változások jegyzéke v15.7 (95-ös map, lvl120, új boltnézés)

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Elvarázsolt erdő

Sziasztok!

Remélem jó helyre írom, más helyet nem nagyon találtam.

A kérdésem a 95 mapra, konkrétan az elvarázsolt erdőre vonatkozna. Wikit hiába nézem, sokkal okosabb nem lettem.
    Az oké, hogy ördög elleni erő kell, illetve mágia def. Hat még ott valami, ami érdemes beszerezni, optolni?
    Villám , szél valami? Előre is köszi a segítséget:)

áthelyeztem. dreamy
  • Sziasztok!

Nem találtam az adott kérdésre sehol sem választ így itt teszem fel, elvileg ide tartozik. Bekerültek az új cipők amiknek a húzása ugye elég nehézkes. Engem az érdekelne hogy igaz-e a legenda hogy +9-es epic cipőből 100% váltást lehet csinálni mint pl. a Csontvért és társainál, illetve ha igen akkor hol és milyen plusz tárgyakkal.

Előre is köszi a választ.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Sziasztok!

95 mappal kapcsolatba lenne egy kérdésem.
    Konkrétan fegyverek, vértek kövezésével kapcsolatban. Egyik kedves ismerősöm
    javasolta, hogy a vértbe is, fegyverbe is tegyek mágia elleni követ. Lehet , hogy jó ,
    meg ütős, de így elsőre elég furcsa volt nekem. Vélemények? Esetleg aki próbálta is.
    Jó a vértbe a +4 spuri és kitérés mellé nem gond megkockáztatni, de tritonból mit vegyek ki?
    Megéri esetleg egy kritkő helyére betenni?

Előre is köszi, ha valakinek lesz építő jellegű véleménye:)))
  • Szia!

Én a harangba beleraktam már rég, de igazából bossoknál veszem észre hogy valóban jó. Én a krit követ vettem ki, szerencsére az volt az utolsó, de sárkány sámiként én ezt simán tudom pótolni. Shao wp és ő is kipróbálta neki nagyon nem jött be , vissza is kövezte . Szóval ez is , mint oly sok minden a játékban kaszt függő.
  • Szia Szeder!

Köszike a gyors választ! Nekem egy mentám van, vele próbálkoznék 95 map elején, csak szintelés
    céljából. Boss ütés, illetve kövezés nincs a tervben. Erre tekintettel akkor gondolom nem nagyon éri meg átkövezni?
  • [quote='Szeder','index.php?page=Thread&postID=481507#post481507'][quote='Zsolt73','index.php?page=Thread&postID=481505#post481505']Erre tekintettel akkor gondolom nem nagyon éri meg átkövezni?[/quote]

Szerintem arra nem érdemes , mert nem mágia deffjük van, hanem mágiával támadnak. Szóval inkább sok-sok mágia deff kell neked oda.[/quote]

Sziasztok!
    Így van ahogy szeder mondja,de a mágia deff nem mindjárt a bejáratnál kell,mert ott nincsenek mágiások.De jobra balra a mocsarakban ahol már jól lehet haladni,oda már kell! És te biztosan jól akarsz haladni :) ,buff gondolom nincs,akkor mágia deff,fizikai támadás kivédése (MISS) sok sok ördög elleni erő,mentának egy jobb alkimia, némi harmat,10 energia,pett,kisállat,pár % ájulás sem hátrány,és lehetne még sorolni mi minden.
    Üdv.:fincsi
  • Sziasztok!

Na tegnap végre nagyjából meglettek azok a cuccok,amiket így első körben szerettem volna megvenni a 95 mapon való fejlődéshez.
    Az ördögös cuccot egy kicsit feljavítva, megpróbálkoztunk, egy 99-es bm-el. Hááát, vegyesek az első tapasztalatok. Hátul a metineknél ő verte a metint, én takarítottam volna, de kb. 2 percenként fagyott le a kari:( Utoljára ilyet a dt-ben tapasztaltam. Illetve, hogy még jó sok mágia defet be kell szerezni, az világosan látszott:) Igazából mágia csak annyi van egyenlőre, ami van az epik vértbe van, illetve a zöld harmat adott.
    Sebzésemmel nincs baj, viszont én is sok sebzést kapok be. Szél ellenállást sikerült 59%-ot összeszedni cuccból, alkímiából,de ide még izmosodnom kell. Az elején viszont meglepően jól ment, 4-5 csopik mentek kis futkosással. Dupla gyűrűvel 7%/óra exp jött, aminek nagyon tudtam örülni, főleg a B2-es rendkívül "látványos" termes fejlődés után. Komolyan öröm volt játszani, ilyet már régen éreztem utoljára. Igaz a mapra való bejutás egy rémálom, de szerintem ezzel együtt sem tudják elvenni a kedvem az itteni fejlődéstől:) Bár a buff azért nagyon-nagyon hiányzik ...a 2 P-vel, illetve P vezetéssel, csak ugye 75-ös szinten ácsorog:(
    Esetleg jó pénzért nincs kedve valakinek 95-re felhúzni?:)

Szóval fog ez menni, ha még egy kicsit alakítunk a cuccon. Mindenkinek köszönöm aki tanácsaival segített. Bár mennyivel egyszerűbb lenne, ha a wikin el lehetne olvasni....ugye:( Mint a saját kárán kitapasztalni.

További szép napot mindenkinek.