Pinned Játékos kérdez Team válaszol!

• Szamurai wrote:

Egy moderátor ilyen hangnemet meg mer magának engedni?
    Ne haragudj, de ebben semmiféle gusztustalan, alantas, állatias és tűrhetetlen nincs...
    Miért is lenne az? Azért mert jelezte, hogy rengetegszer feltették már ezt a kérdést? Jól tette, számtalan témában jelezzük, hogy volt már szó arról , amiről valaki már nyitott témát. (Igaz, még beleírhatta volna, hogy: És javaslom, hogy mielőtt témát nyitsz, használd a keresőt" - bár gondolom, az már a te szemszögedből halálos bűn lett volna....)

Ezek a mondva csinált ellenségeskedések feleslegesek ezen a fórumon. Megkérlek mellőzd az ilyen megnyilvánulásokat.
    Köszi
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Azért, mert valaki kérdezett valamit normális ember módjára és kapott egy pökhendi választ rá. Ráadásul meg sincs válaszolva a kérdés amit feltett. Egyetlen egy hivatalos válasz nem, érkezett rá. Csak oda lett mondva, hogy ezt már elmondták és ki lett tárgyalva, válasz nélkül aztán le lett zárva. Ennyire segítőkész a magyar community? Ez igen.

"Ezek a mondva csinált ellenségeskedések feleslegesek ezen a fórumon. Megkérlek mellőzd az ilyen megnyilvánulásokat.
    Köszi"

Nem mondva csinált, ott van fehéren feketén amit én írtam és az is amire fel írtam azt amit. Engem te most meghazudtolsz, hogy mondva csinált. Értem.
    Ezeket a túlkapásokat ellenőrzik-e vagy a kéz kezet mos elven megy itt a tisztogatás? Amire az évek során többen felhívták a kedves community figyelmét és többen fel voltak háborodva emiatt az évek során.

Sőt tovább is megyek. A yt-n volt fent egy videó ami enyhén kiverte nálam és jó néhány barátomnál a biztosítékot. Amikor a fent említett moderátor és a kedves barátja aki szintén moderátor a játékosokról alkot véleményt hangfelvétel ment a metines videó alatt.
    Ha megtalálom még belinkelem nektek kíváncsi vagyok ahhoz mit szól a kedves community, hogy milyen hangnemben és módon beszéltek játékosokról. Azt már most megmondom nyomdamintát nem tűrő stílusban nyilatkoztak fórumosokról és játékosokról. Hogy bizonyos játékosokat a sárga földig lehordtak. Keressetek rá nyugodtan.

Ilyet én még nem láttam közel 10 éves pályafutásom alatt 2 moderátor ezt megengedje magának.

Te meg engedd meg nekem, hogy amennyiben az én vagy valamelyik társam felé sértőn odalökött szöveget, had kérjem már ki magamnak. Ahogy te te válaszod is sértő. Köszi ja köszi aha és köszi. Ezt tudod hol? A haveroknak azoknak lehet ebben a stílusban írni, hogy "ja köszi".
    Köszi

Aztán moderátor sértő reakcióját másik like-olgatja ez igen.
    єїэ:|Figyelmeztetés! Dreamy|:єїэ
  • Ez nem kibeszélő téma, a választ egy felhasználó megadta, a moderátor pedig zárta a témát.
    Tehát amit ismételten leírtál, valótlan.

Mégegyszer megkérlek az ilyen jellegű megnyilvánulásokat mellőzd.
    Köszi
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Most ezt úgy írom, mint aki köztudottan ki nem állhatja a teamet és előszeretettel kekeckedik is velük, ha úgy érzi kell: szerintem ez egy teljesen korrekt válasz volt. Nem tudom miért kell a kákán is csomót keresni.

Szerk.: Hopp, nem néztem melyik thread-be van ez, szóval ha warn járt érte, így jártam. :D

Szerk.: Tudom, hogy ettől járhat még a warn, de lenne egy kérdésem: ti döntitek el, hogy milyen terepen rendeződik a birodalmi war? Illetve minden csoportnak egyforma terep van egy rendezvényen? Hányféle terep van?

6 éves ava + sig, de a lustaság mindig előhozza :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)

The post was edited 1 time, last by Nuttika ().

• New

LAdyAnn1 wrote:

Azt szeretném megkérdezni, hogy javítva lesz-e valamikor a hogy a tombolából kapott tárgyak összerakhatók legyenek.Gondolok itt az ércekre a fejlesztési tárgyakra stb.
    Sziasztok!

Ez a kérdés engem is felettébb érdekelne, illetve, ha esetleg kaphatnánk választ, hogy tervbe van-é véve a helyesbítése.
    Esetleg ez nem hiba, mert így tervezték.
    Avagy nem a tím hatásköre megválaszolni, és ne feszegessem a témát.
    Vagy ha mégis hiba akkor kéretik a hibajelentésekhez áthelyezni. Köszönet.

Bár tegnap egy rutinos öreg róka Aranyót körbeszórta vagy két leltárnyi érccel, ami nem egyberakható, és ezáltal nem is kohózható, mert az alkesz nem ismeri fel 100 db-nak.

Köszi!

Sw

Editke: Ejha! Le a kalappal! Ezt nevezem gyors válasznak! :) Köszi!
    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P

The post was edited 1 time, last by Swann ().

• New

Sziasztok

A rendezvény ideje alatt igyekeztünk összegyűjteni minden olyan tombolás tárgy nevét, melyek nem rakhatóak össze a játékban egyéb módon megszerezhető ugyanolyan tárgyakkal. Köszönjük a visszajelzéseiteket róluk, sokat segítettetek vele :)
    Természetesen továbbítva lett az illetékesek felé, akik kérték is ezt a listát, ebből arra következtetek, dolgoznak a hiba javításán.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
  • New

Engem az érdekelne hogy a team jelezte e a GF-nek hogy szükség lenne kölyök dobozokra a tárgypiacon? Mert sokaknak lejárt már a porky/kán pet ami nagy baj mert közeleg a birodalmi war is meg már rég volt bent a tárgypiacon kölyök doboz. Jó lenne ha jelezné a team a GF felé hogy szükség lenne kölyök dobozokra a tárgypiacon.
  • New

A tárgy piac kínálata, és annak időzítése kiemelt része a GF üzletpolitikájának, és nem feledékenység befolyásolja. Meg fog jelenni a kínálatban ha az ideje elérkezik. (Tudom, hogy szerintetek már most el van érkezve, de a jelek szerint a GF illetékesei ezt másképp gondolják)
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs