Pinned SÉ rendeléssel kapcsolatos probléma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szia!
    Erre csak azt tudom mondani sajnálatos,hogy így járttá.
    Én a magam részéről,ha töltök SÉ akkor azt playsafecard formájában teszem. Nekem soha problémám nem volt még vele,néhány percen belül megkapom a rendelt SÉ-t.Ajánlom mindenkinek,igaz kicsit macerás a beszerzése,de minden OMV benzin kúton kapható.
    Érdemes előre megvásárolni,és akkor aktiválni mikor SÉ rendelési akció van, mert akár egy 20% os grátiszt is el lehet érni.
    Üdv.:fincsi
  • Üdv!
    Olyan kérdésem lenne, hogy vettem egy 100-as SÉ utalványt de nem kaptam az érte járó SJ-t. Ez hiba lenne vagy az utalvány után nem jár a jegy?
    A válaszokat előre is köszönöm!

áthelyeztem. dreamy
    LordMefisto Lvl: 80 WP
    Penge P,Félelem G,Védelem G,Örvény G
  • koncsik04 wrote:

Üdv!
    Olyan kérdésem lenne, hogy vettem egy 100-as SÉ utalványt de nem kaptam az érte járó SJ-t. Ez hiba lenne vagy az utalvány után nem jár a jegy?
    Szia!

Fel is használtad a SÉ-t? Mivel a rendelt SÉ-nél is akkor kapsz SJ-t, ha vásárolsz belőle. Mikor "csak" megrendeled a SÉ-t még nincs SJ-d.
    Ha például veszek 10 SÉ-ért egy protein snack-et, akkor fogod majd megkapni a SJ-t is. Így is próbáltad? Én nem vettem még SÉ utalványt, így csak gondolom, hogy ez lehet a "gond". :)

Continuum, Chunjo Kaszt: Sárkány Sámi Szint: 78 4 P

• Ha a 100 SÉ értékű utalvány 115 SÉ-be kerül, akkor értelemszerűen 15 SJ jár érte, hiszen a 100 SÉ értékű utalvány beváltható marad. Minden tárgy vásárlásánál fel van tüntetve, hogy pontosan mennyi SárkányJegyet kaptok a vásárlásakor. :)
  • Sé vásárlás VISA Electron kártyával ?

Régebben vagy 2 éve már vásároltam ugyan ezzel a kártyával Sárkány érmét, most is szerettem volna venni de valamiért nem lehetett, bankártyás vásárlásnál kitöltöttem mindent és nem ment tovább az oldal. Miért lehetett ez ?

összevontam. dreamy
  • (Nálam) Hibás az SMS SÉ Rendelés

Sziasztok!
    A mai nap folyamán számtalanszor próbáltam SÉ-t rendelni SMS-ben. De mikor megadtam a számom azután mindig hibás számra akarta elküldeni a visszaigazoló üzenetet. Az se elképzelhetetlen, hogy én hibázok.
    8|
    Amikor kéri, hogy adjam meg a számom akkor 0630-al kezdődően adom meg, erre a visszaigazoló SMS-t 630-ra akarja küldeni, vagyis leharapja a 0-át az elejéről. Próbáltam úgy is, hogy 06-nélkül adtam meg a számom, de úgy se jött össze.
    Mit okozhatja a gondot?
    ?(
    :!:

áthelyeztem, összevontam. dreamy

Szerver: (Pegasus), Birodalom: Shinsoo, Név: Imhot3p, Kaszt: BM Sura, Szint: Lv54
    Skillek: Láng lelke: M7, Sötét kő: M6, Sötét védelem: M2
  • Köszönöm!
    +3630 al jól írja ki a számom igaz +nélkül...Viszont a telefonom nem engedi elküldeni az SMS-t, hiába engedélyeztem az emelt díjas SMS küldést. :dash: :lol:Remélem az nem gond, hogy SMS-ben engedélyeztem ...
    :whistling: Úgy néz ki, hogy a sors nem akarja, hogy SÉ-t rendeljek. :fie: Valakinek van esetleg valami javaslata? :?:

Szerver: (Pegasus), Birodalom: Shinsoo, Név: Imhot3p, Kaszt: BM Sura, Szint: Lv54
  • Sziasztok!
    Időközben megoldoldott a problémám, kiderült, hogy minden emelt díjas számra engedélyezték az emelt díjas sms küldését, kivéve a 90-esnek. :lol: :dash: . Miután azt is aktiválták megtudtam rendelni és meg is kaptam az SÉ-t :thumbsup:

• SÉ-rendeléskor az alábbi hibaüzenetet kaptam.
    A rendelést nem is fogadták el, a bankomtól a pénzt 1 hónapra zárolták.
    A problémámmal igazán senki nem akart érdemben foglalkozni és azt sem mondták meg a németek, hogy ez vajon mitől lehet.
    Így most hozzátok fordulok, hátha valaki tudja a megoldást.