A mai napon... (4)

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nos.. Valami nagyon rossz nap volt..
    Félelem 10. Feledésre váltott át M1-re, M2-re természetesen TÖRTE a KK-t ugyan úgy mint az Elv.Vértezés is.. Viszont Penge KK Sikerült.. Most azzal a fránya küldikkel foglalkozom. Illetve tegnap sikerült beszereznem a vértemet :love:
  • Hannna wrote:

Kisbm : lo 18-as eslőre siker, elötte törte lélek, védelem
    Kiswp: g9 a penge. :) Elegge örülök, 5 törés után már jó lett. (koncival mind. én hiszek benne. :) )
    Kisninja: méregfelhő siker, kb 12 sikertelen után. Még kell 5 és vált.
    Hannha kari: villámkarom G2-re reccs. (3 bol eddig semmi)
    ***** neked ennyire ront a konci? :( lama eddig husvet utan ami el volt hasznalva olyan 80-100db de 100% ban siker
    erre csak 1 et tudok kivanni,szeb idot :D

[k]Figyelmeztetve ~ trágár tartalom, off
    Mimike
    Lvl80: P Aura(36 kő),Mámor G1,3irányú P(36 kő),Forgókard P(36 kő)

Mentám:G10 test
  • JoeBonano te sem tudsz olvasni :pillepalle: Hanna a lélekkövet is koncentrálttal olvassa arra meg nem hat.

Mai nap sikerült a könyörgés G9 re :hail: . ÉS 30 db +2 orchideából let 6 db. +6 os :sk06: .

Ha az Élet Amit Élek Tetszik Neked Gyere És Vedd El , Ha tetszik Csak Gyere És vedd El. Nics Mese Meg Kell Halnom.
  • Mai napon:
    Lesi siker
    Villám siker
    Zelkova siker
    Felhő reccs
    forgatag reccs

Segítség reccs
    Áldás reccs

Aura reccs

És a durranás: reggel a ninja fekámat(kö nélküli, 500tp-s) rádobtam a céhkovira. Szokások híve, tört!

Farm: nem volt túl jó dropp...

Ha nem mentem volna fel jobban jártam volna
    :hail: THOSE WHO DENY FREEDOM
    TO OTHERS DESERVE IS NOT
    FOR THEMSELVES. :hail:
  • WP Surcim: G10 a penge. :) Bár sokan nem hisznek benne (én igen) koncival.
    Ninja: méregfelhő siker. (5 kell és M9)
    BM: Meglett a profi ló, (segített a kis WP, 15 perc alatt megvolt.) védelem M6, támadás és lélek tört.
    Kicsi buffsámim szintet lépett, végre felhúzhatta a +9 gyongy nyakit. :)
    Hannna | Villámsámán | 102 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok
  • Hétvége eseményei:
    10 lélekkövet törtem kezelésre P-re, de végül meglett a P kúrál, így 36 kőbe fájt ez is.
    1 követ nem bírtam megállni és megpróbáltam félelemre, így most az G2.
    Céhtársnak megcsináltuk szombaton az epicjét ;) , igaz morogtam, hogy még szombaton is hajnalban kell kelni.
    5 feka +7-ből sikerült egy surafeka +9 :love:
    Mennykönny-nyakit törtem céhesen 9-re.
    És újból megpróbáltam +8-ra az orchideám (45 ÁK) és végre sikerült.
    Párom megpróbálta 9-re mágikussal, de sajna 8-as marad egy jó darabig...
  • Ma, azaz pár perc hiánn tegnap, de azért az események.
    Nagyon jó napom, és dropom volt ma. Ilyet még sosem láttam ^^.

1). Aura kk siker.
    2.) 35-sön 55ös kőből 1 azaz egy óra alatt csaptam wari kő +4-et + aura kk. (1 metinből)
    Utána védelem kő +4-et + elv. penge kk-t.
    3.) egész napos boltolás árán, de sikerült szereznem 9 millát, így van 60 misim ^^.
    4.) hátas event alatt kiütöttem 3db vadkant.

Csodás nap volt a mai ;)
    Winchesteer
    "Az emberek nevetni fognak az álmaidon, aztán meg utálni fognak amikor megvalósítod őket" :love:
  • Egy hét pihenés után Tegnap: 2 ékkő tört ma is már egy, a nagy karin vezetést nem találtam így az kimaradt.
    Menta: Semmi se esett 2 nap alatt tűzföldön. így maradt minden.
    Drop: Az nem volt... esett egy hátas, de már így is sok van.
    Kovácsolás: céhesen huztam 61-es pajzsokat csak viccből 5 db lett +7 majd törtem egy mérget +6 ra, egy orhideát és egy mérget +9 re. Majd Dt ben egy emnyei nyakast +9 re...
    Lélek, Kő, Védelem, Támadás, Láng csapás: P
    Céh: WarLords Feleség: -

Lv 65 Menta: Test, Heves, Áthatolás: P

Lehet újra lehet nem
  • Reggel nekiálltam farmolni, 3. kő lélekkő^^ kövi wari +4, majd elszortan 3 aura kk, + megint lélekkő, majd go vörös, 4 90es kő után se esett kesztyű (igaz van 3 de jo ha van)
    este Renczi barátomnak probáltam ütni kesztyűt hátha... de sajnos nem sikerült:( helyette 2 Teki egy lélekkő és köpi^^ megvagyok elégedve a droppal:)
    3. kővet beolvasta igy G2 az áthatolás, zelkova fogadva 12 kell, dübörgésre még nem volt felkészülve lelkileg xd
  • Mai napon úgy jártam, mint egy hete Dragonyoss...Úgy [gg]*******[/gg]a nagy lábujjam az asztalba, h az vmi hihetetlen... :fie:

[gg]Trágár tartalom; off. Gégéé

The post was edited 2 times, last by Gégéé ().

• Drop:
    Ütöttem egy lélekkövet a wp-vel, kb 120 (lvl70) metin után a wp-vel, 2 db +4 szörnyek köve. Kicsi farmos (52) kapott egy +4 visszatérést 55 metinből. Sok sok sok szemét mint drop. Igaz rájöttem ,hogy a sés kesztyű mellé feldobok egy +20% esély karost legalább a kk jó lesz a 70 metinből. (bm, harcos kk-k kb 2/3 arányban a maradék test, penge, félelem) Ez nekem bevált, nem állítom, hogy mindenkinek ílyen lesz a drop.

sámán barlang: hihhetetlen mennyiségű lélekszilánk (szemét mind, amennyi fér elrakom), sok virág, sok más és sok sok sok semmi amikor pl. 40 setuból esik 5 db orgona. Kb ez a jellemző ezen a héten, mi az event lesz? (ja igen lett, így érthető a drop)

Fejlesztés:
    a méreg+9 be a szörnyek köve, 1 reccs, 1 siker.

Tanulás:
    ninja: méregfelhő reccs
    wp: lélekkő reccs (ejj)
    bm: sötét támadás m6, lélek reccs, védelem reccs, lószelidítés reccs, orkfog reccs

Na ez egy átlagos nap. kb. 100-120 metinből 1 lélekkő (24 órát nézve) és az is reccs, plusz a többi, ez nem élmény. Kezd elmenni a kedvem, maradjon a törési ráta, de legalább essen több hasznos cucc, vagy fordítva. 70 es metinből a +1 es kövek garmadával, azért már durva. (persze még van mit rontani rajta mert eshet +0 is!) :ill:
    Hannna | Villámsámán | 102 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok
  • Hát a mai napon, nem tudom hogy a frissitésnek hála de nagyon fellendült a lélekkö dropp (véleményem szerint). 2 hete elég gyengén esett max 6db-ot ha kaptam. S ma eddig 12 metinböl 2 lélekkö, és a profi misszio jutalma is egy lélekkavics volt, igaz hogy az egyik be is tört igy 6 lélekkö után mindig g2-es a forgo kardom. A 3irányu kk-t azt még mindig töri, ugyhogy azzal se haladok.
  • ... elszált a laptop winchestere. Így olvasni se és egy haveron sem tudtam húzni pár szintet :|
    Egy szó a mai napra: Remek!

ui.: Telefonról fórumozok, elég kellemetlen.

Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig

„Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/
  • Mai nap...
    FERGETEGES VOLT!

Vettem 5 optos 2k tp-s csukát (34eset) 35ös farmosomra lassításos, tps, nagyon jó.
    Potom 44.9misiért. Nagyok szerint 100-150misit ér. :D jó vétel.

Utána!
    +0-ás fms-t adtam 10% ák-val egy kölyök ládáért.
    Kész rablást csináltam! Ezt már büntetni kell :DDD!
    Nagyon jó napom volt, röviden ^^
    "Az emberek nevetni fognak az álmaidon, aztán meg utálni fognak amikor megvalósítod őket" :love:
  • Nagy kari(lvl86): még 3 kk kell M10 kardütésig (koncival olvasom), és a vörös ágat is szépen fogadja (még 25 van hátra). Sikerült szereznem egy mobos isten+9-et 1500 TP-val, 10 TP-vesztéssel, 10% villámdeffel és +50 támadó értékkel.
    Villámlány (lvl70): végre P lett a villámkönyörgés tegnap este.
    :thumbup: A rangja mondjuk megsínylette a türelmetlenségem. :$
    Farmos (lvl50): kapott egy immun fekakör pajzs +4-et 20 misiért. Ez még hiányzott a menetfelszereléséből.
    :D
    Kicsi és még kisebb karik: napok óta törnek mindent. -.-

És végezetül tegnap este Párom a 2. ládából Kán-pecsétet nyitott. Ma én jövök...
    :crazy: