Pinned SÉ rendeléssel kapcsolatos probléma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• SÉ rendelési hiba

Nekem is volt ezzel gondom, a fizetés elment(értesítőt meg is kaptam), az SÉnek nyoma sincs. Írtam a billing supportnak, és remélem a legjobbakat, mert nincs sok keretem erre a játékra... a fura, hogy most először volt gond a kártyás vásárlással. Talán túlterhelés van a vidám óra miatt... remélem, megkapom majd végül, ha nem is most, de azért...
  • Vezetékes telefonról SÉ rendelés nem müködik

Sziasztok! olyan problémám lenne hogy vezetékes telóról tárcsázom az adott számot a SÉ rendeléshez, de nem müködik mert egy hangot nem ad hogy most sikerült e a SÉ rendelés vagy hogy lerakhatom e a telót, egyszóval néma kacsa, percekig tartom de semmi, illetve azon okból hogy netán elpötyögtem egy számot újra megpróbáltam hívni de semmi. Mi lehet a gond? Digis vagyok és a telefon fajtája RDS tel hcd 1988 ha számít valamit.

єїэ:|Figyelmeztetés! Dreamy|:єїэ
    összevontam. dreamy

Láng Lelke P Sötét támadás P Sötét Kő P

The post was edited 1 time, last by dreamy ().

• kiswarixD wrote:

Sziasztok! olyan problémám lenne hogy vezetékes telóról tárcsázom az adott számot a SÉ rendeléshez, de nem müködik mert egy hangot nem ad hogy most sikerült e a SÉ rendelés vagy hogy lerakhatom e a telót, egyszóval néma kacsa, percekig tartom de semmi, illetve azon okból hogy netán elpötyögtem egy számot újra megpróbáltam hívni de semmi. Mi lehet a gond? Digis vagyok és a telefon fajtája RDS tel hcd 1988 ha számít valamit.
    Emelt díjas szám hívása engedélyezett? Nekem is ez volt a gondom anno.
  • Nem tudok sé-t tölteni Holland telefon kártyáról......

Szeretném ha egy Team tag válaszolna erre a topicra mert nagyon ideges vagyok hogy nem tudok sét tölteni....!!!!!

[gg]Áthelyeztem. Gégéé[/gg]

The post was edited 1 time, last by Gégéé ().

• Szia frankie18,

amennyiben nem Hollandiában tartózkodsz jelenleg, a SÉ rendelés fülön válaszd ki a jobb felső sarokban, és rögtön átvált a holland fizetési szolgáltatásokra.
    Amennyiben nem ez volt a probléma, kérlek kicsit bővebb leírást adj a hibajelenségről, hogy segíteni tudjunk. ;)

Üdv
    Potroha
  • Sajnállak hogy a fizetési rendszer megakadályozta hogy erre pazarold a pénzed.
    Úgy látom nem vagy valami aktív fórumozó, talán csak emiatt regeltél hogy kidobhasd a pénzed, fogalmad nincs mi merre itt fórumon de ha gondod van rögtön nyitsz témát az első eléd kerülő helyre.

[gg]Mod.megjegyzés: Megkérlek, nyugodj meg, és bízd Rám a tapasztalatlanságból rossz helyre nyitott téma áthelyezését! Köszönöm. Gégéé

The post was edited 1 time, last by Gégéé ().

• Segítséget szeretnék kérni,hogy külföldről, Dániából miért nem tudok sms-sel sét tölteni!
    Előre is köszi :hail:

Áthelyeztem
    janagu

The post was edited 1 time, last by janagu ().

• Sziasztok!

Olyan problémám van,hogy sikeresen rontottam az SMS rendelésnél.Megtörtént a jegyrendszerben való írás,persze német nyelven.

Az lenne a kérdésem,hogy mennyi amíg válaszolnak?Vagy mit kell tennem ha nem kapok rá semmilyen választ?
    Vagy egyszerűen így jártam?

[k]Áthelyeztem ~ Mimike
  • Sé Megérkezési Hiba

Hét elején kedden azt hiszem, rendeltem utalással sé-t. Előszőr csináltam ilyet úgy hogy nemtudom, hogy ez hiba lenne vagy ez így szokott működi, hogy eddig eltart! Szóval, Kedden utaltam a pénzt reggel másnapra a pénz elment, kaptam is az sms-t hogy sikeresen elutaltam a pénzt. A gond itt az lenne, hogy vasárnap van, és a sé még mindig nem lett feltöltve, de a pénz az elment. Ilyenkor mi a teendő? ?(

[k]Áthelyeztem ~ Mimike
  • sango2 wrote:

Köszönöm szépen! Sokat segítettél. Viszont akkor még várok, mert eddig 3 munkanap telt el. Köszi még egyszer
    Nincs mit. A banki átutalás igénybe vesz 3-5 napot (hétvége miatt ez több idő 5-7 nap), de ezt írja is: "Átutaltam a pénzt, de a rendelésem még nem érkezett meg. Kérünk vedd figyelembe, hogy a banki átutalás általában 3-5 munkanapot vesz igénybe. Külföldről érkező átutalások akár 7 munkanapot is igénybe vehetnek. A hétvégéket/banki ünnepnapokat figyelembe véve a banki átutalásnál még hosszabb az idő amíg a pénz megérkezik hozzánk. Ha ez az idő már eltelt, kérünk lépj kapcsolatba velünk, add meg a számla tulajdonosának a vezeték és keresztnevét, az átutalt pénz mennyiségét és a konkrét referenciaszámot (ezeket megtalálhatod a bankszámlakivonatodon)."

És amennyiben nem megy nagyon az idegen nyelv, egy webes fordító programmal, pl. www.webforditas.hu, vagy www.translate.google.hu meg tudod írni a problémát, és lefordítod velük. De ne fogalmazz bonyolultan, lényeg az egyszerű mondatok. :)
    A pokolból is visszatérek, ha kell!"

The post was edited 2 times, last by VeG3TTo ().

• sziasztok segitségeteket szeretném kérni! hogy müködik a banki átutalás? mi a menete? mert láttam az oldalon ahol sét kell rendelni azaz az itemshopba a bankiátutalásnál az utolso sor vagyis ez :Rendeltetésszerű használat:TXID ED34-9D98-D8F2-BF2V
    ennek a betüi változnak minden belépésnél akkor mejiket kell majd megadni az utalásnál? pl. holnap megyek a bankba átutalni a pénzt elötte felmegyek a netre és megnézem az adatokt mit hogyan kell ki tölteni leirom egy papirra ezt a rendeltetés szerü használat kodot is és akkor kikapcsolom a gépet elmegyek a bankba átutalom a pénzt és ennyi? remélem értetek:) és tudtok segitteni nekem még sose rendeltem sét
  • Szia harakiri07,

az utoljára kapott kódot tüntesd fel a megjegyzés rovatban az átutalásnál, hiszen csak ez alapján fogják tudni, hogy a rendelés melyik felhasználói fiókhoz tartozik, és kinek kell jóváírni a sárkányérmét.
    A többi adat pedig értelemszerűen szükséges az átutaláshoz, ha végképp nem boldogulnál vele, keress meg engem, de a bankban dolgozó kisasszonyok is készségesen állnak rendelkezésedre.
  • Sziasztok!

Próbáltam sé-t rendelni sms-ben, de nem sikerült. Kiválasztottam, hogy Ausztria, írta is, hogy 5 euro-ba fog kerülni. Kint élek Ausztriában, de továbbra is a magyar szerveren játszom. Osztrák telefonról próbáltam, de olyan sms-t kaptam vissza, amivel nem tudok mit kezdeni. Azt írták, hogy ,, További fizetési kötelezettségem nem lesz. Töltsem be, oldjam fel az account-ot és próbáljam újra.
    De hol tudom feloldani ? Vagy esetleg külföldi számról nem lehet rendelni?