Kibeszélő: Megújult Sárkánykő Alkímia Rendszer

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Átlagkár támadó érték a fontos ha ez a 2 megvan jó (átlagkár veszteség) is jól jön ha ez a 2 megvan (nagyobb szinten) kisebb szinten ahol sokat számit a védekezés ott védelem támado érték a fontos + ha nagyon kényelmesen szeretnéd akkor átlagkár veszteség
    Név: X Szint: 92 Szerver: Pegasus Aura: P Vágás: P Forgó P Mámor: G1 szági: P
  • Köszönöm a válaszodat és tényleg nem kekeckedni akarok, de egy-két írásjelet alkalmazhatnál, mert így nagyon egybefolyt az egész.
    Tehát a nagyobb szint konkrétan lv95, es egyenlőre két lv80 környéki karakter. ((Nagyobb szinten miért ne lenne fontos a védelem? Wp-met megeszik 90-es mapon ha véletlen lejár a vértezésem.))

Az előző kérdéseimre még mindig választ várnék. :stick: Előre is köszi szépen! :)
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G
  • DracoInThePast wrote:

Köszönöm a válaszodat és tényleg nem kekeckedni akarok, de egy-két írásjelet alkalmazhatnál, mert így nagyon egybefolyt az egész.
    Tehát a nagyobb szint konkrétan lv95, es egyenlőre két lv80 környéki karakter. ((Nagyobb szinten miért ne lenne fontos a védelem? Wp-met megeszik 90-es mapon ha véletlen lejár a vértezésem.))

Az előző kérdéseimre még mindig választ várnék. :stick: Előre is köszi szépen! :)
    Nagy szinten 90-95 mappon folyamatosan áthatóznak így nem sokat érsz ha 1000 deffed van. Ellenben az ÁK ellenállás ha jól tapasztaltam akkor a közelharci mobok ütései erejét csökkenti így többet érsz vele. 90 mappon pedig nem tudom hogy csinálod nekem a 90 farmos wp-m G vértezés és félelem mellet szinte alig fogy a pirosa.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Értelmezz pls, senki nem mondta h bekapcsolt vértezés mellett bármi bajom lenne, HA kikapcsol akkor van gáz... szóval szerintem igenis fontos a védelem 90es mapra.
    Viszont végre kaptam egy olyan fél-választ, miszerint az átlag kár ellenállás működik a mobok ellen.
  • Szerintem nem az a legfontosabb 90es mappon. Átlagkár ellenálás fontosabb mint a def 90 95 ös mappon is. De 80as karira se kell már védelem szerintem. Mert bariba az optoktol függ hogy, meghalsz-e vagy nem hiába van 1000 defed akkor is lefognak verni a mobok nagyobb teremben. Én például nem is használok vértezést wpre csak félelmet hiába ad sok defet nem érződik hogy, bevan-e nyomva vagy nincs .
    Név: X Szint: 92 Szerver: Pegasus Aura: P Vágás: P Forgó P Mámor: G1 szági: P
  • sziasztok sokan mondják hogy huu mennyi szilit ütnek meg mesélt is nekem valaki valamit de eddig még nem csináltam szóval titeket kérdeznék aki ért a témához, szóval ha 1 karim van és 30 leszek felkínálja hogy vigyek el neki 10 szilit de nem viszem el neki csak kiütöm és mindig 10dbot átadok másik karinak akkor akárhányszor 10dbot kiüthetek pl 100ezer szilit is, de ha ez igaz akkor miert nincs minden bolt fullon szilivel? mert én csak arról a trükkről tudok hogy több karival üti az ember de erről csak most halottam van igazság alapja ha nem viszem el neki sose vagy ez a kijátszás hogy működik?
  • A szilit nem kell elvinni senkinek :)
    Amikor már felveheted a küldidet és elkezdesz szilizni, akkor 9 szilánknál átadod a másik karidra. Ott tudod eladásra raktározni.
    Mert ugye 10-nél már cordraconis lesz belőle.
    Tehát egynap annyi szilit kiüthetsz amennyit csak akarsz.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • igen ezt így értem de mikor az első küldit felveszem akkor már rögtön 10nél egybre rakja? én ugy emlékszem hogy a legelső küldinél csak akkor rakja egybe mikor elviszem az alkimistának és utána kell még neki 20, és ezért írtam hogy 10et kiütök mert arra úgy emlékszem még nem rakja egybe a rendszer és akkor 10esével adom át a szilit és nem kell figyelni 9nél mindig

edit: most ugy értem felveszem a küldit kiütök 10et és utána vissza kell menni alkishoz utána alakítja át draconissá de ha én nem viszem el hanem átadom a 10dbot 1 boltos karinak akkor megint üthetek 10et és utána kell figyelni hogy 9nél adjam át vagy mindig ugy fogja érzékelni hogy a legelső küldinél járok és elég 10esével?

The post was edited 2 times, last by Traxdata ().

• Próbáld ki, de ha működik is szerintem ez nem olyan nagy előny ami miatt minden boltnak "fullon" kellene lennie szilivel. :D
    Úgy rémlik amúgy, hogy nem teszi egybe a legeslegelső 10db szilánkot majd csak ha visszamentél hozza, de lehet ha megvan a 10 akkor utana nem is ad többet, sosem próbáltam így.
  • közbe már rákérdeztem 1-2 embernél azt mondták ha az elsőt 10et kiütöm és nem viszem el az alkimistának hanem átadom másik karira akkor esni fog megint 10 és azokat se rakja egybe mivel az hogy nem viszem vissza az alkimistának nem nyitja meg az alkis küldit valaki megtudná erősíteni hogy ez így van-e? aki nemrég lett 30 vagy huzott 30as karit
  • Sziasztok. Ha egy az időfogóval "kinyerek" valamennyi időt egy fel nem szerelt sárkánykőből, azt az időt használhatom úgy is, ha pl. egy felszerelt sárkánykőre húzom rá? Gondolok itt arra, hogy nem kell levennem ahhoz a sárkánykövet ahhoz, hogy időt "tegyek rá", mert úgy meg is semmisülhet.

Áthelyeztem. dreamy
    Szeretem az életet