Pinned SÉ rendeléssel kapcsolatos probléma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sziasztok!
    Nekem steames accra való feltöltéssel akadt problémám.
    tegnap este töltöttem egy kis sé-t minden rendben ment és elkezdtem pörgetni a kereken csak sajna elfogyott az addigi sé mire átértem a 2. szinte és itt jött a probléma.
    amint rákattintok a számla feltöltésre egyből ezt a hibaüzenetet adja: "Elutasítva

Az általad választott fizetési mód jelenleg nem érhető el.

Kérjük, próbáld újra később, vagy ha a hiba továbbra is fennáll, lépj kapcsolatba a Fizetési támogatással.".
    ebben az a kellemetlen hogy néztem másik steam accon ott működik és a legkellemetlenebb hogy steamre felkerült a pénz és most ott pihen...
    kaptam a steamtől egy érdekes emailt :"Your in-game purchase through Metin2 has been refunded, and 99,99 EUR has been returned to your Steam Wallet.
    Refunded Metin2 items:
    2400 Sárkányérme

"

nem igazán értem hogy történhet mert kegyetlen idegesítő hogy kifizettem 99.99 eurót és jelenleg ott eszi a penész a steam számlámon...

ha valakinek van valami ötlete azt megköszönném.

Elérhetővé tettem.
    WolteN

The post was edited 1 time, last by Wolten ().

• Sé rendelésem nem jött meg

Most 1 fél órája rendeltemsét 50 et és a számlámról levette a pénzt de nem adta meg, most rendeltem még 1 et ezt megadta,
    az előző vel mi lessz? Valamit csinályatok. Köszönöm.
  • Üdv
    Kicsit lehozott az életről az utóbbi 2 event ahol 1-1 napig különböző ládákat lehetett venni, de sét nem ...
    Gondolok itt arra hogy sem a játékban sem a honlapon nem tudtam 5-10-25 ezer jó magyar forintért tölteni , viszont a kártyámon volt pénz és amikor már 88.jára se voltak ezek jók bánatomba megnéztem az 1-2 ezeres opciót (ahol ugye nincs bónusz...) ebből már lehetett , persze itt most felmerülhet az hogy én vagyok a szellemi fogyatékos és nem volt 5-10 a kártyámon , de mégis tudtam venni ebben az értékben csak a kisebb csomagokból és továbbra sem tudtam mindkét nap venni ... nyilván eddig tudtam venni a nagyobbakból is és kicsit felbosszantott az egész. Persze lehetne fordulni minden hová nyilván de ott ezzel eltudom képzelni mennyire törődnének .
    A kérdésem csak annyi lenne hogyha a közeljövőben lesznek ilyen eventek akkor sem lehet majd aznap sét venni nagyobb tételben mastercarddal ?

áthelyeztem. dreamy
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • Hát akkor én is csatlakozom ehhez. Hétfőn értem rá metinezni, gondoltam veszek jelmezt, az jó lesz kiskarira, nagykarira. Hát persze hogy nem sikerült! Ahogy Akinemvak írja, csak Visa-val. Nem vagyok olyan fineszes mint ő, kis rendelést nem próbáltam, viszont az összes számlámon próbálkoztam. Majd írtam egy jegyet ékes angolsággal, hogy akkor most mi van ilyenkor? Este megnéztem, hátha valaki szorgalmas volt GF-éknél, és láss csodát... Nincs folyamatban lévő jegyem ?( Ravasz :hail:
  • Sziasztok! A 30%-os Boldog óra alkalmával szerettem volna vásárolni SÉ-t. VISA-val és internet kártyával is próbálkoztam. Sikertelenül. Azt írja ki hiba történt, kérjük próbálkozzon újra később. Egy céhtársam napokban írta, hogy ő sem tud semmilyen módon vásárolni. Ahogy előző két hozzászólást nézem nagyon nem egyedi a probléma. Tudnak erről GF-nél? Várható valamikor megoldás?

The post was edited 1 time, last by Crackreptile: Módosítás: Paypal-el sikerült. Az angol fórumon találtam egy február 26-án közzétett bejegyzést, miszerint a bankkártyás fizetés átmenetileg nem elérhető. Gondolom azóta ezt még nem orvosolták. Itt is közzé lett ez téve? Csak én nem találtam? ().

• Crackreptile wrote:

Paypal-el sikerült. Az angol fórumon találtam egy február 26-án közzétett bejegyzést, miszerint a bankkártyás fizetés átmenetileg nem elérhető. Gondolom azóta ezt még nem orvosolták. Itt is közzé lett ez téve? Csak én nem találtam?
    Szia!
    Az a hír itt is kinn volt, az egy több mint 2 éve íródott hír:
    board.en.metin2.gameforge.com/…emporarily-not-available/
    Probléma a bankkártyás szolgáltatással

Akkor valóban nem volt elérhető ez az opció egy ideig.

A fizetéssel kapcsolatos híreket a magyar közösségben itt érdemes böngészni:
    Payment information

Bizonyára az illetékesek olvasták a hibajelentést, és továbbítják, amég választ kapnak, addig legyetek türelemmel és természetesen továbbra is jelezzétek, ha problémát tapasztaltok.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Hello Team,

Sajnos, ez a bankkartyas fizetés folyamatosan nem működik. Tavaly decemberben is csak paypalrol tudtam rendelni, (elötte még működött kb szeptemberben? eleg sokat rendelek egyszerre, kitart.)

Bankkártyáról ha próbálom állandoan ez az üzenet:

"Sajnos hiba történt. Kérjük, próbáld újra később."

Irónia: Ez is úgy működik már mint a kovács?

Próbáltam több gépről, több böngészőből és kliensből. (Safari, Firefox, IE, Google chrome, Windows 10, Mac os X)
    Annyi változás van a tavalyihoz képest, hogy most nem allokálja le a pénzt. (jól is néznénk ki ennyi próba után. )

A bankkal is felvettem a kapcsolatot több esetben és látják, hogy bénázik a szolgáltató, banki oldalon minden rendben.
    Ami igaz is, mert használom a kártyákat és a rendelést napi szinten. (limit nincs) GF oldalon is volt hibajegy, igaz, hogy tavaly.
    Amit lezartak azzal hogy probalgassam vagy rendeljek mashogy, és a pénz is visszajon ha az ő oldaluk félbehagyta a procedurát.
    Újabb jegyet nem nyitok, szerintük úgyis minden rendben, ld fent. (amugy más forumokon is írják baj van, ráadásul a csiga egy versenyauto
    az indiai supporthoz képest)
    Ez annyira béna, még megoldásnak is. Nekem mind1 ha a GF-nek ennyire nem kell a pénz.

Mit lehet tenni? Varni? Paypalra áttérni teljesen?
    Hannna | Villámsámán | 116 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok
  • Sziasztok

Ez a probléma ismert, természetesen már jeleztük az illetékesek felé. A tegnapi napon ismételten kértünk tájékoztatást illetve információt, mi okozhatja ezt a gondot. Sajnos a német ünnepek miatt, leghamarabb hétfőn kapunk választ. Addig is, türelmeteket köszönjük.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
  • Szia

Ha ez egy ismert probléma akkor miért folyamatosan "sés eventek" vannak ? Még jobban kiakarják égetni a játékosokat ?
    Miért nem a probléma megoldásával foglalkoznak ahelyett hogy egymást érik a ládák és a jelmezek a tárgy piacon ...

*Ez egy indulatkeltő és offtopic hozzászólás. Figyelj oda legközelebb. - Szóbeli ~ Perculia
    105 menta
    38 íjász
  • Miren köszönöm a választ. Engem a válaszod megnyugtatott, bár szerintem sok játékostársamat meg nem. (jogos, lemaradnak a SE bonuszról)

Paypalrol vettem (oda is bedrotoztam a Visa E kártyát amit csak internetvásárlásra használok és így sikerült.).
    Így egy darabig elvagyok megint. Persze várjuk a javítást, és/vagy közleményt a problémáról.
    Hannna | Villámsámán | 116 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok
  • Előző bejegyzéshez képest nekem annyi változás történt, hogy mégiscsak meg van a jegy, válasz szerint a GF oldalán minden rendben. Olvasom a kommenteket, ezek szerint még sincs rendben. Voltam a bankomban is és rákérdeztem hogy volt -e valami változás amiről nem tudok, de nem. Szerintük náluk minden rendben, tapasztalatuk szerint ilyen esetben az ügyfél (itt GF, ill bankja) változtat.
    Nem idegeskedem, legalább nem kockulok itt szintelve. Viszont láthatóan visszaesett az aktivitás a szerverünkön, pedig event van, máskor sokan nyomulnak ilyenkor.
    Szóval ha nem kell a pénzem, hát nem, nem erőszakolom. :)
    Ja még annyit hogy januárban töltöttem SÉ-t utoljára, akkor még gond nélkül működött. Ez a 30%-os nem lett volna rossz, de ezért nem érdekel Paypal és semmi hasonló "megoldás".
  • Nekem sem működött. Decemberben még igen meg januárban is.Pontosan úgy mint Hannna-nak.
    Nem változott semmi a bankom oldaláról.
    Más fizetési opció nem érdekel és nem is erőltetheti rám senki.
    Pontosan ismételni tudom az előttem szólókat:
    HA A GF-nek NEM KELL A PÉNZEM NEM IS KÖLTÖK TÖBBET!

Night

UI: Ha végül megjavítják mert nem másnál a hiba csak nehéz beismerni, abban az esetben visszarakhatják újra a 30% azoknak akiknek a "Bankja nem működik"
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • Amugy ilyen gondok nem most fordulna elő először anno 72-ben még kis fiú voltam bankkártya nélkül és sms-ért töltöttem a sét aztán a boldog órákba mindig ki volt kapcsolva az sms-sel való vásárlás ....

Azt lehet tudni hogy a MasterCard jó-e akkor ha nincs épp valami újdonság a tárgy piacon ?

Ui.: PaySafeCardról sikerült vásárolnom bár tőlem 50km+ körzetben kapható csak a cucc szóval nem a kedvencem ezt megvenni...
    105 menta
    38 íjász
  • Sziasztok

Szükségünk volna némi pontosabb információra, hogy orvosolni tudjuk ezt a hibát. Kérlek nyissatok jegyet supporton, a jegyben írjátok meg nekünk, hogy milyen bankkártyát használtok, illetve egy képet csatoljatok a jegyhez a hibaüzenetről.

Visszajelzéseiteket, köszönjük.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
  • Nagyon kedves tőletek Miren, (komolyan ez rendes dolog) de ez szerintem már nem team feladat, hanem üzemeltetői és fejlesztői.
    (Üzemeltetői és fejlesztői oldalon is dolgozom a support ilyenkor nem tud komolyan seígteni, hiszen az infok már jegyben többször megjelentek.
    A GF web UI csapat dolga és a GF üzemeltetőké lenne a fejlesztéssel karöltve.) Írtátok hogy tudott a probléma,nyilván nem csak itt magyar oldalon.

Ticketet Decemberben nyitottam, support oldalon lezartak, hogy tudott, stb majd visszajon a pénzem. (beleírtam minden releváns infot)
    (az utolsonal mar le sem allokalta, siman hibat dobott) Szóval, most ha nem haragszik senki, nem nyitok új jegyet, élek a működő megoldással.
  • Hannna wrote:

Szóval, most ha nem haragszik senki, nem nyitok új jegyet
    Mod megjegyzés:
    Pedig jó lenne, ha minél többen nyitnátok jegyet azokkal az információkkal, amit @Miren kért.
    Nem véletlen tette meg a kérést.

Abba is gondolj bele, ha csak legyintetek, hogy na ez már nem jó, és áttérek másik fizetésre, de nem jelzitek, akkor valószínűleg (mert hogy a felhasználót sem érdekli) nem fognak érdemben foglalkozni ezzel a dologgal. Hiszen ha nincs jelzés (jelenleg egy újra kért információ) akkor "hiba sincs"....

Természetesen nem "ellened" beszélek Hannna, de úgy gondolom pár kattintás az egész, nem hiszem , hogy ez annyira megerőltető lenne bárkinek is.
    Sőt, a játékos társaitokat, akiknek ilyen problémájuk adódott, biztatni kellene a jegynyitásra, a fentebb kért kiegészítések szerint.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Sziasztok! Mai napon történt az hogy sé-t akartam rendelni paypal-os rendeléssel . Már rendeltem többször is így több kártyáról is és mindig működött. Viszont ma ismét rendelni akartam egy új kártyáról amivel eddig még nem rendeltem ide sé-t a kártyán van bőven pénz.. Elvileg sikerült is a rendelés meg kaptam az üzenetet is hogy sikeres volt pénzt is levette nem is kis összegről van szó(legnagyobb elérhető töltés) sajnos nem érkezett meg a sárkányérme. A szokásos email helyett ezt az üzenetet kaptam :Jelenleg elérhetetlen a választott fizetési mód. Biztonsági okokból, ügyfeleink védelmében sajnos ideiglenesen le kellett tiltanunk az általad választott fizetési módot.
    Ezzel kapcsolatban számlázási támogató csapatunktól kaphatsz további információkat.Illetve amikor megnyitom a tárgypiacot és rámegyek a számlafeltöltésre és kiválasztanám azt hogy PayPal és ugye az összeget, na akkor nem engedi a paypal-t egyik összeggel sem . Ha rákattintok ezt az üzenetet adja be : Ez a fizetési mód jelenleg nem elérhető .A jelen fizetési mód tekintetében előző fizetése sikertelen volt. Ebből kifolyólag ez a fizetési mód a továbbiakban nem használható. Amennyiben további segítségre van szüksége, kérjük, lépjen kapcsolatba a Támogatással.Nem értem miért volt sikeretlen hogyha levonta a pénzt és ki is adta azt az ablakot amikor sikeres a megrendelés hogy sikeres volt a megrendelés és hogy vegyem figyelembe azt hogy eltarthat egy kis ideig az hogy megérkezzen a sé-mÉs azt sem értem miért nem elérhető a paypal os rendelés meg sem tudom már nyitni olyan mintha le lenne tiltva sőt le is van.Szóval azért írok most ide hogy mással is történt már ilyen? Igazából írtam már nekik jegyet de a nyelv tudás hiányában nem tudom mennyire lesz érthető az amit írtam..Illetve azt olvastam hogy másoknak nem nagyon válaszolnak rá . Köszönöm szépen a segítséget és az információkat akinek van :) Minden infó jól jönne mert elég sok pénzt buktam el akkor így ha nem kapom meg a sé-t illetve nem tudom mikor lesz elérhető újra a paypal os rendelés számomra.. ?( ?(