Pinned Hogyan használjuk a keresőt a javaslatokhoz (és persze minden más fórumrészhez)?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hogyan használjuk a keresőt a javaslatokhoz (és persze minden más fórumrészhez)?

Sziasztok!

Nagyon sokszor probléma, hogy ha bármilyen új témát nyittok, nem használjátok a kereső opciót, holott ezzel a saját dolgotokat könnyítenétek meg, illetve elkerülhetitek a figyelmeztetéseket a fórumon.

A fórum jobb felső sarkában találjátok a kereső mezőt.
    A legjobb eredményt akkor kapjátok, ha a fórum főoldaláról indítjátok a keresést.

Ajánlatos az "advenced search" funkciót használni a legpontosabb találatokhoz.

Ha erre a lépésre kattintotok, a következő kép tárul elétek:

Itt többféle beállítást választhattok természetesen (szerző szerint, dátum szerint, stb.), de kiemeltem nektek, hogy melyikkel érhetitek el a legjobb találatokat.
    A képen a javaslatok archívumában való keresést részleteztem, de természetesen az "élő" javaslatokban is kereshetsz.

Azt így kell beállítani:

Remélem ezzel tudtam egy picit segíteni a fórumon történő jobb tájékozódás érdekében! :)
    Természetesen bármelyik másik fórumrészen értelem szerűen használható.

Kellemes fórumozást továbbra is!
    Dreamy
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"

The post was edited 4 times, last by dreamy ().