A mai napon... (4)

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nos, a mai napon : Shinsoo Nyelv KK siker, Chunjo nyelv kk siker, Elv.penge kk siker, Combo kk-siker :D REMÉLEM meglesz a 40 is :love:
    Edit: Elv.Vértezés SIKERES! :D

The post was edited 1 time, last by Dianne ().

• A mai napon, 35 lélekkő belovasása után, Erős Testem Tökéletes Mester lett :$
    ezenkívűl dübörgés 10nap után sikeres 1kk m4 xd
    zelkova leadva 16 kell :)

vissza jött a játék kedvem :)
  • Ma reggel életemben először lélekkövet kaptam egy szellem fás profi misszió jutalmaként. Szerencsére sikerrel olvasta a karakterem, így G6-os a leshelyem. ;)
    Itt is szeretném megköszönni a sok-sok profi missziót Nebinek - aki amúgy simán földhöz vágta volna mindet, ha nem kezdek el nyavalyogni még anno. :O
    Leshely: G7 | Kard forgatag: P | Villám csapás: G1 | Álcázás: G1
    Disruption | 55 | Elvarázsolt penge: G10 | Elvarázsolt vértezés: M9 | Félelem: G1
    Hikari are.
  • Nos, a mai napomat szerintem SIKERESNEK mondhatom el.. Nyitottam 200HF ládit. Megérte, az árát visszahozta.
    20 áldás tekercs
    60 krit
    55 átható
    20 Sárkány Tekercs
    15db Zenbab
    21 Nyelv kk
    65 Sárkány Áldás
    20DB 5.Optoló.
    12 Nyelv Gyürü.
  • Mai napom is különlegesnek mondható :D
    A droppom hihetetlen volt, kezdtem a farmolást, első kő krit+4 :D
    majd még egy pár +4es kavics, majd szinte egymásután 3 lélekkő :D
    pro missziobol egy sun-zi vezetés 5ös xd
    cserébe.. dübi zelkova reccs .i.
  • Ma a 3 kavicsot is elrontottuk G9. re a sámánnal, de már meg szoktam h. G9 re nehezen olvassa a köveket :pillepalle: .

Ha az Élet Amit Élek Tetszik Neked Gyere És Vedd El , Ha tetszik Csak Gyere És vedd El. Nics Mese Meg Kell Halnom.
  • Mai napon 5. lélekkövet rontotta P-re...Igy maradt G10 a forgóm.
    Valamint kifogytam a lélekkő tartalékomból...Volt 5db lélekkövem rakiban, amit vészhelyzetre raktam félre...Hát nem lett megoldva a dolog.
  • Nos, mai napon Lélek lemit 1.5k TPvel a DT kovács urunk felvitte.
    Viszont tegnap Elv.Penge RECCS, Elv.Vértezés RECCS.. 52 beütve :D Szóval most jó minden :) Bár, még 1-2 cucc nincs beszerezve, de az ügyön vagyok!
    DT KOVÁCS :love:
  • Már megint nem sikerült a lélekkő, így a kezelés skill sem lesz meg 30 lélekkő alatt :(
    Mostanában nincs nagyon időm játszani, így tanulgatni járok csak fel a kisebb karikkal, hát az sem túl sikeres mostanában:-(
  • Kisbm : lo 18-as eslőre siker, elötte törte lélek, védelem
    Kiswp: g9 a penge. :) Elegge örülök, 5 törés után már jó lett. (koncival mind. én hiszek benne. :) )
    Kisninja: méregfelhő siker, kb 12 sikertelen után. Még kell 5 és vált.
    Hannha kari: villámkarom G2-re reccs. (3 bol eddig semmi)
    Hannna | Villámsámán | 102 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok
  • Nos, tegnap is , illetve ma is Sikeresen olvasta az ELV.PENGE -kk-t. És már M4 :love:
    Szert tettem egy jó karosra is szerencsére, és mondhatni olcsón.
    Remélem Félelem Sikerül a feledés.. eddig 6 nem sikert :(
  • Annyira örültem, hogy elértem a 86-ot a kicsi karakteremmel, hogy azonnal kiteleportáltam barlangból és most tudatosult bennem, hogy a könyv olvasásához EXP is szükséges, most ott állok 3 G-vel és 2 M-mel, de most már csak leadom a tugyit mielőtt tovább fejlődnék. :rolleyes:
    "Nem adom fel, tudjátok
    Láthatatlan, lapos sumákok
    Istenem, de sokan vagytok, rosszak!"

• Tegnap: Zelkova siker (még 14 kell), lélekkő reccs, és +2-ről +4-ig 8-ból kettő orchideát húzott városi kovi, többit vigyorogva benyelte. :(
    Dt kovi pedig egy sapit tört, de legalább 7.-en esett egy penge kk

Ma reggel: gyorsi kk nem olvasódott, még mindig 1 kk az M7-ig
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P Fokozás P
  • Bukta megint a lélekkővet, plusszban este sikerült a harangom is visszatörni :(
    Piac katasztrófális, nem visznek szinte semmit ;(
    Háát inkább katasztrofális, mert az írja a nagy nehezen megtalált helyesírási szótár :D

The post was edited 2 times, last by Kanga ().

• Ma semmi se sikerült:
    Zelkova reccs
    Lesi reccs
    forgatag reccs
    felhő reccs
    villám reccs

áldás reccs
    segítség reccs

szóval, ma érdemes volt felmenni..

Hozzáteszem, hogy a kis farmon m1-m2-re se sikerült az aura..
    :hail: THOSE WHO DENY FREEDOM
    TO OTHERS DESERVE IS NOT
    FOR THEMSELVES. :hail:

The post was edited 1 time, last by Unknown ().