Pinned Kezdő kérdések (6.rész)

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• DracoInThePast wrote:

Na egy kezdő kérdés: észrevettem, hogy ugyanazzal az accounttal be tudok lépni egyidőben a két szerveren. Ez sért bármiféle szabályt, esetleg bug kihasználásnak számít?
    Mivel egy fiók minden szerveren él párhuzamosan, így nem szabálytalan játszani is rajtuk akár egyidőben sem.

Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs

The post was edited 2 times, last by Tifa ().

• Sziasztok!
    Én a farmhelyek kihasználtságával kapcsolatban szeretnék kérdezni.
    Le tudná nekem írni valaki, hogy mely helyek mennyire vannak az utóbbi időben kihasználva? Mondjuk sorba téve a legtelibbtől a legüresebbig, vagy akárhogyan. :) Lv 35-től Lv 75-ig érdekelne. Az nem lényeg, sok pénz jön-e x helyről, csak jöjjön valamennyi. :)

Köszönöm!

Discordia - :ylw: - EzustRoka/Ezustjuhar

• bioszküldinél lehet valami köze az elfogadási aránynál hogy ha meg van nyitva a küldi tekercs vagy ha csak ott van a bal oldalt? mert 10 napon keresztül úgy adtam le hogy nem kattintottam rá és mindet rontotta és ma direkt kiprobáltam hogy na rányomok és ugy adom és és tádá elfogadta:D ugye megváltozott a biosz küldik elfogadási aránya vagy micsoda de akkor ezen is lett változtatva ha nem nyomok rá alig vagy nem is fogadja el vagy csak szimplán peches voltam? köszönöm
  • Sziasztok
    A régi szerveres pl:orionos karikat/cuccokat ezeken az új szervereken nem lehet elérni sehogy? Tehát itt mindenki 0ról kezd? (Lehet h hülye kérdés, de most szeretném újrakezdeni a gamet 5év után)

Áthelyeztem.
    Yareniel

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().

• A választ már meg is kaptad szerintem az előző helyen.:) Máskor az ilyen kérdéseket, amire a játékos társaid is tudnak válaszolni, kérlek ne abban a topicban tedd fel. (Játékos kérdez Team válaszol)

Dalvin wrote:

A régi felhasználói fiókok Continuum szerveren elérhetőek. A raktárban lévő tárgyak azóta eltűntek, sőt az esetleg ki nem osztott karakterek is, de ha ez nem jelent neked problémát, Continuumon minden további nélkül játszhatsz a régi fiókoddal. Discordia szerverre nincs lehetőség átvinni karaktereket vagy tárgyakat.
  • Egy Appaloosa snack rajta ragadt egyik kiskarimon. Se eladni, se eldobni nem lehet, megetetni meg nincs mivel.
    Mégis mi a túrót lehet kezdeni a snackkel Appaloosa nélkül?
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G

The post was edited 1 time, last by DracoInThePast ().

• Találtam egy csalót, map2-n autó vadászik, amint a közelébe ér egy karakter még harc közben is ch-t vált és eggyel lentebb folytatja.
    Én ezt jelentettem, de képet készíteni szabályosan nem tudtam, nincs időm elő szedni a raktárt, mert csak pillanatokra lehet látni (gondolom ez a hack lényege).
    Egy játékos mondta, hogy ez egy fizetős hack és ismeri is, nevét nem írnám le se a játékosnak, se a hack-nek.
    Én a földön hagyott mindenféle vacak vértet, fegyvert felvettem és a majmomnak adtam, több rozsdás pengét stb is felvettem, míg rá nem jöttem miért is van ott mindig annyi cucc gazdátlanul.

Kérdésem a következő:
    Származhat bármiféle bajom ebből?
    Horgász event alatt keringtek olyan pletykák, hogy a botok által el dobált halakat felvevők is bant kaptak stb, csupán ezért tartok tőle.
    Köszi a választ előre is.

Áthelyeztem.
    Yareniel
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G

The post was edited 2 times, last by Yareniel ().

• DracoInThePast wrote:

Találtam egy csalót, map2-n autó vadászik, amint a közelébe ér egy karakter még harc közben is ch-t vált és eggyel lentebb folytatja.
    Én ezt jelentettem, de képet készíteni szabályosan nem tudtam, nincs időm elő szedni a raktárt, mert csak pillanatokra lehet látni (gondolom ez a hack lényege).
    Egy játékos mondta, hogy ez egy fizetős hack és ismeri is, nevét nem írnám le se a játékosnak, se a hack-nek.
    Én a földön hagyott mindenféle vacak vértet, fegyvert felvettem és a majmomnak adtam, több rozsdás pengét stb is felvettem, míg rá nem jöttem miért is van ott mindig annyi cucc gazdátlanul.

Kérdésem a következő:
    Származhat bármiféle bajom ebből?
    Horgász event alatt keringtek olyan pletykák, hogy a botok által el dobált halakat felvevők is bant kaptak stb, csupán ezért tartok tőle.
    Köszi a választ előre is.

Áthelyeztem.
    Yareniel
    Nem kell minden pletykát elhinni, arról nem is beszélve hogy egy-két ember elég kreatív tud lenni. :) Amíg te magad szabályosan játszol addig kétlem hogy bármi problémád lehetne. Ha pedig egy gazdátlan tárgyat látsz a földön az valószínűleg azért van ott mert az illetőnek nem kell, így nyilván senkit nem zavar ha te felveszed. Ki mit talál övé...szokták mondani.
  • New

Szia!

Igazság szerint teljesen mindegy ,hogy csinálod meg. A lényeg csak annyi ,hogy jelen kell lennie a karinak egy Kaszás leölésénél (DT ben ,az eventes nem számít sajnos) bele sem kell ütni de ha biztosra akarsz menni akkor üss bele párat aztán leölheti bárki ,a küldi teljesített lesz és utána szabadon beléphetsz katakombába.
  • New

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem tapasztaltabb sorstársaim felé, hogy +8 105 fegyó és vért húzása mágikus kővel szerintetek megoldható? Van vértem és fegyóm is, viszonylag simán kiment +8ra, de ismerve a szerencsémet inkább nem kísérteném a sorsot, ha megy mágikussal. Valakinek sikeres/sikertelen tapasztalat? 1-1 db-ot már próbáltam, de ha esélytelen akkor nem erőltetném ezt a dolgot. Itt az Okey event, esetleg sikerül párat nyitni. Rá dobáljam vagy ne, ez itt a kérdés! :)
  • New

Szia, a metinbe bármi lehet, hallottam már olyan is áldás tekivel lett kihúzva a 105 fegyvert 100 sapit de nálam volt olyan is hogy egy 105 vérte 145 kovi kő ment el de volt olyan is hogy egy fegyvert 10 koviköből húztam ki de volt hogy tettem rá mágikus követ de azt mondják az okosok hogy mágikus kő az csak 90 szintű tárgyakig jó a fenne tudja ha szerencséd van az nap miért ne, próbáld meg:)
    Az autózás koronázatlan királya :)
  • New

MrK85, Szeder köszi az infót! Azért nem nagyon acélosodott az önbizalmam! 145 kovi teki v. 14 mágikus? A 40+ ról már ne is beszéljünk. ?( Még kicsit gyűjtöm a chi-t, és megpróbálom kovi tekivel, ha lesz mágikusom (a jelenlegi kártya drop-ot figyelembe véve kis eséllyel) meglátom hanyasak a cuccaim. :) Egyáltalán nem vagyok szerencsés kezű játékos, a múlt héten 6 db +8 farkas pajzsból egy se ment ki +9re, pedig élt bennem a remény hogy akár eladásra is lehet sikerül plussz egy, közbe más, amit csak úgy rádobáltam céh kovira 2db is kiment +9re (3-ból). :(