Mely régi páncélok lennének jók öltözékként?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Mely régi páncélok lennének jók öltözékként?

Egy érdekes kérdéssel fordulunk hozzátok. Melyek azok a kisebb szintű vértek, melyek jól néznek ki, és szívesen viselnétek őket öltözékként magasabb szinten is?

Felhasználónként egy hozzászólás, és abban legfeljebb 3 javaslat engedélyezett. A spam és egyéb dolgok nem megengedettek, különben elveszik a javaslatotok. :)
  • Ez tetszik :) Szerintem a legszebb a sura 54-es (szellemarc vért ) és a sámán 9-es (türkiz ruha ).
    -LadyAnn1-Helloween-Lv105-

Sárkány segítsége P - Áldás P - Visszaverni P
    Sárkány ordítás P - Sárkány lövés P - Átváltozás P - Bányászat P - Vezetés P
  • Sura lv9, és 34es vért :)
    ÚJRAKEZDVE: '15. 06. 20.
    Szerver: Altair [R.I.P.]; Szint: 80; Kaszt: BM;
    Skillek: Láng lelke: G9 (22), Sötét kő: G2 (3), Sötét csapás: G1, Sötét védelem: G1

Nem tudom feladni. Nem tudom, hogy kell!
  • Harcos lányon szerintem kifejezetten jól néz ki:

lvl 9 vas lemezvért

illetve az arany lemezvért

Display Spoiler
    személy szerint jobbnak tartom az eseményekhez kötött öltözékeket (azok mókásak, ötletesek, lsd pl sivatagi ruhák, démon, vagy akár a salsa ruha) :) ,kisebb vérteket bárki beszerezhet, és egy kisebb vértettel nem biztos h "menő" eltakarni amilyen valós páncélod van :) persze ha ezt gondolták ki, legyen :D
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Szerintem is az arany lemezvért a lány harcoson az, ami nagyon jó, illetve a sámánon a narancsmacska (igaz az nem olyan pici) és a türkiz ruha.
    Viszont egyetértek Dreamyvel, de attól még nem szoktam semmi rossznak az elrontója lenni. :)

Continuum, Chunjo Kaszt: Sárkány Sámi Szint: 78 4 P

• Harcoson nekem is szimpi a pikkelyes és ninja lányon a gyilkosszél a kedvencem. Viszont szerintem a kis szintűek közül az lv 9-es vértek a legtöbb kaszton jól mutatnak :)
    Imádom az idiótákat. Nélkülük unalmas lenne a világ :)
  • Sziasztok!

Alapvetően a 48-54es vértek állati jól néznek ki. Kivéve farkasnak, mert annak kb mind ugyanúgy. De mivel potroha azt nem fejtette ki én azt mondom legyen pld türkiz ruha. Csak épp nem csak sámánoknak, hanem az összes női karinak (de akár férfinek is). De pld king vértet is elhordanának páran. Végülis valós életben soha többé be nem teszitek a gémbe. Amúgy ha jól tudom magában a játékban eleve vannak ilyen mindenféle színű kimonók, mint ruházat. Akár az is elérhető lehetne.

SC.
  • Sziasztok

Az én ruhatáramban a ezek férnének bele:

Sámán: a Nap ruha, a Bárónői ruha és a Fekete ruha, és az ezt követő Sárkány ruha tetszik, mind lányon, mind fiún.
    Harcos: Az Arany lemezvért tetszik, lányokon, fiúkon a Sárkányisten vért, valamint mind fiún és lányon a Feketevas vért, és az ezt követő Kékacél vért is tetszik.
    Sura: A Ying-Yang lemezvért, a Misztikus lemezvért, a Lélek lemezvért, a Fekete mágia vért és az ezt követő Aura lemezvért tetszik, mind lányon és fiún.
    Nindzsa: A Hangyaoroszlán öltöny, a Merénylő öltöny, a fukszia öltöny, a Feketeszél öltöny, és az ezt követő Kék sárkány öltöny tetszik, mind lányon, mind fiún.
    Vérfarkas: A Zivatar lemezvért, a Zodiákus lemezpáncél, az Éjszakai árnyék vért, és az ezt követő Erdőkerülő vért tetszik.

Minato85, chunjo
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!