Új küldetések - kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Új küldetések - kibeszélő

A hírt itt olvashatjátok:
    Frissítés : Új küldetések ezen a héten

Mi a véleményetek erről? (jelenleg anélkül, hogy tudnánk mik lesznek).

És persze szerda után: mik a tapasztalatok? :)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Bár szintbe nem lesz egyelőre közöm hozzá, de az új küldetés jó küldetés. Ha csak 1 gazszálat kell majd összeszedni valahonnan, az is változatosabbá teszi a játékot. Reméljük a legjobbakat, hogy nem hoz magával bug-halmazt :D
  • Én izgatottan várom a küldiket, amik valószínűleg az új mapokra lesznek "szakosodva". Reménykedem benne, hogy izgalmasak lesznek és elszüttyöghet velük az ember, bár ne annyira mint a gyantás...
    Kimondottan várom :) Ja és remélem sok sok exp-et is adnak azért.

Üdv: Shao

• Sziasztok!

En is kivancsian varom, bar elobb is johetett volna. Valoszinuleg nem most fogom megcsinalni mert ha exp-t is ad, ugy se lenne rairva a karakter lapjara igy 105-osen. A masik amiben remenykedem, hogy nem olyan jellegu kuldi lesz amiert megszenved az ember, orakat ut hogy vegre meg kapja a kuldetes targyat majd elviszi az NPC-hez ami csak annyit mond ra " feleslegesen torted magad mert ezt meg azt, ezert meg azert nem tudom felhasznalni". Meg mondom az oszintet pont ezert nem csinaltam meg az elozo kuldiket a vulkani talajtol, mert amennyi idot feccoltem volna ra, boven beutottem a szintet. A karakter ugy sem kap semmi tartos dolgot amiert igazan erdemes lenne szenvedni. Akik csinaljak vagy megcsinaltak kulon gratulalok.

A tobbit szerda utan :)

Kellemes napot, es sok sikert a jatekban.
    Egyszerűen Élni és Élni hagyni
  • Örülök neki, és én is csak reménykedem benne hogy nem valami agyzsibbasztó "hiábagörcsöltél2óráteznemjöttbepróbáldholnapmertmégkell120db" küldetés sorozatot kapunk.
    A másik meg aminek örülnék az a fent említett tartós jutalmak...lehetne megint okoskodni, kinek mi lenne a jobb. Változatosabb karaktereket adna kaszton belül is :)
  • Nekem csak 1 kérdésem lenne, hogy a vadász küldik toltak 1-1 kis expet, néha picit többet is.

Na most aki 105-ös, az miért is csinálja meg? 6 küldiből össze lehet mondjuk szedni 10-15-20-25%-ot---> mondjuk ez egy dolog, be is lehetne ütni pár óra alatt

de az hogy 105 és nem fogsz tudni olvasni .........

Úgy hogy én nagyon remélem hogy nem CSAK EXP-et fog adni , hanem ad valami értelmes dolgot is......de ne "vérkövet" :crazy:

A "csak" kimaradt, de a mondat másik felében ott az "IS"

alábbi hsz kapcsán javítottam ki HSZ-em...... :whistling:

The post was edited 1 time, last by Yamucha ().

• Aki 105 az valószínűleg ugyanúgy megvár egy esetleges szint emelést,mint a 99-esek a sötét nemzetes küldiknél. Én örülök neki, ez is egy kis változatosság. Nekem még exp is jól jön ,103-on majd olvashatok a 6.skillre. Én úgy érzem ez a sötét nemzetes küldik folytatása lesz. Nem mondom hogy élveztem kiütni a 100 db gyantát,de megcsináltam akkor még a +1-es fekák is értek valamit,mert végeztem mire az új mapok bekerültek. Arra külön büszke vagyok én voltam aquilán az első sámi aki Charont is kivégezte, és megkaptam a 2 jutalom kovács követ. Mind kettővel sikeresen húztam. :sk02: Kifejezetten várom a holnap estét amikor gépközelbe jutok és megnézhetem mik is ezek az új küldetések . :sk09:
  • Én pedig nagyon remélem, hogy EXP-et fog adni, méghozzá sokat... :) Aki felment 105-re annak számolnia kellett volna azzal, hogy folyamatosan fejlesztik a játékot, és vannak újítások. Ha pedig nem tudsz olvasni, akkor miért mentél fel 105-re?! Ha pedig skillpont veszteséged van, akkor miért nem kezdtél el új karit? (Itt azért megjegyezném hogy harcosnak és ninjának alapból nincs is 6. skilljük) Szóval itt azért vannak dolgok... De nem kell parázni, majd biztos lesz még szintemelés is, ha életben akarják tartani a játékot, viszont ezek a küldik sokat segíthetnek a "kicsiknek" (mert igen, nem csak a 105-ösöké a világ :crazy: ), illetve feldobják a játékot, legalábbis egy kis időre. Én örülök neki, bármi is lesz az.
  • Határozottan várom a küldetése, de félő, hogy a napló oldalas küldi folytatása lehet.
    Ott én a fagyantánál elakadtam, nem volt egy mókás dolog 2-3 órát ütni 100+on vörösbe, ahol a gyantán kívül szinte semmi dropp nem volt. A küldikért járó jutalom, pedig a kovács kövét leszámítva nem vonzott. Nem látom arányosnak a küldetés végén járó exp-t az azzal eltötött idővel. Kis szinten egy küldivel elvoltál egy napot, adott úgy exp-t mintha "fejlődéssel" töltötted volna a napot. Vagy ott van milliós exp-t adó fuss el ide, fuss oda és kész is küldetés. A vulkáni talajos küldetés jópár estés ütlegelés volt, amivel nem volt arányban szerintem a kapott "jutalom".
    Vadász küldetés nem lenne egy rossz, tekintve az érte járó szép %-okat, sokaknak hasznos lehet.
    Bár én a biológus vagy a 92-94-es küldetés folytatásának is örülnék. Nem lenne egy rossz dolog, ha egy 105-ös karakter érhetne kicsivel többet mint egy 94-es küldik által is. Máris megérné a monoton ütlegelés egy kellemes "biológus jutalomért".

Mindentől eltekintve én a Shao féle tippnek örülnék, egy különálló küldetésnek/küldetés sorozatnak esetleg az új mapon. Szívesen ütök órákat valamit gyűjtve vagy ütlegelve, ha még esik is közbe a kék potin túl más is (90+on valljuk be barlangban és új mapon van értelmes dropp)

• Yamucha wrote:

Na most aki 105-ös, az miért is csinálja meg?

Minden tiszteletem azoké, akik már elérték ezt a szintet, de...
    Display Spoiler
    - de senki nem "hajtott", hogy annyi legyél (és ezt nem kell rosszindulatnak venni, meg semmi ilyen dolog).

Sajnos minden újításban benne van a pakliban, hogy valamelyik rétegnek nem fog megfelelni. Persze ez is majd csak a frissítés után derül ki, mert ugye semmilyen infó nincsen az új küldetésekről.

Bár egy újabb szintemelés szerintem csak álom marad (vagy ki tudja), de ha expes jutalom van ezeknél, akkor bizony érdemes nem megcsinálni, és várakozni a max szinten levőknek.

No de mindez csak találgatás :) többet majd szerdán.
    Én kíváncsian várom, bármi is legyen az :)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • 90-96ig jelenleg 36db új küldetés van... ( 96fölött még nincs infó, ll én nem találtam.... )

Az nem nyilvánvaló, hogy a küldetéseknél az 1 2 3 válaszható vagy, mindet meg kell csinálni! Arról sincs még infó mik a jutalmak!

Gyakorlatilag az egész új mappon zajlik!
    Elég sok új boss-t kell közülük megölni: Wubba király shrunk kapitány gnoll lord stb :D

Szép mese..

Lv.95 Kard Sura 5P Lv.90 Sárkány Sámán 3P/2Gx
    Lv.75 Kard Sura 4P Lv.75 Sárkány Sámán 4P
    Lv.55 Kard Sura 3P
  • Új küldetések I.

A fent említett küldetésekről csináltam egy kis összeállítást, remélem ezzel nem követtem el semmi rosszat. Nem szövegelnék tovább, nem a sanyargatás a fő célom.

No, egy kis gyors leírás, hogy nagyjából mit is fog tartalmazni a holnapi küldetés csomag. Igyekszek minél pontosabb lenni.
    Következő küldetések Lv. 90-től elérhetőek, természetesen csak akkor ha küldetésként leszámoltunk már Charonnal.
    Lv. 90
    Display Spoiler
    Lv. 90
    1."Sötét Sárkánykő szikla"
    -Menj Lee Chung-hoz
    -Menj Admiral Angmur-hoz
    -Ölj Mantikórokat amíg nem szerzel "Agyagtáblákat"
    -Menj Admiral Angmurhoz

Jutalom:
    -50.000 Yang

2. "Lee Chung Feladata"
    -Menj Lee Chunghoz
    -Menj Admiral Angmurhoz (Itt szabad szidni, oda-vissza portolgatás... 150k-150k... kell ez nekünk, mint egy falat kenyér, de aggodalomra semmi ok! Admiral Angmur ad nekünk 100k Yangot kárpótlásul...)
    -Fedezd fel a pályát, fuss el a 3 Ponthoz( elvileg véletlenszerű koordinátákat kap mindenki)
    -Menj Admiral Angmurhoz (a 100k yangodért...)

Jutalom:
    -100.000 Yang

3."Lee Chung Levele"
    -Menj Lee Chunghoz
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Ölj Gnollokat amíg nem szerzel "Lee Chung levelét"
    -Menj Admiral Angmurhoz

Jutalom:
    -6.247.460 EXP
    -137.000 Yang
    -10 Orgona

4."A Gnoll levele I."
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Ölj Gnoll Generálist (Nem biztos, hogy ez a pontos neve, a legerősebb Gnoll mobról van szó) amíg nem szerzel "Gnoll levelét"
    -Menj Admiral Angmurhoz

Jutalom:
    -10.421.700 EXP
    -148.000 Yang
    -Tapasztalat gyűrű(1h)
    -Skorpió farok

5."A gnoll levele II."
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Ölj Gnoll vezért (Nem garantálom ,hogy így is hívják, itt a bossról lenne szó) amíg nem szerzel "Gnoll Levelét"
    -Menj Admiral Angmurhoz

Jutalom:
    -15.421.700 EXP
    -100.000 Yang
    -10 Szederfa
    -Ékkődarab

6."A Mantikórok"
    -Menj Adiral Angmurhoz
    -Ölj 50 Mantikór harcost
    -Ölj 40 Mantikór karonát
    -Ölj 20 Mantikór hóhért
    -Ölj 10 Kór generálist

Jutalom:
    -12.933.700 EXP
    -170.000 Yang
    -Fehér Tigrisbőr

7."Erősítsd a sáncot! I."
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Ölj Gnollokat amíg nem szerzel 50 "Finom homokot"
    -Menj Admiral Angmurhoz

Jutalom:
    -14.425.700 EXP
    -Orkfog
    -10 Alpesi Rózsa

8."Erősítsd a sáncot! II."
    -Menj Admural angmurhoz
    -Ölj Mantikórokat amíg nem szerzel 100 "Agyagtáblát"
    -Menj Admiral AngmurhozJutalom:
    -14.922.600 EXP
    -192.000 Yang

-Tolvaj kesztyű (2 óra)

Akiknek sikerült teljesíteni a Lv. 91-et azok már bebizonyították, hogy szeretik a kihívásokat és nem elégszenek meg a szaladgálással, szimpla space nyomkodással. Miután sikerrel jártunk és kiütöttük az utolsó darab "Agyagtáblát" is és ezzel megerősítettük a "Sáncot" ideje bevetni magunk a harcban. A következő küldetések Lv. 91-től lesznek elérhetőek.
    Lv. 91
    Display Spoiler
    Lv. 91
    1."A Mantikór levele"
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Ölj Kór generálist
    -Menj Admiral Angmurhoz

Jutalom:
    -18.803.000 EXP
    -Ismeretlen Talizmán
    -10 Dok Víz

2."Martyaxwar búvóhelye"
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Öld meg Martyaxwart amíg nem szerzel "Kampós nyakláncot" (??)
    -Menj Admiral Angmurhoz

Jutalom:
    -24.873.600 EXP
    -Harmadik kéz )2 óra)
    -20 Harangvirág

3."Megfejtés"
    -Menj Yon-I-Walkerhez ( Szép piros orra van)
    -Ölj Rákfélét (Nem tudom pontosan melyik mobot kell) amíg nem szerzel "Carapax könyvet"
    -Menj vissza Yon-I-Walkerhez

Jutalom:
    -25.805.400 EXP
    -214.000 Yang
    -2 Ismeretlen gyógyszer

4."Mantikór levél megfejtése"
    -Menj Yon-I-Walkerhez
    -Ölj Homár Vezért (Neve nem biztos, Homár boss...) és Rák Királyt amíg nem szerzel 3 "Carapax port"
    -Menj Yon-I-Walkerhez

Jutalom:
    -27.874.000 EXP
    -225.000 Yang

5."Mérgezve!" (Tuti alkohol mérgezés...)
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Menj a "Szikla virágokhoz" (Sárkánykő szikla - Fok)
    -Szedd össze a "Kő virággyökereket"
    -Menj Yon-I-Walkerhez

Jutalom:
    -6.766.050 EXP
    -Skorpió Tű

Biztosan lesznek játékosok akiknek nem lesz kihívás Martyaxwar, illetve a két "öblös" király legyőzése... Aggodalomra semmi ok! Gondoltak rátok is! Ha sikeresen megmentettétek Yon-I-Walkert az alkohol mérgezéstől, valamit ha elértétek a 92-es szintet akkor a következő kihívások fognak titeket várni:
    Lv. 92
    Display Spoiler
    Lv. 92
    1."A Vörös Tolvaj levele"
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Ölj Vörös tolvaj hóhért és Fekete Generálist amíg nem szerzel "Vörös Tolvaj levelét"
    -Térj vissza Admiral Angmurhoz

Jutalom:
    -33.874.000EXP
    -200.000 Yang
    -10 Zin-víz

2."A hiányzó katona" (Nem hiányzik senkinek, csak nincs itt...)
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Menj Nepheriti öbölbe és keresd meg Bae-Yongo-t és szerezd meg(ez szebben: kérd el tőle) az 5 darab "Vörös Tolvaj levelét"
    -Menj Admiral Angmurhoz

Jutalom:
    -20.874.600 EXP
    -Átok könyv

3."Vörös Tolvaj levél reparálása" (Ismeri mindenki a biológust... kopott oldalak...)
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Menj Yon-I-Walkerhez (Még jó, hogy egymás mellett vannak, de nem szabad előre örülni...)
    -Ölj Kappát és Tritont amíg nem szerzel "Oin követ"
    -Térj vissza Yon-I-Walkerhez

Jutalom:
    -34.874.000 EXP
    -2 Fehér Gyöngy

4."Sötét Tervek" (A fenébe... rossz előérzet...)
    -Menj Admiral Angmurhoz (Ennyit a megérzésekről..)

Jutalom:
    -24.911.300 EXP
    -2 Kék Gyöngy

A játék készítők (YMIR & WEBZEN) gondoltak a nagyobbakra is. Valószínűleg nekik az eddigi küldetések meg sem kottyantak. Nos, most a nagyobbak a szerencsések közé tartoznak, őket sem hagyják ki a sok jóból, játékélmény javításból. Abban az esetben ha Admiral Angmur elmesélte nekünk a "Sötét terveket", illetve elértük a 93-as szintet, akkor nekivághatunk az igazi zúzásnak. (Vagy az öngyilkosságnak...(Hahaha))
    Lv. 93
    Display Spoiler
    Lv. 93
    1."Töltsd fel az energiád! I" (Nem árt a 10-es energia kristály...)
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Menj Yon-I-Walkerhez
    -Ölj Polyphemost (csak lazán... ) amíg nem szerzel "Titkos fényt (Polyphemos)
    -Menj vissza Yon-I-Walkerhez

Jutalom:
    -27.874.400 EXP
    -Vérvörös Gyöngy

2."Tölsd fel az energiád! II"
    -Menj Yon-I-Walkerhez
    -Ölj Wubba királyt amíg nem szerzel "Titkos fényt (Wubba király) (Szép zöld színe van)
    -Menj Yon-I-Walkerhez

Jutalom:
    -28.914.000 EXP
    -Jégdarab
    -10 Mong Víz

3."Töltsd fel az energiád! III"
    -Menj Yon-I-Walkerhez
    -Menj Octaviohoz
    -Várj egy napot a megoldásért

Jutalom:
    -17.904.600 EXP
    -30.000 Yang
    -Koncentrált olvasás
    -Szerencse medál

4."Töltsd fel az energiád! III"
    -Menj Octaviohoz
    -Szerezz 200 Gango gyökért, Tue Gombát, Alpesi rózsát
    -Menj Octaviohoz
    -Várj egy napot

Jutalom:
    -31.374.000 EXP
    -5 Áldás Tekercs
    -20 Tue Gomba

5."Töltsd fel az energiáid! III"
    -Menj Octaviohoz ő adni fog egy "Millenium esszenciát"
    -Menj Yon-I-Walkerhez

Jutalom:
    -19.920.800 EXP
    -335.000 Yang
    -Nap elixír (1.000.000 HP)
    -Bölcs császár szimbóluma

Ahogy látom Dreamy sikeresen megelőzött a linkjével, no se baj.

The post was edited 5 times, last by Harbard: Gépelési hibák javítása, külalak, fölösleges sortörések törlése, kiegészítés, rövidítés... ().

• Hali!

Na úgy látom ha eléri a karim az lv90-et felkel kötnie azt a bizonyost. Mert nem lesznek könnyűek a küldik. Mind egy azért érdekesnek ígérkezik már csak a jutalomra lennék kíváncsi. Meg kár, hogy lv85-és 90 között kihagyták a kűldiket. ;( Na mindegy reméljük oda is kitalálnak majd valamit. Aki már holnap csinálhatják azoknak soksikeri hozzájuk és hajrá. A többiének meg kitartást még elérik a szintet.

Üdv Predi!
  • Új küldetések II.

Közben a Wiki-t is kiegészítették, én sem lustálkodtam. Próbáltam szerkeszteni az előző postom, azonban meghaladta volna a maximális 10000 karaktert így hát:
    Egészen biztosan lesznek olyan fanatikusok is akik legyűrik Wubbát. Mindenki ismeri a mondást, jóból sosem elég... de a sok jó is megárt. Miután legyőztük Wubbát, és elértük a 94-es szintet, akkor újabb kihívások várnak ránk.
    Lv. 94
    Display Spoiler
    Lv. 94
    1."Leviathan gyöngyei"
    -Menj Yon-I-Walkerhez és szerezz "Leviathan gyöngyöket"
    -Használd a "Gyöngyöket" és menj Admiral Angmurhoz

Jutalom:
    -12.904.600 EXP
    -346.000 Yang
    -3 Ördögűző Tekercs

2."A Mennydörgő hegyek kihívása"
    -Menj Yon-I-Walkerhez és szerezz "Leaviathan Gyöngyöket"
    -Használd a "Gyöngyöket" és menj Admiral Angmurhoz
    -Fedezd fel "Mennydörgést" az ellenőrzési pontoknál, amelyek felvillannak a térképen
    -Menj Admiral Angmurhoz

Jutalom:
    -14.074.400 EXP
    -357.000 Yang
    -3 Törött porcelán

3."Gyengítsd a Vörös Tolvajokat"
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Ölj Vörös Főnököt (Neve nem biztos, Ő lenne az öblös baltás boss) amíg nem szerzel "Főnök fok"-ot (???)
    -Menj Admiral Angmurhoz

Jutalom:
    -16.014.000 EXP
    -Megáldó Márvány
    -3 Szövetdarab
    -20 Hwal víz

4."Gyengítsd a Küklopszokat"
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Ölj Outis Generálist, Argoszt, Polyphemost (Véletlenszerű darabot, pl. 5 Argosz, 2 Outis, 100 Polyphemos)
    -Menj vissza Admiral Angmurhoz

Jutalom:
    -24.014.000 EXP
    -379.000 Yang
    -Mágikus rézérc
    -Vezér könyv

5."Gyengítsd az Óriásokat"
    -Menj Admiral Angmurhz
    -Ölj Wubba király amíg nem szerzel "Óriások totemjét" (Ebből véletlenszerű darabszám kell, lesz akinek 2 kell, lesz akinek 10... )

Jutalom:
    -25.032.600 EXP
    -390.000 Yang
    -Mágikus Vasérc
    -2 Kovács Köve
    -5 Zen-Bab
    -10 Fehér harmat

6."A Mennydörgés hegyek felé"
    -Menj Admiral Angmurhoz (Nem is a hegyek felé kell menni.. pff)
    -Ölj Küklopszokat amíg nem szerzel "Fekete követ" és "Papír cédulát"
    -Menj Admiral Angmurhoz

Jutalom:
    -11.355.698 EXP
    -3 Megáldó márvány

7."Fekete Arany" (Eddig tetszik)
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Menj az Alkimistához
    -Szerezz "Fekete Aranyat" (Valószínűleg az alkimista fogja adni)
    -Menj Adimral Angmurhoz

Jutalom:
    -26.473.000 EXP
    -5 Ördögűző tekercs

A rengeteg halott Polyphemos és Wubba után sem unatkozunk. Miután teljesítettük a "Fekete Arany" küldetést, valamit elértük a 95-ös szintet, akkor ebben az esetben a következő szórakozási lehetőségek várnak:
    Lv. 95
    Display Spoiler
    Lv. 95
    1."Aranyláz" (Azanyját, ez már döfi)
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Ölj Kampós vezért( Nagy zöld és kampó a keze és sokáig tart leütni) amíg nem szerzel "Kampós vezér levelet" (ez úgy néz ki, mint a SÉ utalvány, egy cseppet fakóbb sárga színnel)

Jutalom:
    -27.532.400 EXP
    -302.000 Yang
    -Vérvörös Gyöngy

2."Fej kézbesítése" (No ez ritka szép cím, valószínűleg nem így fog bekerülni)
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Ölj Ogre vezért (nem boss, a legerősebb ogré) amíg nem szerzel "Bőrzsákot"

Jutalom:
    -29.032.600 EXP
    -Jégdarab

3."Állítsd le a folyamatot"
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Ölj "Nagy Ogrét" (Azt hiszem ez a kanos Ogre boss)

Jutalom:
    -33.003.900 EXP
    -Szerencse Medál
    -Koncentrált olvasás

4."Az élet átka" (Ó jó uram Jézus mondá: kardtól vész ki kardal él...)
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Ölj Lemur Mágust amíg nem szerzel "Lemúrok Tábláját"
    -Menj Admiral Angmurhoz

Jutalom:
    -30.943.600 EXP
    -335.000 Yang
    -5 Áldás Tekercs

5."A Felirat" (Ilyen már volt kisebb szinten, nem is egy... kreativitás felső foka... )
    -Ölj addig Lemúr Mágust amíg nem szerzel 2 (két) darab "Lemúrok Tábláját"
    -Menj Admiral Angmurhoz

Jutalom:
    -31.943.600 EXP
    -337.000 Yang
    -Nap elixír(1.000.000 HP)
    -Bölcs császár szimbóluma

Sajnos az én kreativitásom sem végtelen, aki tud valami bevezető szöveget az kérem küldje el nekem a ____@......com e-mail címre, vagy jelezzen privát üzenetben. Köszönöm.
    A következő küldetések akkor lesznek elérhetőek ha elolvastuk a "Feliratot" és elértük a 96-os szintet. (Kedvenc számom, nem véletlen.)
    Lv. 96
    Display Spoiler
    Lv. 96
    1."Akadályozd meg az átok hatását - Szent Föld" (Megyünk Mekkába metin köveket fogdosni)
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Ölj Óirásokat amíg nem szerzel 100 darab "Szent Földet" (darab... KÖBLITER!!)

Jutalom:
    -39.032.500 EXP
    -346.000 Yang
    -Ismeretlen talizmán

2."Akadályozd meg az átok hatását - Közepes Ogre" (No ez aztán a cím...)
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Ölj Ogrét amíg nem szerzel "Éremzsákot" és "Arany Medált"
    -Menj Admiral Anmurhoz
    -Menj Yon-I-Walkerhez (Jessz, még nem halt meg most sem az alkohol mérgezésében, de jó)
    -Menj Admiral Angmurhoz és kérd el tőle az "Arany Vadász Szalagját"

Jutalom:
    -40.732.600 EXP
    -357.000 Yang
    -Harmadik kéz (2 óra)

3."Akadályozd meg az átok hatását - Vadássz Aranyra" (Dőljön a zsé, milliárdokat a kariknak!)
    -Ölj Ogrékat amíg nem szerzel "Érmezsákot"
    -Ha van nálad "Éremzsák" akkor azt vidd Yon-I-Walkernek

Jutalom:
    -42.983.600 EXP
    -2 Ismeretlen gyógyszer

4."Akadályozd meg az átok hatását - Vágj Fa démonokat" (Hehe, szép nevet adtam neki, mi? :D)
    -Menj Admiral Anmurhoz
    -Ölj Arboretumot és Sycomoret (jogos a felháborodás, mi lesz Acobokuval? :(( )
    Jutalom:
    -44.941.100 EXP
    -379.000 Yang

Lv. 95, Lv. 96, lassan a végére érünk. Ha legyűrtük a Fa Démonokat és elértük a 97-es szintet, akkor már csak előre haladhatunk, hisz hamarosan a küldetések végére érünk.
    Lv. 97
    Display Spoiler
    Lv. 97.

1."Állítsd le a Kísértetet"
    -Menj admiral Angmurhoz
    -Öld meg Mu-Shut (Nekem még nem volt szerencsém találkozni vele)

Jutalom:
    -45.941.100 EXP
    -Skorpió tű

2."Reparáld a dokumentumot"
    -Menj Yak-Hwanhoz
    -Menj az Alkimistához és szerezz "Fosszilizálódott Földet" -Menj az Alkimistához és szerezz "Fosszilizálódott Földet" (valószínűleg ő adja)
    -Menj vissza Yak-Hwanhoz

Jutalom:
    -41.032.500 EXP
    -3 Ördögűző tekercs

3."A hátsó ajtón"
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Ölj 2 Moghu-t, 1 Carnifex-et, 1 General Albus-t és 1 Skeletos-t (Szerintem IP-s bossok)
    -Menj Admiral Angmurhoz

Jutalom:
    -47.898.600 EXP
    -214.000 Yang
    -Törött porcelán

97 után 98 következik. Az ég kék. A szám értéke maga a szám.
    Ha megölted Yah-Ki-t és elérted a 98-as szintet akkor a következő izgalmak várnak rád:
    Lv. 98
    Display Spoiler
    Lv. 98
    1."Erőd újjáépítése I"
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Ölj Rákfélét amíg nem szerzel 100 darab "Rák páncélt"
    -Menj Admiral Angmurhoz

Jutalom:
    -40.898.600 EXP
    -346.000 Yang
    -Mágikus rézérc
    -Vezér könyv

2."Erőd újjáépítése II"
    -Menj Admiral Angmurhoz
    -Ölj Tritonokat (ne bosst) amíg nem szerzel 100 "Triton Lándzsát"
    -Menj Yak-Hwanhoz

Jutalom:
    -42.648.800 EXP
    -357.000 Yang
    -Mágikus Vasérc
    -2 Kovács köve
    -5 Zen bab

3."Szükségállapot"
    -Menj Yak-Hwanhoz
    -Ölj Ogre vezért( az az erős baltás mob) és 50 Ogg generálist
    -Menj Yak-Hwanhoz

Jutalom:
    -48.584.900 EXP
    -Ékkő darab

4."Elismerés"
    -Menj Yak-Hwanhoz
    -Menj Confuciushoz, Fegyverzet kereskedőhöz, Vegyeskerekedő nőhöz és a Fegyverkereskedőhöz
    -Menj vissza Yak-Hwanhoz

Jutalom:
    -32.033.400 EXP
    -379.000 Yang
    -2 Démoni Emléktárgy
    -Tolvaj kesztyű (1 óra)

5. "Az Admirális köszönete"
    -Menj Admiral Angmurhoz

Jutalom:
    -38.739.600 EXP
    -390.000 Yang
    -Orkfog

The post was edited 4 times, last by Harbard: Gépelési hibák javítása, sortörés, külalak, kiegészítés, jutalom(94) ().