A mai napon... (4)

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• A mai napon ismét tudatosult bennem, hogy ez a metin2. :)
    A tárgyak sikeres fejlesztése valahol a béka seggénél van. Bármit fejleszteni az már a csodával határos.
    Az Okey ládák tartalma meg egyszerűen nevetséges. Nem hogy játékélményt kapjunk, hanem egyszerűen kiábrándító ez az egész, amit mi játéknak nevez(t)ünk.
    Images
    • okey ládák.jpg

40.45 kB, 864×540, viewed 264 times
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • Sziasztok! :)
    Tegnapi napom a céhem újabb Rekord időt állított fel a Meley runnak!
    Gratulálok mindenkinek!!
    Hajrá BevY! :)
    Images
    • Meley2.jpg

42.67 kB, 364×238, viewed 156 times
    SuraBajnok volt...de a szelleme tovább él egy új kariban!
    Szerver: Pegasus, Név: GulHai, Kaszt: BM sura, LVL: 120, Céh:BevY
    Párom: ancsy12 :love:
    Képességek: P láng lélek (36), P sötét kő (36), P sötét támadás (36), P sötét védelem (36), P láng csapás (36), P szellemcsapás (35)
    Farm: kamehame lvl 90...KameCsajszi lvl 90....Map1Bajnok lvl 25....Az0g lvl 61
  • :))
    Dettó.
    Tegnap ismét reccsent az epic ruha, +5 > +6 siker > +7 reccs, így ismét +5 :(
    Wiziló reccs, áthatolás elhárítás reccs.
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P Fokozás P
  • A tegnapi napon beszereztem egy +5ös 48% átlag káros orchidea harangot. A kövezés szépen sikeredett, szörnykő elsőre, krit hatodjára, áttörés kő elsőre belement.
    Ám a mai nap hajnalán elkezdtem húzni komolyabban... az event alatt felgyűlt kb 90 áldás tekercsem, majd a gyűjtögetett tekercseimnek is jó része (kb 20) ráment, lett is cserébe egy szépen kövezett +6os orchidea harangom! :dash: kétszer jutottam el addig, hogy egyáltalán megpróbáljam +7re, de nem sikerült és már kifogytam a +5, +6ra szükséges vackokból is.
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G
  • A mai napon ismét GM-nek nézett egy vélhetően kezdő szintű játékos. Kezd kicsit unalmassá válni, hogy az emberek tudatlansága és informálatlansága ekkora méreteket ölt. Sajnálatosan ez a jelképes "cintányér" is visszaélési lehetőségként fog szolgálni. :(

*link törölve*

Figyelmeztetve.
    Yareniel

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().

• Úgy látszik, hogy a mai nap a metinbeli vagyonom(yang) kb. felét/harmadát elvesztettem.
    Történt ugyanis, hogy a piacos accon 5 kariból lett 4 db ugyanolyan és egy másik. Természetesen egyik se az, amelyiknél kellene lennie a yangnak.
    (Többször is beléptem, minden alkalommal a 4 iker és az egy különböző fogadott.
    Úgyhogy azt hiszem itt az ideje elfelejteni azt a karit és megbarátkozni a 4 ugyanolyannal. :( )

Update:
    természetesen mindig olyan. Úgy mai nap 3/4 12 óta ilyen. Szóval ez szerintem így is marad, talán itt az ideje befejezni a metint. Azt hiszem ma már kezdem is a leszokást róla.
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^

The post was edited 1 time, last by Üvegszilánk ().

• A mai GM- dt runon sikerült húzni egy orchidea harangot +7re, aztán céh kovács szépen fel rántotta nekem +9re (+26% ák).
    Nagyon-nagyon meg örültem neki! :D
    Kövezés borzalmas, full szilánk lett természetesen.
    A +7es 48%os még mindig többet sebez, pláne hogy az szépen kövezett is, úgyhogy fájó szívvel de megválnék tőle, ki is tettem boltba, ha valakit érdekel nyugodtan jelezze.
    Puszika!
    lv95 WP 5P / Lv86 Sárkány Sámán 4P
    Lv87 Testi 3P 1G / lv64 Sárkány Sámán 3G
    Lv77 Menta 4G / Lv80 Tőr 2P 2G
    Lv75 WP 1P 3G / lv55 Farkas 2P 1G
  • Tegnapi napon:
    Vezetés sikeres olvasással G9.
    Áthatolás elhárítás sikeres olvasással 17 pont, de nem vált nem is veszi vissza a pontot. :(
    Orchideámat sikeresen elforgattam, jelenleg hulladék. :(
    Beváltottam az évfordulós érméimet vállpántra....16%-os teknőcpáncélt kaptam.
    (Ui.: ronda és rossz kell vkinek?...)

Sw.
    BányászSámán,
  • Most akkor megtört vagy folytatódik az átok??

wiziló kk siker, ezzel G10 a vezetés
    áthatolás elhárítás kk siker (18 rontott után) ezzel váltott a skill..... :( 18-ra, nem ám M1-re.
    20. bölcsiékkő sikeresen leadva (20/4 aránnyal, végig elixirrel)
    Egy 11%-os pántot belehúztam a 18%-os királypántomba, maradt 18%. :(

Uff.
    Sw
    BányászSámán,
  • A mai napon végre sikerült elérnem a 30 as szintet és egy ribet is sikerült ütnöm :thumbsup:
    Miután meglettem 30-as megcsináltam a farm karakterem amivel 2-3 óra alatt sikerült 200k-t farmolnom :D
    A boltomba is mindent elvittek szóval ez egy nagyon pozitív és yang ügyileg gyarapodós nap volt :)
  • A mai napon sikerült a játéknak, hogy feldühítsen.
    Nem csodálkozom, ha tömegesen hagyják abba ezt a játékot. Lassan nekem is arra kanyarodik az út. :)
    Megértem én, hogy ez nem egy privát szerver, szeretem a kihívásokat is, de ami itt van, az már a másik véglet.
    A tárgyak fejlesztésének esélye valahol a béka *** jár... de nem.... jóval alatta. (Igen, tudom... trágár tartalom... de valahogy most nem érdekel az már). Több száz millió yang ( surolja a mrd-ot), és egy új 100-as sisakot nem lehet kihúzni 9-re. Áldástekercs, Harci tekercs, Sárkánytekercs, Kovács kézikönyv (mielőtt valaki megjegyezné, hogy a bent levő kovács könyvek nem érnek semmit, elárulom: nem halas ládából való kovács könyv).... volt ott minden. Eredmény: a sisak +4.
    Így szeretünk metin2. :thumbdown:

Figyelmeztetés
    trágár tartalom
    ninnalány
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"

The post was edited 2 times, last by ninnalany ().

• A mai napon sikerült 7 lélekkövet kiütnöm 90-es térképeken, továbbá sikerült húznom egy antik rubint is.

Húzni akartam a sárkánytorok harangom 8-ra, de 6-os lett. :(
    Valahol jó is, meg nem is.

DragonPvP
    ,, Áldozat nélkül nincs győzelem. '' - By Transformers.
    ,, Lassan elmerülök a feneketlen mélységű futóhomokban. Azt kívánom, bárcsak elbújhatnék egy kő alatt. Senki nem ért meg engem ebben a világban. Senki nem fogad el engem. Érzem, hogy Isten szánakozva tekint rám. "
    DragonPvP - Chunjo - Full P - DragonWP - DragonPBlade - DragonPWolf - Segicsraytam - YolOne
  • Hmm, mi abban a jó, ha 6-os lett?? xD

A minap rászántam magam 74 tekivel és 26 rézzel, fehér gyönggyel, póklábbal, 40 db ujjcsonttal, hogy lélekszilánk sapikat (+5 felett) és titán+6-ot feltekerem 9-re.
    Terv ez volt :)
    Se sisak, se pajzs, kicsit könnybe lábadt a szemem a 30.-ik tekinél mikor 6-5-4-3-2-1-0 lett a pajzs.
    Kicsit olyan (ez a játék) , mint kalapáccsal mellé ütni...

Mai napon viszont elsőre sikerült egy holdruhát legyártanom. :)))
    Mire belenövök beoptolom. (Vagy szétverem a laptopot, kétesélyes.)

Sw
    BányászSámán,