Pinned Játékos kérdez Team válaszol!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• A karácsonyi rendezvényhez egyik napon volt szuper metinkő dobás. Ma néztem mikor is lesz, de már nincs a felsorolásban. Miért lett kivéve? :o vagy csak én nem találom?
    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 106
    Férjem és társam DERDEVILS egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup:
  • Sziasztok Kedves Metin2 Team!

Nem tudom jó helyre irok-e de lenne 1 kérdésem!Méghozzá a következőre lennék kíváncsi : Mikor lesz újra elérhető a céh bank , vagy van-e valami előrelátható időpont amikorra elméletileg rendbe hozzák?
    Segítségeteket és válaszotokat előre is köszönöm :)
    Üdv Kedves Metin2 Team
  • KarmaSamurai wrote:

Sziasztok, kérhetnék egy érvénybe lévő játékszabályzatot? Ami a legfrissebb verzió jelenleg. Előre is köszi!
    Az összes szabályzatot megtalálod a Szabályzatok részben.
    Játékra vonatkozók linkjei:
    Közösségi Útmutató
    agbserver.gameforge.com/huHU-Switch-Metin2.html
    [Játék] Információ a figyelmeztetési rendszerről
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • xThotx wrote:

Sziasztok Kedves Metin2 Team!

Nem tudom jó helyre irok-e de lenne 1 kérdésem!Méghozzá a következőre lennék kíváncsi : Mikor lesz újra elérhető a céh bank , vagy van-e valami előrelátható időpont amikorra elméletileg rendbe hozzák?
    Segítségeteket és válaszotokat előre is köszönöm :)
    Üdv Kedves Metin2 Team
    Erről sajnos jelen pillanatban nincs információnk. Ki fogjuk hirdetni amikor újra aktiválásra kerül.
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Nagyon jó, hogy van ez az új CoMa, aki nagyon jó, hogy tájékoztat minket, de ha tőlünk elvárják, hogy magyarul írjunk, ha nem akkor fordítás is legyen, legyen oly szíves és ő is tegyen be magyar fordítást! Ez nagy kérés?

Display Spoiler
    Igen, ez most részben kukacoskodás, mivel én értem, mit írt, viszont sokan nem. Viszont ti magatok vettétek bele a szabályzatba, hogy a fórum nyelve magyar.

Szerk.: Perculia ugye nem akarsz kiprovokálni egy figyelmeztethető hsz-t tőlem? Tudod jól az álláspontomat arról, hogy a team tagok nem tartják be a szabályzatot, csak elvárják, hogy a userek betartsák.
    Display Spoiler
    Többek között még mindig sérelmezem, hogy a team tag által adott 48 órás időlimitet saját maga nem tartotta be és 24 óra után fogta és intézkedett...
    Ahogy nem tudom mennyire korrekt további

Szerk.2: Édes istenem, amikor fényezik egymást, hogy jómegaszonták, hogy amit szabad Jupiternek...

6 éves ava + sig, de a lustaság mindig előhozza :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:

The post was edited 2 times, last by Nuttika ().

• Januári eventeknél a "Fejlődj GM-mel" mégis mit takar? Ott fog állni mellettem Zaltimo, miközben szintelek? Vagy mi?

Display Spoiler
    Könyörgöm, legalább a szülinapomon hanyagoljatok már :D

És a Birodalmi harc hogyhogy hétköznapra esik? Illetve felteszem a kérdést, az előző biri war exp jutalma ki lett már osztva?

Szerk.: Nem furcsaság, csak szerettem volna tudni. Azt hittem a GM-es valami új event, de így már érthető.
    A biri war meg azért érdekelt, mert ha sikerül rá időt szakítanom, bemegyek fetrengeni ( :D ) csapatszellem címszó alatt.
    Az exp jutalomra is csak azért kérdeztem rá, hogy lemaradtam-e a hírről, de akkor nem.

6 éves ava + sig, de a lustaság mindig előhozza :D
    (Az indafotot is engedjétek használni!)
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:

The post was edited 1 time, last by Nuttika ().

• A Fejlődj GM-el valójában a "gyertek velünk a démon toronyba" nevezetű rendezvény.
    A Birodalmi harc időpontja pedig elírásra került, természetesen hétvégén lesz megrendezve. Az előző harc exp jutalma még nem került kiosztásra, mert a zsúfolt decemberi programban eddig nem sikerült megfelelő helyet találni neki. Köszönjük, hogy jelezted a tapasztalt furcsaságokat, így időben ki tudtuk javítani őket.
  • Nekem csupán annyi lenne a kérdésem, meddig marad bent tárgypiacon az avaloni öltözet? Mert az utolsó nap szeretném megvenni. köszi :)
    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 106
    Férjem és társam DERDEVILS egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup:
  • Nuttika wrote:

És a Birodalmi harc hogyhogy hétköznapra esik? Illetve felteszem a kérdést, az előző biri war exp jutalma ki lett már osztva?
    Némi kommunikációs zavar miatt az exp jutalom mára lett aktiválva

Gwener wrote:

A karácsonyi event január 15-én ér véget?

A leírásban ennyi van írva:
    Minden rendezvény-jutalom begyűjthető marad egészen 2018. január 15-ig.
    Az event Január 7-én fejeződik be. Az Okey asztal marad a helyén szokás szerint még egy ideig.

Szamika wrote:

Nekem csupán annyi lenne a kérdésem, meddig marad bent tárgypiacon az avaloni öltözet? Mert az utolsó nap szeretném megvenni. köszi :)
    Elvileg Január 7, de a helyedben nem hagynám utolsó napra
  • miért kell korlátozni a vásárlást? ha nekem van 5k sém mert kihasználtam a sé eventeket és egész évbe nem költöttem el, hanem várok mondjuk kölyök ládát, sé utit és veszek mondjuk kölyökből 400 ládát akkor nem enged csak mondjuk 300at meg pl 5*1k sét? ezt nem értem
  • Azt szeretném megkérdezni, hogy javítva lesz-e valamikor a hogy a tombolából kapott tárgyak összerakhatók legyenek.Gondolok itt az ércekre a fejlesztési tárgyakra stb.
    -LadyAnn1-Helloween-Lv105-

Sárkány segítsége P - Áldás P - Visszaverni P
    Sárkány ordítás P - Sárkány lövés P - Átváltozás P - Bányászat P - Vezetés P
  • Nekem meg az lenne a kérdésem, az előző topiccal kapcsolatban, hogy hogy veszi a bátorságot egy moderátor, hogy olyan hangnemben beszéljen valakivel ahogy abban a topicban beszél?

"
    Számtalanszor volt már szó erről, és számtalanszor meg is válaszolta már valaki.

Témát zártam."

Ez, hogy működik mégis? Egy moderátor ilyen hangnemet meg mer magának engedni? Komolyan? Utána csodálkoznak, hogy az ember gyomra felfordul a magyar community szó hallatán? Ezek után csodálkozik bárki, hogy valami van és az egész magyar közösség előveszi a teamet? Na hölgyek urak nem tudom ezt hogy gondoljátok, moderátorként, mintha valami microsoft vezérigazgató lenne úgy beszél itt bárkivel mint a kutyával.

Jó lenne ha tisztában lenne itt egy-két ember hány kiló, mert az ember zsebében kinyílik a bicska rendesen attól amit itt egyesek megengednek magunka.

Mi a véleménye ezekről a megnyilvánulásokról a kedves teamnek? Persze mi vagyunk a hibásak, hogy az ilyen gusztustalan stílust nem tűrjük. Értékelném, ha egy alapvető intelligencia lenne, vagy úgy a team cakumpúder egymás között letisztázná mi az ami megengedett a moderátoroknak és mi az ami már az alantas, állatias, gusztustalan és tűrhetetlen stílust átlépi. Aztán ehhez tartaná magát az a bizonyos moderátor, akinek a nevét nem vagyok hajlandó legépelni sem ezek után.

Ja az nem spam véletlenül sem ugye? Amellett, hogy gusztustalan stílusban válaszolt. Ez a magyar community?