Pinned Játékos kérdez Team válaszol!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Augusztus 20-ra nem sikerült semmit lobbizni a GF-nél?

Mindenki örült volna mondjuk egy 2-3 órás Holdfény kincsesláda dobásnak. Talán az Esemény segítő map1-en, a mai 25% Boldog óra, a kedvezményes Tűzijáték csomagnál valamivel több kellene a játékosnak.
    Valami olyan is, amit kap, nem csak akkor, ha fizet.

Román közösségben augusztus 15-re sikerült ugyan ezt elérnie. Ők megkapták a 2 órás Holdfény kincsesláda dobást.

Mitől függ ez? Ha egyik közösség ünnepre kaphat különleges eventet, a másik miért nem?
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • Nem kicsit érzem magam átverve. A Team gondolom meg tudja nézni hogy mi az amit a tárgypiacról 7 naponta megveszek.
    Meghirdetitek a Boldog órát, miért nem teszitek - ha szerintetek külön thread-et nem érdemel - hozzá, hogy Kereskedő üveget ne próbáljak ebből vásárolni?!
    Elszomorító és meg sem kérdezem, hogy mivel akarjátok ezt kompenzálni. Gondolom ismét az "úszunk az árral" választ kapjuk.

Két mondattal ezelőtt ott a kérdés a játékostól a Team felé....

Jó éjt.

Figyelmeztetve.
    Yareniel

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().

• Lacrimosa wrote:

Augusztus 20-ra nem sikerült semmit lobbizni a GF-nél?

Mindenki örült volna mondjuk egy 2-3 órás Holdfény kincsesláda dobásnak. Talán az Esemény segítő map1-en, a mai 25% Boldog óra, a kedvezményes Tűzijáték csomagnál valamivel több kellene a játékosnak.
    Valami olyan is, amit kap, nem csak akkor, ha fizet.

Román közösségben augusztus 15-re sikerült ugyan ezt elérnie. Ők megkapták a 2 órás Holdfény kincsesláda dobást.

Mitől függ ez? Ha egyik közösség ünnepre kaphat különleges eventet, a másik miért nem?
    Természetesen mi is készültünk a nemzeti ünnepre. A kihirdetés elmaradása miatt elnézést kérek. Pótoltam.

kismetines wrote:

Nem kicsit érzem magam átverve. A Team gondolom meg tudja nézni hogy mi az amit a tárgypiacról 7 naponta megveszek.
    Meghirdetitek a Boldog órát, miért nem teszitek - ha szerintetek külön thread-et nem érdemel - hozzá, hogy Kereskedő üveget ne próbáljak ebből vásárolni?!
    Elszomorító és meg sem kérdezem, hogy mivel akarjátok ezt kompenzálni. Gondolom ismét az "úszunk az árral" választ kapjuk.

Két mondattal ezelőtt ott a kérdés a játékostól a Team felé....

Jó éjt.
    Úgy gondolom, sokkal jobban átverve érezted volna magad, ha megveszed a kereskedő üveget és az hibásan működik. A Boldog óra által kapott SÉ kedvezmény és a kereskedő üveg között nincs egyenes összefüggés, így a gondolatodnak ezt a részét nem tudom értelmezni. A plusz Sé-ből bármi egyebet is lehet vásárolni.

Kompenzálni nincs mit. A kereskedő üveg hibáját időben észlelték az illetékesek és kivették a forgalomból mielőtt a játékosoknak kárt okozott volna.
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Én is várom az a drága érdemleges választ, remélem elfogadható válasz lesz nem az hogy a kolléga szabin van aki ezzel foglalkozik

Hol van a hf 20:20 perc van és sehol semmi

Augusztus 20. Vasárnap:

17:00-19:00 Szupermetinkő event (2h)
    20:00-22:00 Holdfény Kincsesláda dobás (2h)

mod.megjegyzés: Utoljára kérek meg mindenkit hogy ne tegyétek fel többször ugyanazt a kérdést, ne jelezzétek hogy titeket is ez érdekel. Ha érdekel akkor várjatok türelemmel a válaszra.
    Sokszor le lett már írva, próbáljátok ehhez tartani magatokat.

Yareniel
    Az autózás koronázatlan királya :)

The post was edited 2 times, last by Yareniel ().

• Az Okey event jutalmait mikor és hogyan lehet "begyűjteni", mert az asztalnál nincs rá lehetőség?

"Figyelem: Minden jutalom, ami nem kerül begyűjtésre a rendezvény vége után (a 7 napos időszak végéig, amíg az Okey asztal elérhető marad), el fog veszni, és nem kerül megtérítésre!"
  • Szeptember 2-án írtam ide, tegnap délután a Supportra.
    Kérdezném, hogy miért nem reagált még senki egyik megkeresésemre sem?

Figyelmeztetve.
    Yareniel

Legyetek türelmesek, attól hogy többször írtok valamiről még nem lesz gyorsabb a dolog.

The post was edited 1 time, last by Yareniel ().

• Gwener, azért nem válaszoltunk még, mert egyelőre nem tudjuk, hogyan lesz ez a probléma rendezve.

fincs: Az sajnálatos, ha a céh vezetése egy inaktív céhtagra szállt. Ha őt nem tudod elérni, ki kell várnod míg újra átszáll a vezetés valaki másra. Pozitív esetben rád, vagy legalább olyanra aki nem elérhetetlen a számodra.
  • Szia!
    Ezek szerint a céhvezetés csak úgy ide oda száll? Azt a céhet én alapítottam és én hoztam fel oda ahol épp tart! Nem hiszem el,hogy ez megtörténhet,és erre csak annyi a válasz,hogy várd ki mi lesz. teszem azt rászáll valakire aki épp oszlatja,akkor jön az így jártál?
    Valami itt nem kerek de nagyon!
    Üdv.:fincsi
  • Természetesen a céh vezetése nem száll "csak úgy" ide-oda. Tenni kell érte, hogy másra kerüljön a vezetés sora. Három hónapig inaktív kell legyen hozzá a vezér. Ha ez te voltál, könnyedén megelőzhetted volna a bajt, ha néha belépsz a vezér karakteredre.
    Ami a többit illeti, azt jól látod. Ha a vezetés átszáll valaki másra, az illető teljes jogú vezére lesz a céhnek és ha úgy dönt akár oszlathatja is.
  • Sziasztok!
    Van rá mód,hogy valahol meglehessen nézni céhvezető esetén azt a 3 hónap inaktivitási időt? Számomra továbbra is érthetetlen,hogy lehet az hogy átszáll a vezetés pont egy már igen rég inaktív tagra? Ott nem számít az inaktivitás ideje? Amúgy a team mennyire tartja korrekt megoldásnak azt,hogy simán elveszíthető egy céh amibe akár rengeteg idő pénz van,eddig azt gondoltam,hogy egy virtuális térben is lehet "magántulajdon" de úgy látszik ismét tévedtem.
    Üdv.:fincsi
  • Kedves fincs,

ez már 2016 júniusa óta így van, számtalanszor kibeszélt téma a fórumon, ez a thread pedig nem kibeszélésre van fenntartva.
    Olvasd el az adott kibeszélőt, az tükrözi a felhasználók visszajelzéseit.
    További csevegést ezzel kapcsolatban, ebben a témában kérlek mellőzd.

Köszönöm!

Display Spoiler
    ha emlékeim nem csalnak, a legaktívabb tagra száll át a vezetés a vezér inaktívsága után, sajnos az a téma elveszett, de igyekszem pótoltatni, és a GYIK-be beilleszteni amint meglesz - "edit " részben a teljes leírás már megtalálható

Edit:

Céh-megújulás
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Kedves Team!

Számos alkalommal találkoztam már be nem jelentett exp eseménnyel, mint pl. a tegnapi (Szept. 09.). A Dushboard-on nem láttam meghírdetve, csupán a temérdek tárgypiacos ajánlatok sokaságát.
    A kérdés tehát, ha a Dushboard-on nem, akkor hát hol hírdetik meg -e titokzatos eventeket?
    A választ előre is köszönöm!