Pinned Játékos kérdez Team válaszol!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• kismetines wrote:

A kérdésem: Tényleg megnézitek a Conversationss-ban tulajdonképpen két ember PRIVÁT, MAGÁN beszélgetését és cenzúrázzátok???????
    A privát beszélgetéseiteket senki nem látja... te egy nyilvános falra írtál, amit mindenki lát és nem a conversation menüt használtad.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Miért nem lehet pár nappal hamarabb kirakni hogy holnap biri war lesz?
    Nagyon örülök hogy végre 3 hónap elteltével megint lesz de nem mindenki nézi mindennap a fórumot és ha nézi is mivan ha már más programot tervezett akkorra? Emlékszem legutóbb is pont emiatt voltunk kevesen. Jó lenne ha máskor 2-3 nappal elötte kirakná a hírt a kedves team mert azért fel is kell készűlni biri war elött főleg azoknak akiknek van mind a négy szintre karakterük!
    Régebben olyan jó volt amikor még volt event naptár akkor egy hónapra előre lehetett tudni hogy mikor milyen rendezvények lesznek! Ez miért nem oldható meg jelenleg? Sokkal játékos barátabb mint hogy egy nappal elötte tudjuk meg... És lehetne gyakrabban is mondjuk havonta vagy max két havonta mert szerintem lenne is rá nagy igény... És ezeket a sorokat nem azért írtam le mert önző vagyok meg csak magamra gondolok pont hogy ellenkezőleg mert gondolok azokra a játékosokra akik nem tudnak annyi időt szánni a metinre vagy a fórumra és emiatt több ismerősöm is lemaradt a legutóbbi biri warrol... Szóval ennyi a probléma hogy nagyon ritkán van és hogy sok játékos lemarad róla mert későn szereznek róla tudomást!
    És ezt az összes warozni szerető játékos nevében írtam le!
  • Kérdésem a következő lenne.Sokan vannak akik a pvp és tömegharc hívei. Megoldható lenne, hogy tét nélküli vagy alacsony tétes Birodalmi harcokat a jelenlegi 3-4 hónapnál sűrűbben is rendezzen a csapat?
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • Havonta is rendezhetünk birodalmi harcot. A problémát vele az jelenti, hogy jelentős számú team tagra van szükség a normális lebonyolításhoz (mint a GM runnál is), ezért nem szervezünk gyakrabban. Ha van rá igény, megpróbáljuk gyakoribbá tenni.
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Amiran wrote:

Vagy most már direkt nincs kiírva így sokak akik tegnap töltöttek elestek a SÉ-től amit kaptak volna az akcióba?
    Kedves Amiran!
    Valóban, itt nem volt kiírás, de... egy picit én ezt kukacoskodásnak érzem.
    Semmi szándékosság nem volt abban, hogy nem került ki a hír.

Az ilyen jellegű kiírások általában az esti órákban jelennek meg. Így az általad említett "sokak" mégsem biztos, hogy ez miatt csúsztak le, ha lecsúsztak a boldog óráról, hisz aki délután 2-kor tölt, és este kikerül a kiírás, annak sem jobb a helyzete szerintem.
    Másrészről érdemes néha egyéb országok fórumaira is egy kitekintést tenni esténként, bár azt is megjegyezném, hogy nem mindig nemzetközik az akciók.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Lacrimosa wrote:

Gondolom, hogy nem csak engem érdekel az, hogy a csoportos Meley runok (ami a 17.5 verzió előtt volt) után járó gaya mikor kerül kiosztásra?
    A lista eltűnt, de az utolsó körökért nem kaptuk meg a jutalmat.
    Október 30-a óta nem változott semmi, és engem még mindig érdekelne ez a dolog.
    Valóban van olyan, aki megkapta, de olyan is van, aki nem. Mi szerint volt/van az osztás?
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • dreamy wrote:

Amiran wrote:

Vagy most már direkt nincs kiírva így sokak akik tegnap töltöttek elestek a SÉ-től amit kaptak volna az akcióba?
    Kedves Amiran!Valóban, itt nem volt kiírás, de... egy picit én ezt kukacoskodásnak érzem.
    Semmi szándékosság nem volt abban, hogy nem került ki a hír.

Az ilyen jellegű kiírások általában az esti órákban jelennek meg. Így az általad említett "sokak" mégsem biztos, hogy ez miatt csúsztak le, ha lecsúsztak a boldog óráról, hisz aki délután 2-kor tölt, és este kikerül a kiírás, annak sem jobb a helyzete szerintem.
    Másrészről érdemes néha egyéb országok fórumaira is egy kitekintést tenni esténként, bár azt is megjegyezném, hogy nem mindig nemzetközik az akciók.

Tegnap este 9 után töltöttem a kiskarimra a szokásos kesztyű stb csomagért, ha tudom valószínű éjfélkor töltöm fel. Így nem kukacoskodás számomra.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • A Boldog Óra kiírás valóban elmaradt. Az én hibám, biztosan lesz még ilyen, előre is elnézést érte, és a mostaniért is. Éjfélig még van idő, hajrá!
    Azonban erre a közleményre nekünk sem sok időt szoktak adni, ez amolyan hirtelen felindulásból elkövetett dolog általában. Tervezni sem igazán lehet vele.

• A teamnek miért olyan *** nehéz beismerni, hogy hibásan döntöttek?
    Miért van az, hogy ha adnak 48 órás időlimitet, 24 óra után blokkolnak mindent, utána megvádolnak azzal, hogy trágár tartalmat küldték nekik privátban, majd mikor írod, hogy nem történt ilyen és rájönnek, hogy valóban, hallgatnak, mint széklet a fűben?!
    Persze a blokkolás marad, bocsánatot kérni meg luxus. És még a ti mondjátok, hogy mi vagyunk a rosszak...
    Ja és persze miért luxus egy normális kérdésre VÁLASZT ADNI? Dísznek van a jegyrendszer?

*trágár tartalom, szabályzat megszegése - Figyelmeztetve ~ Perculia

6 éves ava + sig, de a lustaság mindig előhozza :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Azt szeretném megkérdezni, hogy jelenleg ki az a fórum csapatból aki a többiek esetleges önkényeskedő, diszkiriminatív munkáját ellenőrzi , illetve felül is bírálhatja? Egyre gyakrabban van olyan érzésem , hogy egyes fórum moderátorok személyes játékon belüli sérelmeiket itt torolják meg és mindenféle mondva csinált indokokkal tiltogatnak. Azért régebben Mimike idejében még ezek a túlkapások voltak kezelve. Értem én, hogy véditek a mundér becsületét, de azért azt is el kéne ismerni ha éppen nem a fórum csapat tagjának van igaza. Ő is emberből van érthető, ha időnként más mércével mér , csak elfogadhatatlan.
  • A moderátorok munkáját Dreamy mint Smod, illetve Perculia mint Board Admin ellenörzik. Amennyiben úgy érzed valamelyik moderátor helytelenül járt el, kérlek vedd fel a kapcsolatot a feletteseinkel jegyrendszeren keresztül.

"Nézz csak fel, az ég magas.
    Bár azt mondják, hogy nem igaz.
    Ott jártak ők, a repülők."