Pinned Játékos kérdez Team válaszol!

• Kérdés
  • Csapat

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ha megveszed a nyalókát, kiírja, hogy mennyi idő múlva veheted azt a típust mégegyszer. Jelen esetben ez azt hiszem 7 nap múlva van.
    De vásárláskor kiírta :)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Ez megint félre tájékoztatás vagy mi, hogy nálunk a sé akció okt. 31 14:00 és nov. 1. 14:00 közöttre van kiírva, míg benn a játékban még benn van a dolog éjfélig? Megnéztem a német fórumon, ott is nov. 1. 23:59-ig van kiírva.

Illetve nagyon jó, hogy a Lacertás események kinn vannak (10-éig?), csak szerintem Contin kicsit többen játszanak.

Zavart érzek a (kommunikációs) erőben.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Köszönöm szépen a rangokkal kapcsolatos választ egyik jobban tetszik mint a másik. :)

Ebből adódóan hány pontot kell elérni hozzájuk ?
    Illetve ha ezt a hozzászólásom áthelyeznéd oda ahol ez le van írva (mivel én nem találtam meg ezt pontosan) nagyon szívesen végig olvasnám és nem zavarnám tovább ezt a topikot az ehhez hasonló kérdéseimmel.

Köszönöm :thx:

Üdv!

Azt a zseniális funkciót ami üzemel ingame nem lehetne adoptálni a fórumra is név szerint a Blokkolást ?
    Itt is látom hogy van de továbbra is látom a leblokkolt játékosok posztjait... értem h utána nem tudnak rám írni de eddig se írtak rám és nem is az zavart :)

Nagyon hasznos lenne és gondolom nem egy játékos társam örülne neki ha xy hozzászólásaitól megkímélné az idegrendszerét.

Köszönöm Máté

Összevontam. Gégéé
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:

The post was edited 1 time, last by Gégéé ().

• Tudom, hogy hülye kérdés, de szerintem érdemes feltenni: ok, hogy dec. 5-én 0:30-tól nincs szerver és igyekeznek üzembe helyezni. De ugye ez idő alatt lezavarják a szokásos "karbantartást" - ami tudjuk, hogy csak egy ki-bekapcsolás - és nem szándékoznak másodszorra is lelőni a szervert?
    Illetve reménykedhetünk abból, hogy esetleg új szervergépet kap a magyar szerver?
    Vagy ez csak azt takarja, hogy egyik helyről a másikra átviszik az őskövület szervergépet? (Tehát új szerverparkba költöznek gépcsere nélkül...)

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Nekem is lenne egy "hülye" kérdésem:

Az előzményekről annyit, hogy a karácsony közeledtével elég elfoglalt vagyok, mind magánélet/munka szempontjából. Amikor írtam a beosztásomat, a keddre böktem, hogy na, ez lesz az a nap, amikor otthon maradok, és kikapcsolódás szempontjából játszhatok. :)

Viszont, ha az előttem kérdező emberke nem kérdez rá egy amúgy triviális kérdésre, amelyre nem várt választ kaptunk, elgondolkoztam.

Szóval az nem lett megosztva, hogy AMÚGY a heti rendszeres karbantartásra előbb kerül sor. Majdnem füstbe mentek a terveim. :D

Szóval ezután a mozzanat után megkérdezném, ezt miért nem lehetett az orrunkra kötni?

Komolyan szeretnétek, hogy minden szavatokra rákérdezzek? Spammeljem tele a fórumot? Lenne okom rá, ezután álljon elém az, aki rámcáfol.:)

Szegény Dreamy, eddig sem szeretett, mostantól aztán lehet, hogy mégis sokszor kell felém fordítania a tekintetét. :D

Bocs haver!

Fenyegetésnek nincs helye ezen a fórumon. Figyelmeztetve! Dreamy
    I shall be telling this with a sigh
    Somewhere ages and ages hence:

Two roads diverged in a wood, and I-

I took the one less traveled by..

And that has made all the difference

• Lensver wrote:

ezt miért nem lehetett az orrunkra kötni?
    lehet, sőt, csak egy kis türelem kellett volna...

Miren wrote:

Kedves Játékosok!

A heti karbantartást egy nappal előbbre, keddre tették át.
    Tehát a következő heti karbantartás December 4-én kedden 10:00 órakor fog történni.

A Metin2 Csapat

Mod megjegyzés: a téma újra zárva, mert nem arra használjátok, amiért létrehozták.
    Dreamy
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"