhívom azt a számot amit kaptam megkapom az sé-t vagy emeltdíjon beszélgetek 10percewt azt semmi???:D

akinek nem jött meg írja le vagy lehet nálam volt ilyen: a kódot tuti jól írtam le min 5ször megnézem mnidig

edit. tegnap rendeltem sms el az SÉ-t és akkor csak hibaüzenetet kaptam és pénzt nem. ma rákattintok a forgó érmére és 90SÉ vel több van a számlámon:)

bocsi, de gondolotam editelek és leírom:)

ui.: csak érdekel mi volt az a hibaüzenet...:)

The post was edited 2 times, last by pzszsoca ().

• Miért....?

Üdv mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni abban hogy vajon érvényes bankkártyával miért nem tudok SÉ-t venni?? K.b. 2 hónapja vettem utoljára ugyanerről a kártyáról és minden rendben lezajlott! Most már 1 hete próbálok venni de nem engedi!Írtam jegyet is,arra azt a választ kaptam hogy náluk minden rendben! Az adatokat jól adtam meg,nem tudom mi lehet a probléma?

Esetleg valaki járt már így? Valamit megváltoztattak az elmúlt két hónapban?

Az esetleges segítséget előre is köszönöm!

áthelyeztem. dreamy
  • Milyen számom tudok reklamálni emeltdíjas hívások estében?

06 1 371 48 20 --> Ezen a számon sajnos úgy néz ki, hogy nem tudnak segíteni, azt mondják ezek a 91-es számok nem hozzájuk tartoznak, de még csak nem is a partnereikhez. Tegnap azt mondták legkésőbb ma felhívnak ezzel kapcsolatban, jófejnek tűntek, és azt mondták megoldják. Ma nem csörögtek, hanem én hívtak őket, és azt mondták holnap reggel szólnak, megkérdik a partnereiket, de szerintük nem velük kéne beszélnem. Akkor kit hívhatok ezzel kapcsolatban, mert már csak azért sem akarom annyiban hagyni, mert ha egyszer megcsinálták, akkor meg fogják máskor is, mással is, és ez szerintem NEM KORREKT! Kérem valaki segítsen, nem hiszem, hogy egyedül lennék aki így járt, és ez zavarja is. Előre is köszönöm a segítséget!
  • RE: Milyen számom tudok reklamálni emeltdíjas hívások estében?

anonimus wrote:

06 1 371 48 20 --> Ezen a számon sajnos úgy néz ki, hogy nem tudnak segíteni, azt mondják ezek a 91-es számok nem hozzájuk tartoznak, de még csak nem is a partnereikhez. Tegnap azt mondták legkésőbb ma felhívnak ezzel kapcsolatban, jófejnek tűntek, és azt mondták megoldják. Ma nem csörögtek, hanem én hívtak őket, és azt mondták holnap reggel szólnak, megkérdik a partnereiket, de szerintük nem velük kéne beszélnem. Akkor kit hívhatok ezzel kapcsolatban, mert már csak azért sem akarom annyiban hagyni, mert ha egyszer megcsinálták, akkor meg fogják máskor is, mással is, és ez szerintem NEM KORREKT! Kérem valaki segítsen, nem hiszem, hogy egyedül lennék aki így járt, és ez zavarja is. Előre is köszönöm a segítséget!

Úgy néz ki akkor hogy az a szám csak az sms-es rendeléses hibákra jó akkor :(
    De biztos a hívásosnak is van ilyen száma...
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• Csak jó lenne tudni... Bökjön valaki már egy hozzászólást aki tudja mit lehet ilyenkor tenni... ez szégyen a metinnek is... :D

Hát nem hiszem, hogy egy emeltdíjas szolgáltató miatt a metin szégyene lenne... Inkább a szolgáltató szégyene... Dreamy
  • Sziasztok
    eddig csak arról olvastam h nem jött meg a sé amit rendelt...
    de nekem lenne 1 kérdésem: 1. lehet-e feltöltös telefonról rendelni?
    bocsi ,ha ez valahova le van már írva :)
  • Sziasztok!
    párszor már rendeltem SÉ-t, sms-ben.
    Legutóbb is szerettem volna, de azt kaptam válaszüzenetben, h hiba történt a feldolgozás során, hívjam ezt a számot bla-bla.
    Mivel hajnali 2 óra volt, nem csörögtem. Utána meg idegbeteg voltam és azóta sem hívtam. Augusztus 24--én történt.
    A kérdésem az lenne: ha holnap felhívnám a megadott ügyfélszolgálati számot, vajon tudnak még segíteni?
    Nem akarom annyiban hagyni, csak most jutottam el idáig...
  • Emerencia wrote:

Sziasztok
    eddig csak arról olvastam h nem jött meg a sé amit rendelt...
    de nekem lenne 1 kérdésem: 1. lehet-e feltöltös telefonról rendelni?
    bocsi ,ha ez valahova le van már írva :)

Igen feltöltőkártyás telefonról is lehet rendelni.

Btompika wrote:

Sziasztok!
    párszor már rendeltem SÉ-t, sms-ben.
    Legutóbb is szerettem volna, de azt kaptam válaszüzenetben, h hiba történt a feldolgozás során, hívjam ezt a számot bla-bla.
    Mivel hajnali 2 óra volt, nem csörögtem. Utána meg idegbeteg voltam és azóta sem hívtam. Augusztus 24--én történt.
    A kérdésem az lenne: ha holnap felhívnám a megadott ügyfélszolgálati számot, vajon tudnak még segíteni?
    Nem akarom annyiban hagyni, csak most jutottam el idáig...

Ha megvan a kód, valószínűleg tudnak segíteni.