Pinned Kezdő kérdések (6.rész)

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• A leírás nem rossz. 1 ördögűző 1x használható, de annyit veszel, amennyit nem sajnálsz. Így annyi kk-t olvashatsz amennyit csak akarsz. Az általad kinkelt wiki leírásban is benne van ez.

Tojás vadászat

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"

The post was edited 2 times, last by Tifa ().

• A vezetéssel kapcsolatban lenne kérdésem.
    Ha jól tudom a közelmúltban annyiban változott ez a készség, hogy már a csoport vezetője is profitál a képességből. A kérdésem annyi lenne, hogy ha a főkarakteremnek húzom ki ezt a skillt, ugyanannyit profitálok belőle, mintha pl a buffomnak húznám ki, és a buffommal veszem csoportba a főkarit? Konkrétan arról van szó, hogy buffot nem nagyon használok, és megpróbálnám ezzel a készséggel erősíteni a főkarim.
  • XDGeza wrote:

A vezetéssel kapcsolatban lenne kérdésem.
    Ha jól tudom a közelmúltban annyiban változott ez a készség, hogy már a csoport vezetője is profitál a képességből. A kérdésem annyi lenne, hogy ha a főkarakteremnek húzom ki ezt a skillt, ugyanannyit profitálok belőle, mintha pl a buffomnak húznám ki, és a buffommal veszem csoportba a főkarit? Konkrétan arról van szó, hogy buffot nem nagyon használok, és megpróbálnám ezzel a készséggel erősíteni a főkarim.
    Erre én is tudok neked válaszolni.

Ha magadnak húzod ki a vezetést akkor tudsz adni a buffodra kk tartalmat. Viszont te csak nagyon kevés % kapod meg a kiosztott értékeknek. Viszont ha a buffodra húzod ki akkor tudsz magadra tenni elég sok tp-t támdót stb.

Tojás vadászat.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().

• A vezetés, mint a neve is utal rá, csoportot feltételez. Magadat nem kell vezetned. Éveken keresztül a vezetéssel rendelkező játékos csak kiosztani tudott másokra értéket, ő maga nem profitált közvetlenül a tanulmányai után. Ez lett megváltoztatva, és azóta a másokra osztott értékek bizonyos százalékát megkapja a csoport vezetője is.

Tojás vadászat.
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs

• A GF Live már nem szükséges a Metin2 futtatásához? Tegnap újratelepítettem a gépemet, letöltöttem újra a Metint, de a GF Live nem töltődött le. Végül is be tudok lépni, meg így egyszerűbb is a belépés, csak nem írták sehol hogy változás történt.
  • Hol érdemes újrakezdeni?

Üdv nektek, fórumozók ! :D
    Hosszú idő után kedvet kaptam ismét a Metinhez, és azt kérdezném hogy melyik szerón érdemes elkezdeni? Az újon, vagy a Continuumon? Az utóbbin annyi, hogy van cirka 250 millám, szóval azért nem indulnék a semmiről. Továbbá egy fontos kérdés, egy pvps karakter szeretnék, only pvp-re. Csak azt nem tudom hogy melyik legyen? BM sura, Íjász,villám sámán,vagy a farkas?
    Köszi a válaszokat előre is :)

Áthelyeztem.
    Yareniel

Sig by: ninnalany ^^

• Köszi a gyors választ :) és elgondolkodtadtál,annyit kérdezhetek még, hogy mikor éli aranykorát a farkas? :) már mint olyan 55 körül én tuti megállok egy darabig vele,és nem hiszem hogy fullos cuccaim lesznek, de ki tudja :D és milyen sorrendben érdemes húzni a képességeit ? Köszi a választ előre is :)

Sig by: ninnalany ^^
  • Egy újabb kérdésem lenne, amivel kapcsolatban több "választ" találtam a fórumon, de ezek mind mást mondanak. Utánanéztem wikipédián is (magyaron) de nincs információ az "átható találatról".
    A kérdésem az hogy ez a bónusz konkrétan mit jelöl? Egyik régebbi posztban azt állították hogy ez a sebzés függ az ellenség védelmétől, másikban azt hogy a támadás figyelmen kívűl hagyja a védelmet (szerintem ez logikusabb).
    Keresővel nem találtam rá választ, és ezeket a korábbi (elég régi) állításokat viszont nem cáfolta meg team-tag

Áthelyeztem.
    Yareniel

Mod.megjegyzés: Ebben a kérdésben a tapasztalt játékosok is tudnak segíteni. Amire nem csak és kizárólag a Team tagok tudnak azt ne a Játékos kérdez, Team válaszol topicba írjátok.

• Xtreme : 55lvl en nyugodtan megállhatsz . Skillek sorrendben : Biborfarkas lélek, széttépés, farkaslehelet/farkaskarmolás utolsó 2cserélheted tetszés szerint ! Sok INT ,ÜGY sok sikert ! :*

Redania : támadás figyelmen kívül hagyja a védelmet szerintem ez inkább az átható találat.
    :rolleyes:
  • Sziasztok! Így durva 3 év után ismét kedvet kaptam egy kicsit bohóckodni a játékkal, viszont semmi komolyba nem szeretnék belekezdeni, régen sem voltam egy nagy fejlődő sem pvp-s. Amit tervezek kihúzni egy map2-s karaktert metineket csapdosni amikor van egy szabad 30percem. :) A kérdésem az lenne, hogy ez mennyire működik még? Melyik szerveren lenne érdemes bele kezdeni, ahol van piac és emberek és nem is annyira zavarnának meg a kis tevékenységemben :D? Illetve gondolom erre a célre még mindig egy klasszikus testi wari a legjobb igaz? Ugyanis a farkasról az égvilágon semmit nem tudok erről lemaradtam.

Előre is köszi a válaszokat!
  • Disco most tényleg nagyon jó ilyen oldschool témára, de az egyik szempontodat keményen sértik ott.
    Mégpedig az emberek nagyon zavarnák a kis tevékenységed, ahogy fogalmaztál. Eszméletlen sok a kék a többi birodalomhoz képest és elözönlik a másik kettő map2-jét, mindenkit levernek a kőről, már 75-ös karikkal is átjárnak szórakozni. Jó a buli! :D
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G
  • Nem beszéltük ki, csupán válaszoltunk, bár ebbe tényleg könnyű belekötni hol a határ. :)

Na egy kezdő kérdés: észrevettem, hogy ugyanazzal az accounttal be tudok lépni egyidőben a két szerveren. Ez sért bármiféle szabályt, esetleg bug kihasználásnak számít?

Edit: nagyon érdekes, hogy az utánam következő kommentre már érkezett a figyelmeztetés, de a kérdésemre válasz nincs.
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G

The post was edited 1 time, last by DracoInThePast ().