Pinned Kezdő kérdések (6.rész)

• Játék
  • metin2 wiki

Sziasztok!
    Szeretném kérdezni mindenkitől illetve csapat tagoktól és szerkesztőktől hogy a metin2 wiki oldalán miért nincs egy leírás az újításokról, az új cuccokról, a mappokról, és minden olyan metin2-ből, melyről németeknél és más szerveren van egy normál wiki leírása, ha nem egészen több mindent tartalmaz mint a miénk! : Morog:
    Én úgy vettem észre, hogy bekerül valami a játékba 2 év mire talán lesz egy leírás róla!
    Szeretném kérdezni még, hogy hány évig kell várni, hogy legalább egy 95-ös maphóz kapjunk egy normális leírást ami tartalmazza, hogy pl: milyen erőre van szükséged óda vagy bármi ami kicsit segít ez? = O

Összevontam.
    Yareniel

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().

• Ennek szerintem egyszerűen az az oka hogy a német csapatban (és az olaszban is - nekik kiemelkedően jó és naprakész a wikijük szerintem) vannak olyan tagok akik csak és kizárólag a wiki szerkesztésével foglalkoznak, míg nálunk például nincsen. Természetesen próbáljuk/próbálják szerkeszteni amilyen gyorsan csak lehet, de azért ez nem egyszerű. Egyébként már többször is említettük hogy bárki segíthet benne, bárki szerkesztheti a wikit, ezzel is segítve az előrehaladást.