Pinned SÉ rendeléssel kapcsolatos probléma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• dreamy wrote:

Szeretném tőletek kérdezni, hogy a mai nap folyamánvolt-e rajtam kívül másnak is problémája az sms-es sé rendeléssel.
    (tudom, support.gamepay.de --- de engem az érdekelne vajon csak én voltam-e ennyire szerencsétlen).

Röviden:
    sms elküldésre rányomtam, de az üzenet kézbesítése nem történt meg, se visszaigazóló sms , semmi, pénzt levonta.

Jelezzétek kérlek, ha ma másnak is volt ilyen problémája. (pusztán csak érdekel)
    Sziasztok

Igen volt másnak is ilyen problémája!
    Tegnapi nap folyamán barátnőm töltőt volna 90-sé-t. Sms-t elküldte és hiba jelentést kapott, de a pénzt levette és Sé nem érkezett.
    Másnap Telefon hívással akart tölteni de megint ez a hiba jelentkezett.

Elméletileg nem volna muszáj 1-böl GF-hez angol/német nyelvű levelet írni.
    Az emelt díjas telefon szolgáltató (Mindmatics AG)-nak az ügyfélszolgálatát kell felhívni.
    Régebben valamiféle problémám volt a Sé megérkezésével de akkor kaptam értesítő sms-t és ott leírták az ügyfélszolgálat telefon számát,
    felhívtam le adtam az adatokat amit ilyenkor kell, és utána hozzá írták a számlámhoz a Sé-t.
    Sajnos nincs már meg az ügyfélszolgálat telefon száma, és meg köszönném ha valaki aki tudja le írná Pm-be vagy esetleg ide.
    Szerintem nem csak én köszönném meg.
  • Azt szeretném megosztani veletek, hogy az én problémám megoldódott
    (probléma volt: levonta a pénzt, visszaigazolás nem jött, sé se)

A 06 1 371 48 20-as számot kellett felhívni, ez az a bizonyos emelt díjas ügyfélszolgálat, és a hölgy készségesen segített, ráadásul ugye magyarul :)
    Sé megérkezett utána.
    Tehát én javaslom első körben ezt a számot hívjátok.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Hello!

Én már nem foglalkozom ezzel a dologgal(hogy nem kaptam meg),
    de nekem egyszerüen megirták sms-ben, hogy hiba történt, nem
    sikerült a sé rendelés.
  • sé probléma pm

hello mindenki nem érkezett meg a sém amit rendeltem. ;(

név:Ninja60

céh:DRAGONLORDS

lvl:30

szerver:auriga

világ:kék

amiket utálok a játékba:kovács eroncsa a cuccom :missilelauncher: :chainsaw: :growup:

Van már ilyen téma, összevontam...
    Olvasgasd..
    Dreamy
  • Pm sé rendelés

Hello mindenki rendeltem 50 sé-t telefonról és nem érkezett meg de még SMS-t se kaptam de levette a pénzemet. ;(
    név:Ninja60
    lvl30
    szer:auriga
    világ:kék

tudtok csinálni vele valamit? ?( ?( ?(

[k] Áthelyeztem.
    Mimike
  • SÉ rendelés

Szijasztok! a következő problémám lenne. SÉt-szeretnék rendelni, elküldöm az SMS-t és visszadob egy ilyen üzenetet: "Jelen szolgáltatás ékezetes szöveget és bináris üzenetet nem támogat. Kérjük, ellenőrizze, majd ismételje meg kérését!"

Most mit csináljak? Nálam van a gond?

Rossz helyre nyitott téma, áthelyeztem! Legközelebb használd a keresőt!
    Dreamy
  • Sziasztok!

Tegnap akartunk rendelni SÉ-t telefonról (mindig arról rendelünk,gond sosem volt) és kiírta a hívás előtt,hogy forgalom túllépés miatt nem tudunk Sé-t rendelni....OLvassuk el az általános szerződési feltételeket ,stb.Ez micsoda lehet?? Korlátozva van a SÉ? 1 hónapban 2 szer ha rendlünk a karaktereinknek.No de nem annyit rendel az ember amennyit akar?
  • Mimmi wrote:

Sziasztok!

Tegnap akartunk rendelni SÉ-t telefonról (mindig arról rendelünk,gond sosem volt) és kiírta a hívás előtt,hogy forgalom túllépés miatt nem tudunk Sé-t rendelni....OLvassuk el az általános szerződési feltételeket ,stb.Ez micsoda lehet?? Korlátozva van a SÉ? 1 hónapban 2 szer ha rendlünk a karaktereinknek.No de nem annyit rendel az ember amennyit akar?

Én szerintem nem az SÉ van korlátozva, hanem a telefonod. Nem tudom előfizetéses vagy? Lehet, hogy ott van korlátozás az emelt díjas hívásra vagy max forgalomra.

EDIT: Mást tudsz hívni?
  • Lontoria wrote:

Mimmi wrote:

Sziasztok!

Én szerintem nem az SÉ van korlátozva, hanem a telefonod. Nem tudom előfizetéses vagy? Lehet, hogy ott van korlátozás az emelt díjas hívásra vagy max forgalomra.

EDIT: Mást tudsz hívni?
    Vezetékes telefonról szoktunk rendelni.Tudomásom szerint nem korlátoztam a szolgáltatást :) Volt amikor több SÉ-t is rendeltünk ,ebben a hónapban nem is nagyon kértünk még.Szóval nem értem a dolgot.A telefonszámlát is rendesen fizetem:))Mást tudok hívni persze:)
  • SÉ rendelésel kapcsolatos

:( :( Rendeltem 90 SÉ-t és nem jött meg de a telefonomrol levonta a pénzt mit lehet ilyenkor csinálni? Segitsetek! nem ez az első alkalom mert multkor megvettem a kökézikönyvet az meg nem volt benne a rakimban :( igy buktam egy csomo pénzt a semmiért X( aki tudja hogy tudnám vissza szerzni a SÉ met az irjon valamit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja és 8 bonuszbol csak 3at adott hozzá a többit elcseszte ha van valakinek tippje hogy hogy érdemes bonuszolni az is írhatna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SEGÍTSÉG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Rossz helyre nyitott thread. *áthelyezve
    trachus

Összevonva, Dreamy
  • Ez inkább a Hibák, és panaszok részbe illene, mintsem a Javaslatokba. Mint már sokszor le lett írva, SÉ-vel kapcsolatos problémákkal a support.gamepay.de weboldalt kell felkeresni, és angol vagy német nyelven írni. Mindezek után megkapod az SÉ-t és a rendelt tárgyakat is.
    A bónuszoló vagy sikerül vagy nem, ez van.

Javasolnám, hogy használd a keresőt. :crazy:

"...and when darkness finds you, you will face it alone..."
  • Hmmm,nem nyitok új témát,jó lesz ide (habár nem rendeléssel,hanem Tárgypiaccal kapcsolatos).

Nos a helyzet:ablakos módban játszok,a buffkarim miatt.Buffkarimra rendeltem SÉ-t,h belépőket vegyek sd2-be.Meg is vettem,de közben akartam nyitni a főkarimról is tárgypiacot,amikor ezt írta ki:
    A tárgy bolt már nyitva van,nem lehet többször megnyitni azt.

Oké,logikus.Viszont:amint bezártam a piacot és a főkarimról akartam megnyitni akkor is ugyanezt írta ki (holott a másikat már bezártam).Próbáltam már mindent (bezárás,egy ablak,ki-be lépés,stb...),de kizárólag csak azzal az accal tudok tárgypiacot nyitni,a többivel nem...
    X(

Edit:tárgytalan,megjavult magától... :thumbup:

Off. Dreamy

The post was edited 1 time, last by Shackallor ().

• SE-Rendeles telefonon

Hello...

Nagy furcsasagal tapasztalom hogy metin2 vezetoseg is kezd lasan atverni az embereket...
    SE-t rendeltem 125 SE-t 10.78 Euroert minden sikerult megvolt nezem szamlamat es nem kaptam csak 75 SE-t miert nem irjatok mar at akkar hogy tudja az ember tobbet ne toltson fel mert nagyon draga es meg kevesebbet is kapsz tobb penzert

legyszives magyaraza meg valaki ezt nekem megis hogy jon be ;( ilyesmi ?( :thumbdown: :cursing:

A vezetőségnek ehhez semmi köze!
    Áthelyeztem, Dreamy
  • SÉ rendelés .

Sziasztok . Azt szeretném megkérdezni,hogy miért nem működik a telefon hívásos SÉ-rendelés .Minden számot hivok és azt irja ki,hogy foglalt :S .Valaki légy szives segitsen . És még valami :Nem fogadja el a Brutális kapitányos küldestést leöltem vagy 15-öt de nem adja meg :S :cursing: .A válaszokat ELŐRE IS KÖSZÖNÖM

áthelyeztem. Dreamy
  • Sé rendelés kérdése ILLETÉKESEKHEZ!

Sziasztok!

Sejtem van 10 milló (ha nem 11) ilyen téma de.....

A problémám az lenne hogy küldtem egy 90 SÉ.s SMS.t de a telón vmi hiba folytán a kód hibásan mente el. SÉ nincs, és pénz se. Kérnék egy illetékest nézzen utánna , illetőleg jelezzen pontosan hova és miként fogalmazzam meg a levelem , hogy minnél hamarabb viszontláthassam azt amit KIFIZETTEM !

Előre is köszönöm.

Elfy

áthelyeztem. Dreamy
  • support.gamepay.de/index.php?page=start
    Jó lesz, ha előkapod egyrészt az angol tudásod, másrészt a diplomata énedet, mert rosszul elküldött sms-re aligha fogják neked elszámolni az SÉ-t...
    Szerk.: ezen a fórumon nincs a fizetéssel foglalkozó illetékes
    Ez még hagyján rá 10 perce eszközöltem egy 50 SÉ.s hívást és félúton furamód megszakadt.... Persze a pénz megint oda SÉ meg a fasorba sincs . FELHÁBORÍTÓ ami itt megy. >(

Javaslom a paypalt, vagy a banki átutalást, mert jobban nyomonkövethető.

The post was edited 2 times, last by SGeri ().

• Ez még hagyján rá 10 perce eszközöltem egy 50 SÉ.s hívást és félúton furamód megszakadt.... Persze a pénz megint oda SÉ meg a fasorba sincs . FELHÁBORÍTÓ ami itt megy. >(

javaslom figyelmedbe ezt:
    http://board.metin2.hu/index.php?page=Thread&postID=176252#post176252

Dreamy