Kibeszélő: Megújult Sárkánykő Alkímia Rendszer

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Traxdata wrote:

Vagy ez is random melyik marad meg ha nem sikerül?

Az is random... ahogy Nighyt írta, bármelyiket leronthatja, teljesen mindegy mit teszel előre.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Köszönöm Ayden, így már értem. Egy nem tiszta még: Miért drága, ha a napi küldetéses draconisból kapott tárgy akból kihozható a max, nyilván, nem a legjobb, mert ahhoz, hogy ezt a relatív maxot - legendás, antik - továbbturbózd sok sé vagy Yang kell, de magát az antikot és a legendás követ gyakorlatilag ingyen is meg lehet csinálni sok türelemmel nem? Vagy legalábbis nekem ez jött le abból, amit írtál :)

| ChakramPunk - Tőrninja | Lv 65 | Jinno - PvPClan |
  • Traxdata : Törés után sem feltétlen lesz 1 optos, volt már aki 3 optost kapott, ez teljesen szerencsefüggő. Bár én azt a követ amelyiket töröm esetleg, mindig eladom. Jobb a biztos. :D

Heavenly : Szívesen. Azért drága, mert rengeteg idő kell hozzá. Mindent meg lehet csinálni sé nélkül az alkímiában, de nem 5 perc. Ha mondjuk napi 1 órát játszol suli/munka mellett, akkor mondjuk úgy, hogy "rövid idő"-nek tűnik, sokszor észre sem veszi az ember a heteket (nálam legalábbis). :D Az időn túl igazából ha tényleg jó optosra sikerül, akkor majdnem olyan (kiválón lehet 18% kaszt elleni, 18% védelem a kasztok ellen) mintha lenne egy konkrét 15% deffes cuccod, meg majd' 1 + kasztköved. De ez csak 1 példa a sok közül. Már matton is olyan bónuszokkal rendelkezhetnek, hogy tényleg megéri a figyelmet. Amúgy meg mi számít drágának... Matton már fullos rubint 600 milláért kapsz (8% átlagkár,150 támadó, 8% veszteség csökkentés) amit egyáltalán nem tartok soknak. A magasabb minőségű kövek ára egyenesen arányban nő, de sajnos a tiszta-hibátlan kategóriát nem éri meg még fullosan sem megtartani, mivel ezeknek a matthoz viszonyított értéke nem sokkal nagyobb. Ellentétben az ára... :)
  • Az össz szám nem stimmel:1 kiválóhoz 2 ragyogó kell, 2 ragyogóhoz 4 hibátlan, 4 hibátlanhoz 8 tiszta, 8 tisztához 16 matt,16 matthoz 32 antik, 32 antikhoz 64 ritka, 64 ritkához 128 metszett, 128 metszetthez 256 nyers.(egyfajta sárkánykő feltéve ha nem törik egyszer sem)
    Mivel vegyesen adja és a sikerességi esélye 20-30% körül van az elkészülési idő nagyon magas.Ezért olyan drága.
    Az sem mindegy milyen szinten törik. Ha mondjuk metszetten tördel na bumm buktál 4-8-10 db ot...de ha mondjuk már legendáson tisztasági szint közben akkor már 64-128 db cor drakonist buksz 1 töréssel.
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • 1k séből sikerült 10 antik és volt alkímia amiből csinálhattam volna legiset de mind2 rontotta ez így reális hogy ennyi séből nem jött össze 1 legendás se csak 6 antik? valaki leirná hogy kinek milyen arányban huz stb? megköszönnem

The post was edited 1 time, last by Traxdata ().

• Sziasztok!

A sárkánykő alkímiáról kérdeznék egy keveset.

- Ha elérte a legendás szintet, a bónusz onnantól kezdve nem változik meg benne, csak növekszik?

- Ha legendás az alkímia, akkor a bónuszok száma is változatlan marad, amennyiben a tisztaságát javítjuk?

- A tisztaságát lehet különböző tisztaságú alkímiákkal is javítani? PL.: matt, és csiszolós? Vagy csak ugyanolyan tisztaságúakkal?

- Ha eltérő bónuszokkal rendelkező LEGENDÁS alkímiákat rakok össze, melyik bónuszai mennek tovább, az elsőé, vagy teljesen új bónuszokat kap? :S

Edit: Deathgun, köszi a segítséget! :thumbup:

Áthelyeztem.
    Yareniel

Youtube channel: Kevinwq23 ~ Keep calm, and play basketball.

The post was edited 2 times, last by Yareniel ().

• ha a tisztasági szintjét nem húzod (matt marad nem olvasztod össze másik mattal )akkor az optok nem változnak.

ha javítod a tisztaságát és ha sikerül ha nem az optok száma is változik és az optok is (kivéve az első 2 opt nem)

mattot csak mattal és ígytovább tisztaságot csak úgyan olyan tisztasági szintű alkival tudsz növelni.
    Teljesen új optokat kapnak akkor is ha sikerül és akkor is ha nem
    Új szerver új lehetőség :sk08
    Bibor: M6
    Indigo: m4
  • Lenne még egy kérdésem, melyre egyáltalán nem találtam választ a wikin.

Van nekem egy 5 bónusszal rendelkező matt legendás sárkánygránátom (egész jó bónuszokkal). Ennek szintjét ugyanúgy a legmagasabbra tudom tornászni a sárkánybabokkal, mint a kiválót? Tehát a legendás osztályban lévő kövek szintjének emelése független a tisztaságtól? Mert ha igen, akkor nincs értelme kiválóra fejlesztenem, és maradhat matt... :ninja:

Edit: Áhá! Értem. Köszi a válaszokat fiúk, lányok! :thumbup: Akkor még várok a babozással.

The post was edited 1 time, last by SiLveRCruShR ().

• Ahogy én tudom minél magasabb a tisztaság és a + szint annál többet ér a bónusz de lehet rosszul tudom javítsatok ki ha igen.
    Pl matt +0=2%
    matt+4=10%
    kiváló+0=10%
    kiváló+4=15%
    Persze ezek csak random számok csak,hogy lásd a kiváló többet ad ha növeled :D
  • Egyértelmű, minél jobb a tisztasági szintje, annál erősebb lesz az alkímia, és a szintjét tudod húzni a babokkal, a tisztasági minősítés (asszem ez a neve) során pedig ugye a tisztaságot. Matt,tiszta,hibátlan,ragyogó,kiváló. Az alap matt (+4 a max szint) rubin 150 támadó értéket ad pl, a kiváló (ez már +6-ig húzható) rubin pedig 360-at, átllagkárban a matt 8%-ot ad, a kiváló 18%-ot, a százalékarányokat sajna nem tudom, de ez fix. :D Ugyanúgy megy felfele minden alkinál, de szerintem a % értékek mások picit.
  • Így van. Csak egyes részei nem voltak teljesen tiszták számomra. Ezért is tettem fel a kérdéseimet, hogy biztosra menjek. Mindenesetre köszi az idetévedők nevében, akik nem találnának rá a wikin erre. (Én rátaláltam, és végig is olvastam). :P :)

[Még egyszer köszi mindenkinek] :thumbup:

• Én ahogy van az egész alkímia rendszert nem értem, amikor én kezdtem még 2011-be nem volt még ilyen, igazából annyi kérdésem lenne, hogy miért ilyen drágák ezek a cuccok? Látom, hogy boltba vannak több wonos, több százmillás ilyen rubint meg hasonlók, de nem is adnak olyan nagyon sok bónuszt, és csak egy napig tartanak. Hogyhogy ilyen magas az áruk? Bocsi, ha hü lye kérdés, de még nagyon meg kell ismernem ezt a rendszert. :D
  • Szia!

Ajánlom figyelmedbe Lady L. által beszúrt linket, illetve carver videóját, amint alkímiát fejleszt. (Nem tudom ez reklámnak számít-e), de nekem az kicsit segített. Illetve az ennek a topicnak a végig olvasását. :thumbup:

Mellesleg sok kicsi sokra megy! Tudom ez kicsit elcsépelt, de amennyire elcsépelt, annyira igaz is. Szóval megéri ezeket kifejleszteni, és nem mellesleg ott van az időfogó, amivel vissza tudod tölteni az idejét, elvileg. Bár azt még sose láttam használatban.

• betegsrác wrote:

Én ahogy van az egész alkímia rendszert nem értem, amikor én kezdtem még 2011-be nem volt még ilyen, igazából annyi kérdésem lenne, hogy miért ilyen drágák ezek a cuccok? Látom, hogy boltba vannak több wonos, több százmillás ilyen rubint meg hasonlók, de nem is adnak olyan nagyon sok bónuszt, és csak egy napig tartanak. Hogyhogy ilyen magas az áruk? Bocsi, ha hü lye kérdés, de még nagyon meg kell ismernem ezt a rendszert.

Azért nem mondanám hogy semmi haszna, mert nagyon szép bónuszokat össze lehet hozni, és nem 1 napig tart, hisz időelixirrel simán hosszabíható, és hát igen azok amelyikek szinte készen vannak azokban nagyon sok munka van, és rengeteg kő ezért olyan drágák a piacon, de ha szépen türelmesen gyártogatod azért kevésbé fullos kövek is sokat tudnak számítani.
  • Az alki örök életű, 1x kell csak megvenni, és hosszabbítható a végtelenségig. Már egy matt (legelső tisztasági alap szint) is ad olyan bónuszokat, hogy megéri beruházni rá. Egyébként nem hinném, hogy drága... Mikor bekerült, akkor 130-140 milláért is adtam el antikokat mint a cukrot, ami még nem is legendás, most meg már 350-ért a legjobb optos legi matt rubint megkapod (dupla ák + támadó), szóval ezzel így nem értek egyet. Én is óckodtam anno nagyon tőle mikor bekerült, de mióta van kb. el se tudom nélküle képzelni a dolgokat. Pici példa... 8 átlagkár, 8% veszteség ellenállás, 150 támis ugye a legjobb értékekkel rendelkező, +4es matt rubin (nagyon jó pvm-re és pvp-re is), kiváló +6os ad 18% átlagkárt, meg 360 támadót, a pvm rubin meg még matton is ad 100 védelmet, ami igencsak jól jön kis deffes kariknak. 100-150 millákért meg szerintem potom pénz egy ekkora segítség, bár kinek mi számít annak persze. Egyébként tényleg ajánlott a téma átolvasása és a wiki, ezekben minden infót meglel aki keresi.
  • Szerintem az alkímia csodás dolog. Kis karakterből is nagyon sokat ki tud hozni. (sokszor kérdezitek Nelda mitől erős) Valaki írta, hogy miért olyan nagyon drágák. Szerintem egyáltalán nem drágák, ahhoz képest, hogy mennyi mennyi munka van mögötte. Mire össze jön egy egy jobb optos magasabb szintű kő, addigra bizony sok sok sét kell elkölteni, vagy ha nem sé akkor sok sok idő és munka. Szerintem néha érdemesebb megvenni a jó optos magasszintű köveket akkor is ha sok milliárdba kerülnek. Írom ezt annak ellenére,hogy én is csinálok magamnak is meg eladásra is. Állati mázli kell egyébként hozzá, mert ha hibátlanon bead top optokat akkor az ember nehezen húz be a fejlesztésbe mondjuk egy dupla tps jádét... Ha viszont kiválón csak alap optokat ad, akkor hiába volt minden, értéktelen, haszontalan az eredmény.
    Akár készítve, akár megvéve egy a lényeg: használni kell.
    almeyra

lv89 sárkánysámán, a játék befejezésekor Altair ranglistáján a 6. a sámánok között.
    Sárkányordítás P, Sárkánylövés P, Sárkány segítsége P, Áldás P, Repülő talizmán P, Vezetés P, Átváltozás P, Bányászat P, Nyelvek M1, Lovagló készségek mindhárom M1, Ló hívás 100% , tehát amennyire lehet full
    minden kaszt 9 es tárgyainak gyűjtője
  • Valaki tudna segíteni alkímia ügyben?
    Még nem szereltem fel egyet sem, csak szorgosan gyártom a cor-draconisokat, de mostmár szeretnék egy rubin alkit legalább. Nemsokára nyitom a pár száz összegyűlt cort es megpróbálom olvasztgatni őket, eddig mindenből van már egy legendásom, csak pont rubin nem jött össze eddig. Ha vásárlásra kerülne a sor nemtudom milyet vegyek.
    Melyik a jó összeállítás az átlag kár+ támadó érték + védelem VAGY átlag kár+ támadó érték + átlag kár ellenállás? Alapesetben az átlag kár ellenállást mondanám, de hallottam olyat, hogy az csak pvpben véd, vagy ez hülyeség? ?(
    Ha esetleg számít valamit testi harcosra, wp-re es farkasra is kelleni fog egy-egy darab, ha esetleg kasztonként más összeállítás a nyerő.
    Főleg pvm alkik kellenek, ezeken kívül tapasztaltabbak tanácsai érdekelnének pvp-re való egyéb alkik terén is, mibe mit mennyit keressek.

Köszi előre is!
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G