Kezdő kérdések (6.rész)

• Kérdés
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Az átlag frissítés általában 1,5-2 óra szokott lenni, de most bugfix is van, ez lehet, picit megnyújtja az időt.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Boltolassal kapcsolatos kerdesem lenne:

Mielott munkaba indulok, altalaban nyitok egy boltot. Mire hazamegyek, kivetel Nelkul a kovetkezok egyiket tapasztalom:

- A boltoskarim offline
    - A boltoskarim ugyan online, de ha megnyitom a jatekot, csak egy nagy fekete kepernyo fogad, ami miatt kenytelen vagyok bezarni az egeszet, hogy tudjak csinalni valamit.
    - A boltoskarim online, de olyan szinten beszaggat, hogy 4-5percen at nem lehet mit csinalni vele

Nem hinnem, hogy a netemmel, gepemmel van a gond, a neveket is kikapcsoltam mar, valaki tudna nekem informaciot adni ezzel kapcsolatban?
    I shall be telling this with a sigh
    Somewhere ages and ages hence:

Two roads diverged in a wood, and I-

I took the one less traveled by..

And that has made all the difference

• egy percet sem stresszelek, es igy szoktam, csak nem tudom, ha valami nem rendeltetesszeruen mukodik, akkor azert jo lenne tudni, hogyan lehetne elerni azt, hogy ez ne igy legyen :D
    I shall be telling this with a sigh
    Somewhere ages and ages hence:

Two roads diverged in a wood, and I-

I took the one less traveled by..

And that has made all the difference

• Sziasztok. Rengeteget olvasok a forumon arról, hogy nehéz a kezdőknek a játék. Tudnátok tippet adni, hogy hol érdemes megállni egy karakterrel farmolni, hogy haladjak is? 26os testi vagyok most, ezt szeretném mainelni is, viszont tervezek vele többször is megállni farmolni. Bocsi ha rossz helyre írtam.
    Pihiz.
  • -30on bejön a horgászat , bányászat és az ákás fegyók(átlagkár pl fms, rib) használata
    -35ön ott a war ló, 2 m skill (ha másra nem teszel pontot, illetve ha 17-17 ponton lefeleded / az első öregasszony)

állj meg 35ön és húzz 40re 2-3 karit pl buffot meg ami tetszik és a ládájából forgass be egy tps vértet meg valami fegyót és maradj 35 szilizz le naponta csinálj valami antikot add el és abból vegyél aura kk-t vagy ha azt kifarmolod akkor +9 ében fülest mert az elég tartalmas dolog ... pl én így tenném ha a te cipődbe járnék :)
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • Nem tudom, hogy akik panaszkodnak, az alacsony Dropra melyik szerveren játszottak eddig... De A 30-as biológus küldetéssel ott tartok, hogy a karim már 47-es és eddig leszállítottam 2 orkfogat (összesen 3-mat kaptam eddig) mindezt Tolvajkesztyűvel És nem sírok... ENNYI

áthelyeztem. dreamy
  • Kagagi kezdesz átmenni irritálóan ....ba.

Itt kifejezetten a szili droppját sérelmezték a hozzászólok. Amúgy köszönjük, hogy tájékoztattál az orkfog gyér dropjáról, szerintem már csak a most futó téma okán sokan tisztában vagyunk vele, hogy mennyire esik. De ha személyes tapasztalatra vársz, én hónapokig ütöttem 2016-ban, mert általában 1,5 nap farm után esett egy a kis sámánomnak. (És kb. 3-ból egyet fogadott el... A mostani sámánom ennél jóval pozitívabb arányokkal "büszkélkedik".)
    Ha frissebb dropp rátákat vársz, múlt héten pl. kb. 9 szint alatt ütöttem 20 db ékkövet - kis szintű vérttel szórakozom, ezért farmolom magamnak - most 2 szint alatt esett 1 db. Többször elhangzott, hogy a dropp szint változó. De ez nem jelenti azt, hogy a metin, ami elvileg különleges dolog lenne, dropp nélkül kéne, hogy megsemmisüljön.
    A szilánkok droppjának csökkenését pedig azért is sérelmezik sokan, mert ugye nem átadható a cucc, tehát nem lehet az, hogy ha nincs csak 1-2 órád farmra, a többit megvegye.

És ha most nem problémázol, mond csak, a boss-os biosznál mit fogsz csinálni?

Amúgy Kagagi sírsz te random ... miatt pont eleget.

Jelentem az Okey event zseniális. Eddig 2 ezüst jött össze, egyszer 100k yang, egyszer exp nyílt belőle.

áthelyeztem. dreamy

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Ennek a mai karbantartásnak amugy mi értelme? nem ugy van hogy holnap költöztetik a szervergépeiket? akkor ma délelőtt r4esi,holnap reggel lehúzzák a rolót kitudja mennyi időre, és utána ismét resi lesz? nyilván nem ugy fogják ujra üzemelni a gépeiket hogy bedugják az elosztóba és jólvanazúgy. ki érti már mindezt? :D

áthelyeztem. dreamy
  • Nuttika: pont ez a lényeg... én nem panaszkodom, inkább csak tájékoztatásként írtam le. Ha kiütök 2000 kőnyilat, és közben lejár a szilánkom ideje akkor sem. Én is sámi vagyok úgyhogy tudom miről beszélsz gondosan kell válogatnod, hogy mit ütsz. Egyébként majd olyan 3-szint múlva tervezek rámenni az orkfog-ra, mivel annak semmi értelme, hogy lecsapok egy megfelelő csoportot, 10 perc alatt utána meg 5 percig gyógyítok.
    Egyébként egyik ismerősöm lepődött meg, mikor nem kapott Mu-Rang prémet.
    Mondtam neki ne lepődj meg... Nekem 11 szint kellett hozzá.

áthelyeztem. dreamy
  • Én se értem miért sírunk, hisz 2-3 nap alatt ki tudok szilizni . És mióta elkezdődött az event már lett 1 pakli kártyám. Ez pont remek , úgy hogy van sé-s tolvaj kesztyűm.

edit :
    Úgy gondoltam hogy míg az 5 cor draconis összejön belőle , és igen van hogy lejár a leltáramban és újra ki kell ütnöm azokat is, de még így is van alvás igényem és nem maradok fent 1 órával tovább azért mert kéne még 6 szilánk a fullon tele levő erdőben.

áthelyeztem. dreamy

The post was edited 1 time, last by Szeder ().