Kibeszélő: Megújult Sárkánykő Alkímia Rendszer

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kibeszélő: Megújult Sárkánykő Alkímia Rendszer

Kedves Játékosok!

Ebben a témában szabadon kibeszélhetitek a megújult sárkánykő alkímia rendszert. Az ezzel kapcsolatosan történt változásokról ebben a hírben olvashattok részletesen.

Hogy tetszett nektek ez az újítás?
    Hasznosnak találjátok a sárkánykövek használatát?
    Mit változtatnátok meg benne szívesen?

Előre is köszönjük szépen a visszajelzéseiteket.
  • Szia Potroha!

Jó kis téma!

Először is, ez egy megvalósult javaslat, aminek nagyon örülök(ünk)
    Szerintem így már elég jól elérhetőek, de még sem nagyon egyszerűen az erősebb kövek.

Változtatnék én annyit, hogy:

Ne legyen korlátozva a naponta összegyűjthető kövek száma...

vagy:

Lehessen kereskedni a sárkánykövekkel, vagy ha ez túl egyszerűvé tenné, akkor mondjuk ne antiktól, hanem metszettől legyen kereskedhető

Üdv:

ShaoKahn

• Sziasztok!

Megnéztem az újított rendszert! Számomra elve jó hír, kevesebb kő kell a fejlesztéshez.
    Az szintén jó dolog, hogy kisebbek is használhatják.

Összegezve: Nagyon jó így! Egy új lehetőséget látok benne!

Minato85
    Minden lehetőség adott. Az a kérdés: Mennyire használod a lehetőséget ki!
    Harc nélkül nincs győzelem, cél nélkül nincs harc, harc nélkül a béke sem létezik!
    Soha nem adom fel a harcot, mert ha feladom, már rég elvesztettem a békét!
  • Amikor megjelent és használtam a sámival egyáltalán nem érezem nagy hasznát. (kész agyvérzés volt a fejlesztés, finomítás. Szerintem sokan vagyunk úgy, hogy a sokadik sikertelen próbálkozás után kiakadunk.) Most viszont úgy gondolom, hogy sokat javítottak rajta és végre a használható funkció kategóriába került.
    Hannna | Villámsámán | 102 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok
  • Sziasztok!

Az én javaslataim a következők lennének a sáránykő rendszerhez:

1. A küldetés felvételhez nem ártana egy confirm ablak, hogy biztos fel akarod venni, mert nem egyszer kattoltam már rá véletlenül és 105ös karival igen macerás ütögetni már. (Más küldik van, hogy 2x is rákérdeznek)

2. A napi 3 még mindig nagyon sovány mennyiség / karakter. Lehetne 5. (2 db-os fejlesztésnél a 10et már túlságos nerfnek tartanám)

3. Valamilyen úton-módon a szilánkok egybetevődhetnének, mert tökre nem mindig van az embernek +10 helye ezekre a gumókra. (Nem azt mondom, hogy a szilánkok ne 24 órásak legyenek, de legalább egybe gyűjtené őket.)

4. Ugye a köveknek vannak osztálytól függően adott számú fix optjaik, de ami még érdekesebb, azok az "extra" optok, amiknek a megléte és a mértéke lutri. Igen kellemetlen, hogy egy jó optos pld. antik köved ha van és fejleszted, és sikeres akkor is oda az optsor. Valahogy "öröklődhetnének" ezek. Mert simán meglehet, hogy egy tuti antik követ sikeresen legendásra teszel és alap 2 opt és semmi más. Jó lenne 2 jó optsoros követ összekombinálni, és ha a fejlesztés sikeres az optjaik "összeadódnak" vagy legalább erősítik egymást.

5. A kereskedhetőséget én is levinném ritkáig ESETLEG.

6. Esetleg behoznám a játékba a többi színű sárkány babot is, nem csak a zöldet.

7. Mivel már a metszett és ritka kövek elérhetőek a játékban már jóval könnyebben, mint az elején, ezeket kiszedném a tombola nyereményei közül. Bár végülis ott kék meg piros potit is osztanak...

8. Esetleg egy tisztességes és részletes magyar wiki guide is jó lenne az alkímiához.

9. Esetleg bossok vagy metin nagyritkán, mint a babot dobhatna vagy nyers vagy vmilyen sárkánykövet (cor draconis nyers, stb).

Ezek csak ötletek és persze nem is gondolom komolyan, hogy MINDET megvalóítsák, de azért valami jó lenne. Pld az egybetehetőséget és fontosnak tartanám.

SunCo
  • Hát így már valóban jobban néz ki... 10év helyett már elég lehet másfél év is (100% siker mellett)

Metszett(2)--->Ritka(4)--->Antik(8 )--->Legendás(16)---> Titsza(32)--->Hibátlan(64)--->Metszett(128 )--->Tökéletes(256)
    Osztály Finomítási minőség

A sorrendje mindegy, mindegyikből mindig kettő kell, a szintje is mindegy csak sárkánybab szükséges hozzá!

Tehát 256db EGYFORMA nyers sárkánykő kell ahhoz (100% siker esetén :D ) hogy lehessen egy Tökéletes Legendás kő + 0, az megint más dolog, hogy szerencséje van-e az embernek, azaz 3 vagy 5 bónusza lesz! Ennyi beszerzéséhez(sé nélkül) mivel 6 KÜLÖNBÖZŐ db van (matematikai eséllyel) 1536db kell beszerezni, ami ugye 512nap... ami 100% eséllyel sikerült az összes fejlesztésnél!

A legendás matt +4es = a Legendás kiváló +0val... ami már +6ig húzható!

Tehát nyugodt szívvel kijelentem, a sárkány alkímia továbbra is használhatatlan magasabb szinten (tárgypiac nélkül)! Az meg, hogy az antik sárkány kövekkel lehet kereskedni no komment... telítve van vele a piac... (sz@rkazmus erősen)

Ha rossz a levezetésem akkor javítsatok ki!

Lv.95 Kard Sura 5P Lv.90 Sárkány Sámán 3P/2Gx
    Lv.75 Kard Sura 4P Lv.75 Sárkány Sámán 4P
    Lv.55 Kard Sura 3P
  • A matt legendás még elérhető emberi időn belül ha valaki többkarival is gyártja a köveket. Annak 50% a húzási aránya így 6x81 azaz 486 nyers kell 1 kősorhoz ha napi 3 karival csinálod ez 54 nap.
    Gondolom a jobb bónuszokat akkor adja ha tökéletesre húzod a köveket.
    Ha a napi megszerezhető mennyiséget nem növelik tényleg reménytelen összehozni de gondolom az a cél, hogy a gazdagabbb országok játékosai vegyék 10 séért a tárgypiacról...
  • Üdv!

Lehet, inkább a kezdő kérdésekhez kellene írnom...
    Azt meg tudná valaki mondani, hogy a lejárt és leszerelt "döglött" sárkányköveket hogy lehet eltávolítani a tárolóból?
    Mármint ahova lekerül leszereléskor (és nem sk. szilánk lesz belőle).

Köszi.
    Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P Fokozás P
  • Javaslat!

Sárkány kövek fejlesztése!
    A sárkány kövek fejlesztéséhez jelenleg 2db egyforma szükséges!
    Ezt ki kellene bővíteni arra, hogy 3különbőző sárkánykőt is lehessen fejleszteni!

pl:
    Ezeket berakva sorrendben az elsőt lehetne fejleszteni, ehhez két bármilyen másik fajta (akár egyforma) sárkány kő lenne szükséges!

Osztály minősítés
    1. helyre 1 db Rubin Nyers
    2. helyre 1 db Gyémánt Nyers
    3. helyre 1 db Gyémánt Nyers
    Siker esetén 1db Rubin Metszett (mivel ez van most az első helyen), ha sikertelen az első helyen lévő sárkány kő megmarad a másik kettő megsemmisül!

Tisztasági minősítés
    1. helyre 1 db Rubin Nyers
    2. helyre 1 db Ónix Nyers
    3. helyre 1 db Jáde Nyers
    Siker esetén 1db Rubin Matt (mivel ez van most az első helyen), ha sikertelen az első sárkány kő megmarad a másik kettő megsemmisül!

Egy + lehetőség arra, hogy a "számunkra" értéktelenebb sárkányköveket feltudjuk használni az értékesebbek fejlesztéséhez!

Lv.55 Kard Sura 3P
  • Ha a felszerelt sárkánykő ideje lejár, az eltűnik, vagy visszakerül a leltárba?

Én úgy emlékszem, mintha a leltárba kerülne vörös színnel, és azt fellehet használni fejlesztéshez!

Ezt azért kérdezem, mert ha felveszek egy egy jobb legendás kőt, és később összejön annyi, hogy tudjam fejleszteni, akkor nem szívesen próbálnám meg szilánkba vissza kapni!

Lv.55 Kard Sura 3P
  • Én még olyan mélyen nem ástam bele magam. Nem vagyok profi. Viszont egy ideje fejlesztgetem a köveimet és már csináltam antikot. Örültem neki, mert addig nem is tudtam, hogy el lehet adni és jó hasznot hozott. Az újítás szerintem jó ötlet volt.
    Bár még van mit finomítani, de én nem vagyok elég okos hozzá, hogy megoldást találjak a problémákra. :)

A sárkánykő szilánkokat azért sem fogjuk tudni soha egyberakni, mert mindegyiknek más az ideje (kiütési sorrendben) és kész bug sorozatot hozna létre. Különböző lejáratú idejű tárgyakat egyszerűen lehetetlen egybetenni. Nem azt mondom, hogy nem lenne rossz valahogy a helyhiányt megoldani, de nem egyszerű.

Presa ötlete, miszerint 3 különbözőből is lehessen fejleszteni (azonos szintű és tisztaságú, de 3 különböző típusú kő), mert így tényleg fel tudnánk használni a (számunkra) jelentéktelenebb köveket is.

Illetve az sem lenne rossz, ha 5-ször vehetnénk fel a küldit. Ez is egy jó ötlet. Jobban telítődhetne (irónia nélkül) a piac. :D

Continuum, Chunjo Kaszt: Sárkány Sámi Szint: 78 4 P

• Amit én jó ötletnek tartanék, hogy a felszerelt sárkánykövet is lehessen húzni!

Levenni ugyanúgy rizikós maradna, hogy eltörik, így nem lehetne karaktereken belül fel/le venni.

De kicsit irreálisnak érzem azt, hogy teszem azt fel, nagy nehezen kapok egy olyan 4-5optos legendás kőt amit szeretnék, amit felhúzok pl hibátlanra (ehhez min 4db legendás kő kell), ami már jobb bónuszokat ad!
    De ha aktiválom, akkor később hiába csinálok egy másik legendás hibátlant, és így tudnám fejleszteni ragyogóra (ugye ez már min össz.8db legendás kő), nem tehetem meg rizikó nélkül, mert az egy dolog, hogyha pl nem sikerül a fejlesztés, de egy ilyen kőt nem szívesen tőr el az ember!

Mellékesen nem volna szerintem hátrány, ha a nyers Cor+ eladhatóak kereskedhetőek lennének!

Lv.55 Kard Sura 3P
  • sárkánykő szilánk

az accountomon van 5db 30+ os kari, map2 őn elég jol dobálja a sziliket és az lenne a kérdésem napi 15 corn donist összetudok gyüjteni és, hogy egy antik vagy egy legendás mennyi időbe tellik mire megtudok csinálni maximum? sokat ront? veszik őket? ebböl meglehet élni? :)

áthelyeztem. dreamy