Pinned SÉ rendeléssel kapcsolatos probléma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• SÉ rendeléssel kapcsolatos probléma

Sziasztok!

50sé-t rendeltem, kaptam 1 sms-t h nem jó valami próbáljam meg újból stb...
    Azt hittem hogy nem vette így le a pénzt.Megint megprobáltam ekkor megkaptam.
    Kapom az sms-t... egyenlegem xy összeg... 2x levonta az 50 sé árát de csak 50et kaptam.

Köszönöm GF. 13 évesen örülök ha tudok sé-t venni... és így is ezt csinálják....
  • Na egy újabb téma... :dash:

Fogjátok már fel, hogy hiába fogtok 1000 topicot nyitni, a GF-nek kell írni supporton, hogy valami gubanc van... :dash: Ha meg azt kapod, hogy valami nem jó valószínű te toltál el valamit.... érdekes, hogy én 90 SÉ-ket vettem SMS-el és sosem volt problémám... biztos én vagyok valami Isteni csoda.... :doofy:
  • Másik threadben a hívás volt a baj, itt az sms rendelés.
    Amennyire én tudom, ezek úgy működnek, hogy a gf bácsi megmondja a telefonos társaságnak, hogy x,z,y összegű emeltdíjas szolgáltatásokat szeretne igénybe venni. A telefonos szolgáltató meg azt mondja, rendben gf bácsi. Mi intézzük a többi felét. A szolgáltató rendelkezésünkre bocsájt 3 telefonszámot, amiken le lehet bonyolítani az x,y,z rendeléseket. Beállítja a tarif/időtartam árakat a hívásoknál (minden hívás elején közli is, hogy mennyi ideig tart a hívás), sms-nél egyszerűen az sms árát.
    Tehát ha valami nem stimmel a tárcsázás/sms során, az nagy valószínűséggel a szolgáltató hibája. A gf-nek ebbe nincs beleszólása. Ő csak az x,y,z összegeket adja meg. Onnantól mindent a telefonos szolgáltató intéz. ( ha nem jól tudom, javítsatok)
  • Hello!

Nincs olyan nagy angol/német tudásom, hogy levelet tudnék írni.
    Nem idegesítem már magam rajta... nem fogok itt napokat küszködni,
    ugyse kapom már meg az 50 SÉ-m.Csak az zavar, hogy gyerek ként
    nehezen tudok sé-t venni.Most szerettem volna 25 belépőt venni nagykarimra
    és sámánomra... és fizethetek a semmiért. Nektek lehet, hogy 50 sé semmi, de
    nekem az is sok. Témát lehet zárni.

( Így ne lepődjön meg a GF ha elveszt pár játékost... )
  • Témát zárom!
    Kérésre.
    Azért mert lusta vagy utána járni és kérni amiért fizettél akkor ne is várd hogy megoldódjon. Lehet hogy fiatal vagy később nem fog semmi se az öledbe hullani ha nincsen meg.
    Azt javaslom kérj segítséget idősebbektől(rokon stb.) hogy segítsen egy levelet írni a GF-nek angol nyelven.
  • Témát kérésre újra megnyitom!
    Mivel PM-be felvetődött egy kérdés hogy mit és hogyan kéne írni a GF-nek.
    Angol szövegben nem vagyok perfect így azt kihagynám ha nem gond

Először is szerintem ami 100% hogy kell a GF-nek egy ilyen üzenetben SMS-es rendelésnél:
    - normális hangnem
    - telefonszám amiről rendelted
    - mikor rendelted
    - kód amit elküldtél
    majd leírod a problémát hogy nem kaptad meg stb.

Többi fajta rendelésnél az adatokat amiket megadtál. De ha ki is hagysz valamilyen információt a GF egy válaszjegyben úgy is visszajelez hogy ez és ez a információ hiányzik.
    Remélem segíthettem.
  • Hello!

Tudod az a baj, hogy a kód nincs meg amit elküldtem.
    A játékban is mondták, hogy az szükséges hozzá...

( 100% , hogy nincs meg a kód , szerinted meg 100%, hogy kell hozzá... )

Én nyugodtan szeretnék játszani, élvezni a játékot, de
    ha már fizetek, akkor várok is valamit a pénzemért.

Nagyon sok embert ismerek akik inkább más szerveren játszanak.( nem GF )
    Megértem őket... sikerélmény nélkül egyszer mindenki megunja.
    ( A sikerlélményt nem azon értem, hogy megjött-e a SÉ. )

The post was edited 1 time, last by AdamX ().

• Kód nélkül szerintem nem tudnak mit kezdeni vele. Nézd meg elküldött sms-eknél vagy valahol:)

Illetve próbáld meg anélkül hátha sikerül. Nekem még nem volt probléma az SMS-es rendeléssel.
  • Majd megkérem tesómat írja meg... de a kód 100% hogy nincs meg...
    mérgemben töröltem egyből az sms-t...

Nem ide tartozik, de , hogy még boldogabb legyek, a játékban 1 megváltó helyett
    tüzföldön kidobtam a 7es elektromat... persze , hogy fel is kapta 1 csaj...
    Szóval szerintem nem ok nélkül van rossz kedvem.
  • Felesleges az utánajárás, nekem tavaly 2 x 90 sé- t nem adott meg, megírtuk az angol levelet a gf nek, kódokkal, telefonszámmal, " önéletrajzzal ", kaptam azt a választ, hogy ők nem látják a hibát, blablabla...
    Szóval ennyi, nyeld le a békát, jobbat úgysem tehetsz.
  • Egyáltalán nem felesleges. Az említett linken írsz németül/angolul. Ha a szolgáltató hibájából nem kaptad meg az sé-t, akkor a dolgot elég korrektül kezelik. Ha te írtad el a kódot, vagy nem tudod megadni nekik a kért adatokat akkor természetes, hogy széttárják a karjukat.

Ami a supportot illeti. Metines feleségemnek is volt gondja hasonlóval, ha jól tudom ő egy webfordításról bemásolt angol levelet küldött nekik(hehe gondolom szenvedtek vele), leírta, hogy mi a gondja. És a válaszban megírták, hogy milyen adatokat küldjön el nekik. Innentől kezdve 1 héten belül ott volt az sé a számláján.
    Tehát nem feladni kell, hanem próbálkozni.
    Vigyázz ha jő a reporTroll!!!

Skillek:
    Reportolás: P; KS-elés: P; Mások életének játékának megkeserítése: P

Vigyázz ha jő a reporTroll!!!
  • Szeretném tőletek kérdezni, hogy a mai nap folyamánvolt-e rajtam kívül másnak is problémája az sms-es sé rendeléssel.
    (tudom, support.gamepay.de --- de engem az érdekelne vajon csak én voltam-e ennyire szerencsétlen).

Röviden:
    sms elküldésre rányomtam, de az üzenet kézbesítése nem történt meg, se visszaigazóló sms , semmi, pénzt levonta.

Jelezzétek kérlek, ha ma másnak is volt ilyen problémája. (pusztán csak érdekel)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • masok mar irtak ilyet,pont igy jartak,de kuldtek masodik sms-t is..mind2 sms ara elment,de csak 1 sms SE-t kaptak
    hopp edit:D latom ki volt emelve a mai nap:D nos..vegyuk ugy,h nem szoltam:D
  • dreamy! Tegnap nekem is elment a semmire 1850Ft! Kiírta a mobilom, hogy az SMS kézbesítése nem történt meg, és a lóvét levonta. Írtam a GamePay-nek, majd meglátjuk mennyit tudnak segíteni.
  • Ez már csúcs!

Sziasztok!

Én tegnap 30sét rendeltem mobiltelefonról, hogy kiszedjem a törött követ a vértemből. Nem elég, hogy 3. alkalommal tör be mindent a következő történt. 30as vagyok és nem előfizetéses és Magyarországon lakok (az is volt bejelölve) . Kiválasztottam a 30sés opciót és a megadott telefonszámot tárcsáztam. Végig ment a 100% idáig rendben is. Nem is az a baj, hogy nem érkezett meg. De a telefonomon 2994Ft volt és miután felhívtam azt a csodálatos 720Fton feltüntetett telefonszámot 1444Ft maradt rajta. 2994-720=2274 sehogy se jön ki. Erre 1550en von le a NAGY SEMMIRE, több mint a kétszeresét. Rendszerbe is felesleges írni, mert úgy is kapnám megint a sablonos spam kamu szöveget. Ennyit az egész játék színvonaláról. Én nem köztisztviselő vagyok , hogy havi 400-500 ezret keressek, hisz az ország fele minimálon tengődik és igen is sokat számít nekem az a többlet is. Más furcsaság is történt már, amint tudok megkeresem a megfelelő hatóságot, hogy vizsgálják felül az egész számlázási rendszerüket.

The post was edited 1 time, last by GbR ().

• RE: Ez már csúcs!

GbR wrote:

Sziasztok!

Én tegnap 30sét rendeltem mobiltelefonról, hogy kiszedjem a törött követ a vértemből. Nem elég, hogy 3. alkalommal tör be mindent a következő történt. 30as vagyok és nem előfizetéses és Magyarországon lakok (az is volt bejelölve) . Kiválasztottam a 30sés opciót és a megadott telefonszámot tárcsáztam. Végig ment a 100% idáig rendben is. Nem is az a baj, hogy nem érkezett meg. De a telefonomon 2994Ft volt és miután felhívtam azt a csodálatos 720Fton feltüntetett telefonszámot 1444Ft maradt rajta. 2994-720=2274 sehogy se jön ki. Erre 1550en von le a NAGY SEMMIRE, több mint a kétszeresét. Rendszerbe is felesleges írni, mert úgy is kapnám megint a sablonos spam kamu szöveget. Ennyit az egész játék színvonaláról. Én nem köztisztviselő vagyok , hogy havi 400-500 ezret keressek, hisz az ország fele minimálon tengődik és igen is sokat számít nekem az a többlet is. Más furcsaság is történt már, amint tudok megkeresem a megfelelő hatóságot, hogy vizsgálják felül az egész számlázási rendszerüket.
    velem tegnap ugyanez történt...
    kivételesen 30 SÉ-t akartam rendelni, (hívással) betölt 100%-ig és azt írja ki, hogy ön 58 másodperccel ezelőtt már lerakta kézibeszélőjét. 8|
    a pénzt persze levonta. -.-"
    ez miért van?:S
  • A hívásos nekem ment tegnap, igaz mintha többet vont volna le, nekem se stimmelt az egyenlegem utána :S

EDIT: a sikertelen sms-es után próbáltam a hívásost 2x is ment és az 50 sés hivásos jó volt
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"