Új küldetések - kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• dreamy wrote:

De egyre több emberke van már, aki már megcsinálta az összeset.
    Bizony bizony, a carapax por... Most a wubbánál állok, 200+ döglött után sem kaptam meg...
    Igen vannak olyanok akik megcsinálták már a küldiket, de ha megnézzük, hogy ezeket mikor tették be a játékba (...) és aztán
    figyelembe vesszük, hogy most már lassan 2018 van (...)

Azt hiszem egyet kell értsünk mindannyi abban, hogy ezek így ebben a formában nem élvezhetőek sajnos. Pedig az volna a céljuk.

• Hihi.

147.-ik nagyúrnál járok. Azt hittem csak én vagyok szerencsétlen, hiszen akikkel összeálltam a copfoshoz, már mind megkapták, volt aki 4-5-ből.
    Na akkor azt hittem tökönbököm magam. (Yareniel, természetesen sütőtökön, hisz event volt, nemár, ne legyen figyu.)

Szóval nagyurat hanyagolom, inkább Lord2 küldiket csinálom, szótakoztatóbb, mint heverészni az avarban. :)

Üdv. Sw
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P Fokozás P
  • Polyphemosnál járok, eddig egy percet se élveztem ezekből a küldikből . Mind egytől egyig arra sarkal, hogy na most kell abbahagyni ezt a játékot.
    1. Aki ezeket kitalálta az egy percet nem játszott a játékkal.
    2. A küldetéshez tartozó szinten a legtöbb szerintem nem minden kaszttal kivitelezhető.
    3. Csak ha folyamatosan ezt csinálod semmi mást akkor jutsz tovább.
    4. A jutalmakkal gyakorlatilag kitörölheted annyira a semmi és a használhatatlan közt van.
    5. Még az exp jutalom is a vicc kategória szóval azért sem éri meg csinálni.
    6. Nem az unalmas semmi élményt nem adó játékmenet feldobását eredményezi, hanem bosszant.

Nem tudom kik azok akik ennek ellenére végig csinálták, én egyetlen egy embert ismerek az egész játékban , de ha Dreamy azt mondja van több is akkor biztos úgy van. Gondolom a többiek azóta eret vágtak magukon és a kórházi kezelések után törölték a játékot a gépükről.