Pinned Kezdő kérdések (6.rész)

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• PVP-s karakter

Sziasztok! Milyen karaktert éri meg most húzni nagyobb szintre pvp irányzatba. Esetleg ami megállná a helyet mobozni is. Azért kérdezem mert most volt egy hosszabb kihagyásom és jöttek ezek a fura frissítések hogy gyengítették a farkast stb.stb.. Mit ajánlotok?

Áthelyeztem.
    Yareniel

Display Spoiler
    Esetleg nézelődj az "Osztályok" részlegen belül. Ott elég sok információt megtudhatsz 1-1 kasztról.

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().

• tesi jó kis szinten mert darál, nagyobb szinten azért kell cucc, wp jó de kicsit lassu kell zöld poti tám sebes sisak, farkas is jó mobra, menta is jó lehet ha van nagy áks fegyod meg tám seb ital, végülis mindegyik kaszt jó csak cucc kell rá:D de amit szoktak az a testi wp és kutya meg talán sámi, amugy deffes hátassal már testi is boldogul
  • Takhassi wrote:

Sziasztok! Milyen karaktert éri meg most húzni nagyobb szintre pvp irányzatba. Esetleg ami megállná a helyet mobozni is. Azért kérdezem mert most volt egy hosszabb kihagyásom és jöttek ezek a fura frissítések hogy gyengítették a farkast stb.stb.. Mit ajánlotok?
    Szia!

Véleményem szerint továbbra is BM, sámik, ninja a sorrend, a farkas most nem tudom hol van, mert nagyon eltűntek, nekem meg nincs. Összességében nem sok változott, a farkas visszább esett. Ezek közül a sárkány sámi ami jó fejlődő lehet, persze jó cuccokkal egyikkel se lehetetlen.
    Szóval a legjobb pvp-s kasztok általában a legrosszabbul fejlődőek ill legrosszabbak pvm-ben. A magam részéről harcosokat és főleg WP-t nem ajánlom, ha pvp az elsődleges cél. Mióta mágia áttörés bent van nagyon visszaestek.
  • Csak azt szeretném kérdezni,mert bárhogy írtam keresőbe,nem láttam megfelelő választ:mint friss 91-es 25%-nál,azt kellett tapasztalnom,poti van,felfénylés van,státuszpont az nincs.Egy ismerőstől,illetve hívásban is,azt a választ kaptam,ez természetes,hogy nem kapok,mert régen 90 volt a max szint.Ezt én megértem.De már 120 a max szint,vannak 90+ felszerelések,90+ mapok,annyi lenne a kérdésem,státuszpont miért maradt 90?Esetleges választ köszönöm!

áthelyeztem. dreamy
  • Azt hiszem egy időben járt stat pont 99es szintig (ez volt a max).
    Aztán később csökkentették 90-re... kitárgyalt téma, legalábbis rémlik a fórumról, hogy olvastam már, de nem tudom hol található.
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G
  • Nekem az lenne a kérdésem, hogy Beran Setaou-hoz való bejutásnál a Sura NPC-nél mikor megjelenik a sárkány és rámegyek arra az opcióra, hogy "Meg akarom ölni a sárkányt" kiírja, hogy "mostmár be tudsz lépni" leokézom és nem történik semmi és már bent is van valaki. Mi a legjobb módszer a bejutásra? Sokszor 3-4 órát ott álldogál az ember mire bejut.. Miért nem CH-sítják ezt a bosst? Lehetetlen a bejutás hozzá...
    "Ami nem öl meg, az XP-t ad."
  • Milyen kaszttal érdemes újrakezdeni a játékot?

New

Sziasztok!

Szeretném újrakezdeni a játékot a közeljövőben, és nem tudom hogy milyen kaszttal lenne érdemes.
    Az igaz, hogy csak a WP vagy a testi tud "jól" farmolni, mert gyorsan csapják a köveket/bossokat?
    Én a szívem szerint menta lennék, de ha ez engem majd a későbbiekben hátrányba rak, akkor már inkább megérné egy drágább kk-s kasztot kezdeni? (Wp,Testi)

Előre is köszönöm a válaszokat mindenkinek :)

Összevontam.
    Yareniel

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().

• New

Szia
    relatív hogy kinek mi a kis szint van akinek 20 másoknak a 40 de aki elérte a 120at annak a 70 is kicsi ...
    elvileg minden ugyanúgy dobja , talán a mobok alszintje "(4.szint)" ami valamennyit dobhat az eventes droppon
    viszont inkább a mennyiségre menj pl a kaztamatákba ölj ahol sok szörny van majmok pókok és gyorsan vissza teremnek egy kis területen ... már ha a kérdésed

ricsi1012 wrote:

dobja a legjobban az eventet?
    az alternatív dropos , kártya, fagyira vonatkozott :D
    90 menta P áth P heves P dübi G4 test M7 kardütés :thumbsup:

youtube.com/watch?v=RSxP7DU1KOI