Új küldetések - kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• xD Ezeket elolvasva már semmi humorom ezekhez a küldikhez... Túl sok a boss és túl sok a "100db-os XY kiütős" küldetés... Ugye az új mapos bossokat nagyon nehéz kinyírni, egyedül meg pláne... Sőt egyedül nem is érdemes neki állni... A "kiütős" küldik meg a fagyantásból kiindulva nem kecsegtetnek sok jóval... Hát nem tudom... Már csak az a kérdés, mi lesz a küldik jutalma... Ha valóban csak 100k yang akkor köszönöm a lehetőséget, eddig is megvoltam nélkülük, ezután is megleszek. :) De ne igyunk előre a medve bőrére, majd holnap meglátjuk mi lesz.
  • Kivannak listázva a jutalmak stb... hát szánalmas kettőt kívéve

- Weaken the Giants Lv 94 Öld meg Wuba királyt random 2-9 totem kell :D
    - Reconstruction of the Fort Lv 98 Ölj Tritoni murénát, Cápa katonát, Tritoni mágust, Tritoni vadászt, Tritoni hasítót, Kappa tábornokot vagy Tritont, még nem szerzel 100db Tritonon lándzsát
    Ezek 1db sárkány tekercses kőt és 2db kovács kőt adnak!
    A Piaci árak miatt még Decrypt the Red Thief Letter ami fehér gyöngyöt, ha megölöd a Kappa tábornokot vagy Tritont

Nagyon remélem, hogy kereskedhetőek lesznek a küldetés tárgyak, mivel ezeknek többségét csak a testi harcos lesz képes megölni (A WP sem), vagy a csoportba is a sebzés miatt ő kapja, mert a bm vagy egy sámán nem nagyon fogja megölni.... :D

Elég lehetetlen küldetéseknek néznek ki!

Lv.95 Kard Sura 5P Lv.90 Sárkány Sámán 3P/2Gx
    Lv.75 Kard Sura 4P Lv.75 Sárkány Sámán 4P
    Lv.55 Kard Sura 3P
  • Presa wrote:

mert a bm vagy egy sámán nem nagyon fogja megölni....
    Jelentem, tegnap egy BM és egy Sámán kettesben megölte Polyphemos-t pedig az sem a leggyengébb Boss-ok egyike :)

Több ösztönző jutalmat vártam én mert hát 90+-os emberkéknek nem tudom minek kéne törött porcelán meg ismeretlen talizmán, szövet darab meg bölcs császár medálja....Szerintem nincs egyensúlyban a küldi/jutalom arány... de hát mindegy. Egy ideig legalább nem lesz uncsi a játék :)

Üdv: Shao

Egy kis érdekesség:
    Display Spoiler
    1.178.988.948 EXP-et lehet kapni 90 feletti küldikért összesen.

The post was edited 1 time, last by ShaoKahn ().

• Engem nem fenyeget az a veszély, hogy mostanában szembesüljek az új küldikkel, de:
    a jutalmak elképesztően gyatrák. Sajnálom a 105-ig felszenvedett karikat, de legalább, teljes kicseszés helyett megfelelő jutalom külditárgyakat kellene berakni, ha már az exp azon a szinten gyakorlatilag nulla. Alig játszom már jó ideje, nem ettől fogok ismét a székhez ragadni...
  • Ebben az egészben az nem tetszik,hogy Charon megölése feltétel... Ugyanis ezek a küldik szerintem nem folytatásai annak,nézvén a jutalmakat főleg:P

A sötét nemzetes küldik vége felé már jó pár milla exp járt,meg tényleg hasznos tárgyak is.

Erre most 50,meg 100 K yang jutalomért előtte öljem le charont??? Megtenném szívesen,csak éppen még nem tudom

Úgy terveztem,majd 94 fele megpróbálom,elvégre nem sürgős,de ha már úgyis új mapon farmolok néha,jól esett volna egy-egy küldit is felvenni,még ha a jutalmak nevetségesek is :P (kivéve a Presa által írtakat)

Azért ezek a jobb esetben 20 milla expek... Hát nem tudom... De még én is beütök 50 millát,tök egyedül, egy óra alatt... Így ez nem sok semmi ajándék.

Bár örüljünk neki,hogy van:) Még egy 105-ösnek is érdemes lehet megcsinálni azért a pár értékes tárgyért,mert az expért kevésbé.

Sárkánysámán; Szint: 91; Céh: ---
    Ordítás P; Lövés P; Segítség G6; Áldás P
    ; Talizmán P

The post was edited 2 times, last by pretorius07 ().

• Ismét úgy néz ki, megfeledkeztek a warin kívül szinte minden kasztról a küldiknél.
    Nem az üss x db akármit típusúakról beszélek, hanem a bossosokról.
    Pedig Cerberosnál már legalább volt mennyei könnycsepp, (ha működött egyáltalán) hogy a többi kasztnak is legyen sansza.
    Nem lesz ez így jó.
    Remélem a németeknek se tetszik.
    Pacifista gyújtogató :rolleyes:
  • Átváltozva, 20k+ tp, nagy ák fegyverrel, élet áldás meg társai segítségével valószínűleg ki tudja minden kaszt ütni a bossokat. Vegyél mindent a tárgy piacról, bónuszolj, költsd a pénzed, mutasd meg a karaktereddel, hogy képes vagy a kihívások legyűrésére, a gf így gondolkodik. Mondjuk valamennyire biztos működik is ha más nem külföldön, ahol nem okoz problémát az euro beleszórása a játékba.
    Fantáziadús küldetések eddig se voltak, és nem is hiszek abban, hogy lesznek. A metin2 már csak ilyen. Attól, hogy feladatba adják egy-egy boss leverését, nem lesz izgalmasabb a dolog. Legalább is számomra. Ha emelnek a szintkorláton, akkor majd belekezdek talán, ha egyáltalán lesz még rá alkalom.
  • Kissé zavarba hozott a válaszod Rans.
    Szinted szerint 105-ös vagy, és átváltozó gömböt írsz új mapra?
    Szerintem csak eltévesztetted.
    Talpon nem maradsz gyalog új mapon, minden mob fellök.
    Tehát átváltozva sem.
    Valamint átváltozás nélkül, gyalogos skilleket is max nehézkesen sütsz el.
    Pacifista gyújtogató :rolleyes:
  • Véleményem szerint 1 dolog a kérdés csak. Átadhatóak e az itemek. Ha igen minden gond letudva. Hajrá csapatjátékosok.
    Ami talán fellendíti a játékot kicsit.
    Ha nem átadhatóak akkor előbb utóbb azok lesznek szerintem.(Lásd: eszencia, vulkáni talaj, fa gyanta)
    Ezután már nincs gond a küldikkel.
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • Azért én túlzásnak érzem amit írsz Rans. Tegnap csak próba képpen ,párommal egy BM surával ketten levertük Polyphemost. A legextrább sé-snekmondtahó tárgyunk ehez a kán illetve porky volt. Semmi extra támadós krites cucc,mert ugye HF ládi is már rég volt. Nem azt mondom,hogy csak úgy hipp-hopp levertük, mert nekünk is csak a másodikra sikerült összehangolódnunk,hogy menjen, de végülis második már simán ment. Én abban bízom hogy azért ezeket csapat munkában is elfogadja, mert egyedül szerintem talán mentát kivéve én kivitelezhetetlennek tartom. Ájulás immun pajzs új mapra minden féle elleni erővel szinte kötelező. A jutalmakat feljebb lehetne ,mondjuk tekerni ,ha már Charon megért 84 milla expet 2 kovácskövet meg 1 életgyümölcsét,akkor kb.innen kéne indítani legalább a boss ölös feladatok jutalmait. 102-ön valahogy nem hoz lázba egy fehér tigrisbunda. A növényeket meg kifejezetten sajnálom odaadni az NPC-nek, inkább ő adjon nekem. 10 db-ot kapok ajándékba ,de én adjak neki 200-at a szinte semmi jutalomért? Na de nem lázongok ,végre valami új feladat, este megnézem lelkes maradok e ilyen jutalmak mellett is.:)
  • De Rans mentál harcos, P testtel őt nem lökik fel a mobok... Én a második új küldinél már feladtam. A gnoll tábornokok nem valami nagy lelkesedéssel adják a levelet. :D
    Szerver: Aquila // Birodalom: :blue: // Lvl: 100 // Kaszt: Testi // Aura: P (37 kő), Mámor: P (35 kő), Forgó: P (32 kő), Háromirányú: P (34 kő), Száguldás: P (36 kő)

Férj: sytix :D
  • A gnoll tábornok nálam is kiverte a biztosítékot.... :D Gondoltam ütök metint, az előszeretettel lep meg velük. Hát most nem.... -.- Kaptam 1 tábit belőle. De nem baj, mentem tovább, keresgéltem, a 15. után már nem számoltam, és még mindig semmi. Majd este... Vagy holnap. Mára vár a munka : /
    Masa | Draco szerver, Jinno Birodalom | KungFuPanda Céh
    Testi Harcos LvL 91 P Skillekkel
    Pár: Mawerik :love:
    Sose ítélj külsőre , hiszen a kincsesláda is belülről ragyog...!
  • Körülbelül a 400. gnoll tábornoknál járok... ütöttem külön, ütöttem boss mellett őket... semmi...
    Úgy látom bebizonyosodott, hogy igazam van... és az is, hogy nem értenek ezek a saját játékukhoz...
    Nagy várakozás... csalódott moraj.
    EXP-et , yangot és jutalomnak nevezett vackokat hamarabb szerzel tábornokozás közben barlangban mint ezekkel a küldikkel. Magyarán haszontalanok...
    Csak a történet szempontjából érdemes csinálni őket ha valaki kíváncsi rá...
    Csalódtam (megint) ez így nem élvezetes, hanem kínlódás.

ja és ezek után nem tudom mit várhatnánk a purgatóriumtól... átszínezett tűzföldes mobok egy-két új boss-al amik maximum jutalomként malacorral áldanak meg...

• pretorius07 wrote:

Azért ezek a jobb esetben 20 milla expek... Hát nem tudom... De még én is beütök 50 millát,tök egyedül, egy óra alatt... Így ez nem sok semmi ajándék.
    Így van, amennyi időt rápazarolsz a küldikre, azidő alatt sokkal több expet ütnél be fejlődéssel. Magyarul a ráfordított idő és jutalom aránya nincs összhangban. Amúgy elég nevetséges... 90-es küldi és 100k yangot, skorpió farkat, ékkövet meg fehér tigris bőrt ad jutalomnak... Azért na...

pretorius07 wrote:

Ebben az egészben az nem tetszik,hogy Charon megölése feltétel... Ugyanis ezek a küldik szerintem nem folytatásai annak,nézvén a jutalmakat főleg
    Ez meg szerintem hülyeség. Én még nem öltem le Charon-t, mégis lett egy új küldim: "Menj Lee-Chung-hoz"... Tehát nem előfeltétele. Viszont örülnék, ha ezt más is megerősítené. Köszönöm.

Megadta a Gnoll a levelet és amit kaptam gyűrűt jutalmul az elég érdekes, mert: "Növeli a tapasztalat gyűjtést 50%-kal 10órán át." Alul meg írja: "Maradék idő 1 óra"
    1 órás az a gyűrű, a wikin is az van amit Dreamy linkelt: wiki.metin2.co.uk/index.php/List_of_Quests#Level_91-98
  • Véleményem szerint a küldik nem olyan rosszak, nagyjából teljesen végigvezetnek az "új" mapokon, a bossok meg megölhetők némi csapatmunkával,mivel legtöbbjükre nem kell extrém nagy sebzés, inkább csak ők sebeznek, arra meg ott a young víz.
    Ami inkább zavar az a jutalom. Lehet hogy könnyű a küldi vagy valami, de minek küldizzek 90+on olyan jutalmakért, amik lv 40 alatti tárgyak fejlesztéséhez kellenek, kivéve a gyöngyöket, meg a kovács követ...
    Még anno mikor a lélekkő ért valamit, töltögettem fel videókat erre a rendkívül népszerű videómegosztó-portálra youtube.com/channel/UC1CZtU1iqDm3kYOCCnNhnTw
  • Bele még nem kezdtem egyikbe sem, de nekem is csak a jutalom ami szemet szúr. Az exp oké, a küldik szórakozást nyújtó dolgok, nem azon kell fejlődni...de az apró eldobásra való jutalomtárgyak kicsit kicsinyesnek tünnek. Kivéve persze a gyöngyöket. Abból lehetett volna küldi nehézségi fokától függően többet betenni, vagy a szintnek megfelelő, értéket képviselő tárgyat Mondjuk valami új ében láda szerűség, vagy más, pl tárgypiacos cucc aminek van értelme. Itt lehetett volna pótolni mondjuk a kis kariknak alanyi jogon járó ládák eredménye képpen kapható optolók és forgatók, nagyobb szintű játékosoknak (is) használható verzióját.
    De végül is ha ezeket félre tesszük, akkor lehet örülni, hogy legalább még foglalkoznak a játékkal és újításokat tesznek bele. Ezt a részét köszönném meg :)
  • miko wrote:

pretorius07 wrote:

Ebben az egészben az nem tetszik,hogy Charon megölése feltétel... Ugyanis ezek a küldik szerintem nem folytatásai annak,nézvén a jutalmakat főleg
    Ez meg szerintem hülyeség. Én még nem öltem le Charon-t, mégis lett egy új küldim: "Menj Lee-Chung-hoz"... Tehát nem előfeltétele. Viszont örülnék, ha ezt más is megerősítené. Köszönöm.

Én ezt a korábbi postok alapján írtam,nem saját tapasztalatból:)
    Mindenesetre a Lee Chung keres az ott figyelt eddig is,charon miatt... Majd kiderül :P

Sárkánysámán; Szint: 91; Céh: ---
    Ordítás P; Lövés P; Segítség G6; Áldás P
    ; Talizmán P
  • Szerintem nem figyeltek oda az új küldik berakásánál .
    Kihagyták azt , amiben Jutalmad : farkasszőr és vadak zsákmánya :lol:

Hát nem tudom, vagyis igen: tisztán látszik, hogy aki ezeket kitalálta nem játszik ezzel a valamivel , amit játékszerűségnek hívnak.
    Ezen felül kapásból 2 bugot is beletettek ráadásnak: ha felszállsz a csillámpónira, azt írja ki, hogy már lovon ülsz....
    Meg ha kilépsz, akkor nem a ch-választó van, de ezt lehet direkt újításnak szánták, amúgy így még rosszabb farmolás közben ch-t váltani :puke: