Pinned Kezdő kérdések (6.rész)

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szia Hannna!

Én szétnéztem az összes fórumon, és wikin ahol erről szó van, de semmi infót nem találtam róla, szóval szerintem próbálkozz meg azokkal a mobokkal amik a többi 61-es szintű pajzsot is dobja.
  • Sziasztok!
    Arra lettem figyelmes, hogy a tárgypiacon az X elleni erőt adó hajviseletek időkorlátosak, ellenben a sima, bónusz nélküli hajakhoz nem írja, hogy lenne időkorlát. Jól érzelmezem, hogy ezek örökösek?
    A válaszokat köszönöm! ;)
    "Együtt győzhetünk, megosztva elbukunk!"
    - Aiszóposz -
  • Mazsiiii wrote:

Sziasztok!
    Arra lettem figyelmes, hogy a tárgypiacon az X elleni erőt adó hajviseletek időkorlátosak, ellenben a sima, bónusz nélküli hajakhoz nem írja, hogy lenne időkorlát. Jól érzelmezem, hogy ezek örökösek?
    A válaszokat köszönöm!
    Igen, jól! :) A bónusz nélküli haj végleges. Bármikor "leszedheted", és "felrakhatod". A piacon is szokták árulni yangér, mivel kereskedni is lehet vele.
    A pokolból is visszatérek, ha kell!"

• Köszönöm, VeG3TTo!

Lenne egy újabb kérdésem. Tudjuk, hogy házasság két karakter között csak 15 szint különbséggel köthető. Ha már házasok, és utána válik nagyobbá a szintkülönbség (a nagyobb karakter tovább fejlődik), akkor ugye nem szakad meg a házasság? A fő- és buffkarakterem között fennáll ennek a veszélye, biztosra akarok menni. :)
    "Együtt győzhetünk, megosztva elbukunk!"
    - Aiszóposz -
  • Szia.

Nem szakad meg a házasság ha az egyik fél tovább fejlődik. 15 szint különbség csak magához a házassághoz kell. Utána már mindegy hány szint van a két karakter között.
    A valós végzetünkre csakis az út végén derülhet fény.
  • Sziasztok, a kérdésem a következő lenne, a textilöv+0 visszatörhető-e alkotóelemeire? (pl. tekivel.)

*post áthelyezve ¬ Perculia
    Hannna | Villámsámán | 100 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa P | Karcol G | Ló,Nyelvek M | Vezet P
    Stáblista: szijartozoli - 87 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok
  • Nem törhető vissza, sőt, ha jól tudom, akkor 100% a siker, hogy +1 lesz.

Nekem az lenne a kérdésem, hogy kaszás ládából lehet 75-ös vérfarkasnak való karmot nyitni?
    "Nem adom fel, tudjátok
    Láthatatlan, lapos sumákok
    Istenem, de sokan vagytok, rosszak!"

• Ha jól emlékszem valaki írta már a játékban, hogy nyitott kaszás ládából 75-ös vérfarkas fegyót. Elvileg logikus lenne.
    Megnéztem wikin, de ott nem irja. Viszont ahogy láttam, alapból nem frissült minden adat a vérfarkasra.
    De hátha jön valaki, aki okosabb. :)

Continuum, Chunjo Kaszt: Sárkány Sámi Szint: 78 4 P

• EDIT: Sajnos a kérdésedre nem tudok választ adni SGabi, Lehet nyitni 75-ös karmot a Kaszás ládájából.
    Azt azért szeretném megerősíteni, hogy a német wikipédián sincs még túl sok információ. És nálunk is folyamatosan frissül...De még messze állnak a teljestől a Vérfarkas karakterhez tartozó információk kapcsán.

The post was edited 1 time, last by Genius48 ().

• Én arra lennék kíváncsi, hogy ugye a pántok 19-20% csillog!
    A Lord pánt 19%-20% úgy csillog, mint a 26-42 +8+9 vértek, a Mester pánt csillogása 19-20% a 48-105 +8 +9 vérteknek megfelelően csillog vagy megegyezik a Lordpánt csillogásával?

*áthelyezve a kezdő kérdésekbe ¬ Perculia

Lv.95 Kard Sura 5P Lv.90 Sárkány Sámán 3P/2Gx
    Lv.75 Kard Sura 4P Lv.75 Sárkány Sámán 4P
    Lv.55 Kard Sura 3P
  • Sziasztok!

Sikerült nagy karakteremmel elérnem a 75-ös szintet, és a skillek is nagyon jól haladnak, valamint cuccok sem utolsók már. Közeljövőben tervezem a további fejlődést, és azt szeretném megkérdezni, hol lenne a legideálisabb (buff nincs)? Esetleg valaki egy térképen megtudná jelölni lélek 1-ben a gólemes termet? Előre is Köszönöm. :)
    NÉV: RASSILON
    SZERVER: ORION
    BIRODALOM: JINNO

SKILLEK: ELV. PENGE P, FÉLELEM P, ELV. VÉRTEZÉS P, ÖRVÉNY G2, UJJCSAPÁS 13
    CÉH: TimeLords

• Presa wrote:

A Lord pánt 19%-20% úgy csillog, mint a 26-42 +8+9 vértek, a Mester pánt csillogása 19-20% a 48-105 +8 +9 vérteknek megfelelően csillog vagy megegyezik a Lordpánt csillogásával?
    A két különböző pánt minden tulajdonsága megegyezik, beleértve a "csillogást" is.
  • Sárki drop

Sziasztok.

Kb. 150 sárkányt öltünk meg bornival, ebből eddig 1x dobott Megbűvölő tárgyat, erre pár perce esett megint. Map1-en vettem észre, hogy nem is 1db esett hanem 3.

Ez valami újítás vagy eddig is volt rá esély, csak minimális?

áthelyeztem, összevontam. dreamy
  • megszakítás opcionak van valami funkciója? mert rámegyek és nem csinál semmit még ha bezárom és számol vissza 10mpig és rámegyek megszakításra akkor se csinál semmit
  • Már nincs funkciója egy ideje.Ha jól emlékszem pár hónapja jött a frissítés ami után már ha felveszel 1 yangot vagy eldobsz valamit)és még rengeteg más esetben) félbeszakad a kijelentkezés.
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • valaki meg tudja mondani, hogy 2 tolvaj kiüti egymást? mert akkor csak egyiket használnám, de olvastam olyat is hogy ugye 100%-ot ne érje el mert nincs hátása, ez alatt értem azt hogy pl 1 tolvaj az 50% meg fülesbe 20 és pajzsba 20 akkor ez igy 90 szóval ez fejti ki legjobban a hatását vagy ennek sincs értelme? elég 1 kesztyű és kész? én csak 1 kesztyűt használok, de aki máshogy is próbálta már élesben is megköszönném a válaszát