Pinned Kezdő kérdések (6.rész)

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• A játék elejétöl sé - kesztyüt használok 6 éve,nálam a tárgy dropos ékszerek ugyan ugy kiütöték a kesztyűm,30 napon keresztül ütöttem tárgydropos ékszerekel+ sés kesztyü durva drop csökenésem volt ez idő alatt. Álitolag metines kesztyüvel müködnek sz ékszerek de ezt nem teszteltem ,az én tapasztalatom ez volt . Bocsánat telórol irtam
  • Egyáltalán működik a +20%? Ha felrakom őket már yang is alig alig esik. (van 2 +20% esely) ha mellérakok egy metinből kivert tolvajt akkor már annyira kicsi a drop, hogy kb csak fejlődöm, mert tárgy alig esik. (a metinköveknél ugyanaz!)

Regebben kiprobaltam 20% + 20% + SE-s kesztyű + metinköves kesztű -> eredmény az lett, hogy alig volt drop.

Másnál is hasonló?
    Hannna | Villámsámán | 100 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa P | Karcol G | Ló,Nyelvek M | Vezet G9
    Stáblista: szijartozoli - 82 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 94bm Videok
  • hát maradok akkor tolvajnál és semmi más, metinre nekem bevált, de ahogy olvasom a sima dropp elég rossz vele

EDIT: ma végre kiprobáltam 3 órást és melette még volt 7 napos is és nemtudom hogy ez szerencse-e vagy sem de első kőből lélekkő 1 jó kk és 4es visszatérés kő, de még tesztelem hogy átlagban melyikkel jobb a dropp

The post was edited 1 time, last by Solarix ().

• Én arra lennék kíváncsi, hogy a szellemkövek behelyezésének sikerességéről van adat? Minden szellemkő szinten egységes, vagy az csak a véletlen műve, hogy +4 köveket ritkábban tesz bele nekem?
    Hasonlóan érdekelne a bioszos is. 50-50, vagy más az adat?
    Ja, és a kovács kézikönyve? Annyit találtam, nagyobb az esély, mint a sárkány tekercsénél. De ez lehet 1% is, nem tudom. Valaki megsúgja? :)

áthelyeztem. dreamy
    *A jinnoi Pegazus kardsurája, CottonEyeJoe!* 8)
    *Egyenlőre meegvan lvl55en..Bioszozgat, olvasgat, farmolgat* :thumbup: Hébe-hóba lecsap egy-két boss-t* :pump: a

Csillagszóró-kard M8 | Koponya-Party M6 |FüstösAura M5
  • epp ez az..minden lutri...:) biosz,kovezes nincs rola adat nem veletlenul hiszen akkor mindenki ugy es azzal csinalna amivel tutira sikerul ertelemszeruen!
    kovacs ko huz a legjobban sarkany tekinel ha jol emelkszem 10%-al jobban de utana kell neznem mert nem vagyok teljesen biztos benne.
  • A jelenlegi végzet keréken lehet forgatni csont ékszereket? Eddig még nem volt szerencsém találkozni velük, pedig elég sok SÉ-t megjátszottam már. A másik keréken már rég kipörgettem ennyiből 3-4db-ot.

áthelyeztem. dreamy
  • Valaki elmagyarazna nekem, mi a szosz az a tabizas? Mi ez a "huzzuk el oket" dolog, meg stb.? Mar annyira erdekelne..:)
    *Egyenlőre meegvan lvl55en..Bioszozgat, olvasgat, farmolgat* :thumbup: Hébe-hóba lecsap egy-két boss-t* :pump: a

• Köszönöm, de sajnos nincs kapacitásom két témát végigolvasni, szóval a kérdés továbbra is aktuális! :)

• Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ugye 50-es szint felett negatív rangban kieshet a tárolt vagy felszerelt tárgy. A kérdés ami felötlött bennem, hogy mi van a nem kidobható és nem átadható dolgokkal? Nekem már negatív rangban esett ki újmapos exp gyűrű amit nem lehet kidobni így jutott eszembe ez. Gondolok itt például tombolán kapható Vihar tigris pecsétre. Előre köszönöm a választ.

áthelyeztem. dreamy
  • eladandvesz wrote:

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ugye 50-es szint felett negatív rangban kieshet a tárolt vagy felszerelt tárgy. A kérdés ami felötlött bennem, hogy mi van a nem kidobható és nem átadható dolgokkal? Nekem már negatív rangban esett ki újmapos exp gyűrű amit nem lehet kidobni így jutott eszembe ez. Gondolok itt például tombolán kapható Vihar tigris pecsétre. Előre köszönöm a választ.

Szia eladandvesz!

Azok a tárgyakat amelyekkel egyáltalán nem lehet kereskedni és kidobni sem, nem eshetnek ki a leltáradból. Ha megakarsz győződni róla hogy melyek ezek a tárgyaid, csak nyiss valakire egy kereskedő ablakot. Az összes ilyen tárgy szürkével lesz jelölve.
  • Sziasztok. Én arra lennék kíváncsi, hogy 70-esen hol a legérdemesebb focilabdát farmolni? SD2-re gondoltam először, mert az a legkézenfekvőbb, de hátha van valami jobb helyszín erre:) Köszi előre is.
    (Auriga) - Jinno - Lv78 - FireZealoth
    g7 aura
    Chunjo -> Jinno
  • Tűzkő mire jó? Azt tudom miből esik (Razador), de hogy mihez kell? :)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • dreamy wrote:

Tűzkő mire jó? Azt tudom miből esik (Razador), de hogy mihez kell?

A harcos meg a sura elleni ővhöz kell. A jég-tűzkő amit Nemere dob az meg a sámi, farkas és ninja elleni ővhöz kell , de ha kimész fokra és Jea -Seon-Kimre ráhúzol valamit alul megtalálod az összes kasztos övet :) Azt viszont nem tuom hogy készen dobnak e ilyeneket is Razador meg Nemere , ha dobnak is tuti nem túl gyakran.