A mai napon... (4)

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tegnap este úgy döntöttem, felmegyek kicsit farmolni 7.re.

utolsó 3 65ös droppja: test - aura - penge
    (imáádom, bár mindig ez lenne :D)

első 70es: lélekkő :thumbsup:

Persze utána semmi normális.. és naná hogy betörte már megint, ez volt a 8. G10re.

Edit: reggel esett 55ösből mentámnak kavics, végre váltott G10re :love:

The post was edited 1 time, last by Azetz ().

• Tegnap sem az én napom volt. :/
    Reggel:
    lélekkő reccs
    zelkova reccs
    gyorsi kk reccs
    dt kovi mennyei nyakas reccs
    este lélekkő reccs

Szép napot. ;)
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P Fokozás P
  • Nagy kari (lvl86): tugyit végre sikerült leadni a múlt hét végén. A 85-ös biosz elég biztatóan kezdődött: zsinórban az 5. ágat fogadta el tegnap. Kardütés váltott M8-ra.
    Villámlány (lvl70): lélekkő-olvasás kavics hiányában egy ideje áll, de a zelkovát szépen fogadja végre. Még 7...
    Buffcsi (lvl75): még régebben esett páromnak egy 38 ák-s orchidea harang bariban. Megpróbáltam felrángatni +6-ig... 10 teki után most +4-es.
    :rolleyes: De legalább a krit+4 belement elsőre.
    BM (lvl35): sötét védelem váltott M7-re és kapott egy új frizurát.
    Kicsi buff (lvl35): segítség a hétvégén M7 lett, azóta is szépen olvassa (még 3 kk M8-ig). Áldással nem igazán boldogul, de kapott egy 8 int-es vízi legyi+8-at.
    :crazy:
    Kicsi ninja (lvl35): M6 forgatag, lesi ellen tiltakozik.
  • A mai napom..
    1 lélekkövet olvastam és sikeres lett igy már G9 a test 23 kőböl :)
    Dübi kk reccs..
    zelkova reccs..

Droppal is megvoltam elégedve :)
    3 aura 4 test wp kk-k +4es kitérés kő :)
    viszonylag jó napot zártam.

• A Mai napon meglepődtem :D

Végre sikerült M2őre a Mámor kk (34 kk eddig), illetve 3kk és M7 Aura, G ig meg se állok. :D

Üdv.: Azu

The post was edited 1 time, last by Tyrion95 ().

• A mai nap felesleges volt bekapcsolni a gépet :)

70es kő dropp: vadkan tanu (18tanu mellé sokra megyek vele) 3 dübi meg egy két értekesebb kk, no persze lélekkő nem esett..
    75-80as kő egy jónéhány szétverése után se adott zelkovát + csak potit adott hiába ütöttem metines kesztyűvel..
    85-90es kő poti.. meeeg egy kèt ékszer.. se kesztyű se gyűrű se teki se köpi..
    és zárás kép: dübörgés megint csak nem sikerült..

Metin2 Igy Szeretlek <3
  • A Mai napon: nagy kari: Ékkő eddig 2 db tört ma igaz a 18/1 arány után,már meg sem lep. remélem méűg este tudok leadni... És Lélekkő se sikerült, majd este há
    tha. Így maradt G1 a csapi 3 kő után is.

Menta: Lélekkő tört itt is... igaz az első P re így nem csodálkozom.
    Drop: 4 Lélekkő esett igaz mellette semmi.
    Kovácsolás 2 run edig és egy +8 as mennyei karos valamint törtem egy ködös vértet +7 re

Mivel nem akarok duplapostolni így editelek: este mind két karin sikertelen a Lélekkő a nagy karin az ékkő sem sikerült ellenben csináltam egy +7 es méreg DT kovinál, majd egy Sámi fekát, és egy mennyei karost törtem +9 re... :chainsaw:
    Lélek, Kő, Védelem, Támadás, Láng csapás: P
    Céh: WarLords Feleség: -

Lv 65 Menta: Test, Heves, Áthatolás: P

Lehet újra lehet nem

The post was edited 1 time, last by Dandrejy ().

• Tegnap végre megtőrt az átok..

4 lélekkő esett meg egy pár +4es kő szval jó droppnak mondhatom, bár a 4 kőböl már 2őt tört G10re na sebaj legalább estt :cursing:
  • Mai napon sokszor találkoztam avval,hogy "kovács Kézikönyvel húztam".Igy úgy döntöttem,megpróbálom Lélektelen késem felhúzni +8ra.Úgy gondoltam úgyis betöri,de lám valami csoda történt,és 8as lett
    :love:
  • Mai napon elég nagy sikerem, és veszteségem is volt.

hátas eventen 4 bosst öltem, abból 2 tanusítványt adokk. EZ JÓ!

Viszont voltam olyan buta, hogy +4es warikövet 3.5m helyett 350k-ba raktam ki elírás miatt.
    Ezért nagyot is buktam!

De a 2 hátasnak nagyon örültem ^^
    Winchesteer
    "Az emberek nevetni fognak az álmaidon, aztán meg utálni fognak amikor megvalósítod őket" :love:
  • Mai napon eddig MINDEN tört.Értem ezalatt az összes lélekkövet,könyvet,sikertelen bioszokat.
    szerintem most kell abbahagyni. mindenkinek kívánok ennél szebbet,jobbat,sikeresebbet.:)
  • Mai napon megvettem az FMS-EM, 42ÁK-val +4es kövekkel, 200M , szerintem jó ár volt érte..
    Erősen fejlődök, és elv.penge kk-t is olvasta ! :)

EDIT: Vettem 10 északládát, 1. nyitásra KNUUD-volt benne, most nagyon örülök. Nagyon kis cuki állatka :love:
    A Többi pedig 1 hónapot várat magára ! :)

The post was edited 1 time, last by Dianne ().

• Mai nap 30. kőre G10 lett a Test.. 6ot tört rá -.-
    Biosz fogadva 17zelkova kell
    Esti lélekkő reccs 31 kő eddig.

Dropp: reggel joskával vörösbe ütöttünk kesztyűt exp gyürüt stb.:)
    Tűzföldön, 5lélekkő (rekord:$) 3 aura kk mob+4

A héten a legjobb napom eddig^^